5 وزن نخست کشتی فرنگی زیر 23 سال 2019 جهان- نمایندگان ایران در فینال اوزان 63 و 130 کیلوگرم
2019/11/01-22:11
260
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

5 وزن نخست کشتی فرنگی زیر 23 سال 2019 جهان- نمایندگان ایران در فینال اوزان 63 و 130 کیلوگرم

دیدارهای رده بندی و فینال 5 وزن نخست فردا شب برگزار خواهد شد

در پایان رقابت های مقدماتی و نیمه نهایی 5 وزن نخست کشتی فرنگی زیر 23 ساله های 2019 جهان که در شهر بوداپست مجارستان جریان دارد، میثم دلخانی و علی اکبر یوسفی به دیدار فینال اوزان 63 و 130 کیلوگرم راه یافتند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.wn.ir نتایج نمایندگان ایران در 5 وزن نخست به شرح زیر است :

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی، پس از استراحت در دور اول در دور بعد مقابل ماکسیم نهودا از بلاروس با نتیجه 9 بر 6 به پیروزی دست یافت، در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی اولکساندر هروشین از اوکراین را با نتیجه 5 بر یک مغلوب کرد و راهی دیدار نیمه نهایی شد. دلخانی در این دیدار با نتیجه 4 بر یک از سد مهمت چکر از ترکیه گذشت و راهی دیدار فینال شد که در این مرحله باید به مصاف لوانی کاوجارادزه از گرجستان برود.

در وزن 130 کیلوگرم علی اکبر یوسفی، در دور اول با قرعه استراحت روبرو بود، در دور دوم در مصاف با کونستا مایین پایای از فنلاند با نتیجه 3 بر صفر به برتری دست یافت، در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 3 بر 2 از سد فرانز ریشتر از آلمان گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

وی در این مرحله با نتیجه 7 بر 6 از سد عثمان ایلدیریم دارنده مدال نقره زیر 23 سال جهان از کشور ترکیه گذشت و راهی دیدار فینال شد. یوسفی در دیدار فینال با زویادی پاتاریدزه قهرمان سال گذشته این مسابقات از گرجستان  مبارزه خواهد کرد.

در وزن 55 کیلوگرم پویا ناصرپور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 13 بر 3 مقابل سرداربیک کونوشبایف از قرقیزستان به پیروزی رسید، در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل شوتا اوگاوا دارنده مدال برنز جهان از ژاپن با نتیجه 8 بر صفر مغلوب شد.

ناصرپور در این دیدار از ناحیه مچ پا دچار شکستی شد و به بیمارستان انتقال یافت و بدین ترتیب از ادامه کار در این مسابقات بازماند.

در وزن 77 کیلوگرم علی نوروزی در دور نخست مقابل تمرلان شادوکایف از قزاقستان با نتیجه 9 بر صفر مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی مقابل حریف روس، نوروزی حذف شد.

در وزن 87 کیلوگرم  حمیدرضا بادکان، در دور اول با نتیجه 3 بر 2 مقابل مارتیناس نمسویسیوس از لیتوانی شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، از دور رقابت ها کنار رفت.

رقابت های فینال و رده بندی اوزن فوق فردا شب (شنبه) برگزار می شود.

کشتی فرنگی, قهرمانی کشتی فرنگی زیر 23 ساله های 2019 جهان, پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

 

اشتراک گذاری