دکتر مرادی به عنوان سرپرست انستیتو کشتی منصوب شد
1399/11/02-11:11
5012
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : علم و کشتی

دکتر مرادی به عنوان سرپرست انستیتو کشتی منصوب شد

وی جانشین یوسفی افشار شد

پس از کش و قوس های زیاد در یک سال گذشته ، بلاخره علیرضا دبیر رییس فدراسیون به ضرورت تغییر تفکرات حاکم بر مرکز علمی ایران رضایت داده و طی حکمی دکتر کامبیز مرادی را به عنوان سرپرست انستیتو کشتی منصوب کرد تا جانشین حسن یوسفی افشار شود.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، در حکم مرادی آمده است:

انتظار دارم با جدیت نسبت به پیگیری مسئولیت های مدیریتی خود در این سمت مطابق ضوابط و مقررات موضوعه کوشا بوده و نسبت به اجرای امور ذیل اهتمام جدی را معمول دارید:

  • اشاعه اخلاق و خصلت های جوانمردی در خانواده کشتی مبتنی بر فرهنگ ایرانی اسلامی. 2- ارائه طرح ارتقای سطح دانش و مهارت های عمومی و تخصصی مربیان. 3- ساماندهی برنامه برگزاری کلاس های مربیگری و داوری و نظارت دقیق به برگزاری کلاس ها و سایر امور جاری مربوطه. 4- تهیه و ارائه اپلیکیشن "نحوه چرخه انتخاب کشتی گیران تیم های ملی برای اعزام به مسابقات قاره ای، جهانی و المپیک به صورت قانونمند و عدالت محور" 5- انجام کلیه امور و فعالیت های انستیتو به صورت IT محور (نرم افزاری) و شفاف 6- کسب درآمد پایدار برای فدراسیون. 7- همکاری و تعامل مستمر با مراکز علمی و آموزشی داخلی و خارج از کشور. 8- همسان سازی نحوه تمرینات در سراسر کشور. 9- برنامه ریزی، هدایت و نظارت بر کلیه فعالیت های آموزشی ملی و بین المللی در کمیته های مختلف فدراسیون منطبق با اسناد ابلاغی از سوی دفتر برنامه ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان. 10- همکاری و هماهنگی نزدیک با هیأت های استانی 11- سایر امور محوله وفق قوانین و مقررات موجود. امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی، در خدمتگزاری به ورزش ملی کشور، موفق باشید. دکتر کامبیز مرادی فارغ التحصیل رشته فیزیولوژی ورزشی از دانشگاه خوارزمی تهران، عضو هیأت عملی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب و عضو کمیسیون آموزش و پژوهش کمیته ملی المپیک می باشد.

انستیتو کشتی, فدراسیون کشتی, دکتر کامبیز مرادی , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری