5 وزن دوم کشتی فرنگی نوجوانان 2019 جهان – نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند
2019/08/03-00:08
615
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

5 وزن دوم کشتی فرنگی نوجوانان 2019 جهان – نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

رقابت های اوزان 45 ، 51 ، 60 ، 71 و 92 کیلوگرم ظهر فردا شنبه آغاز خواهد شد

مراسم قرعه کشی مسابقات 5 وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی 2019 جهان که در شهر صوفیه بلغارستان جریان دارد عصر روز جمعه برگزار شد و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی،  وضعیت جدول نمایندگان ایران در 5 وزن دوم که از ظهر فردا جمعه رقابت های خود را آغاز خواهند کرد به شرح زیر است :

در وزن 45 کیلوگرم مهدی احدی زناب، پس از استراحت در دور اول در دور دوم با رناتو عثمان اوویچ از کرواسی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور سوم به مصاف برنده مبازه میان کشتی گیران رومانی و آمریکا می رود. در این وزن 17 نفر حضور دارند.

در وزن 51 کیلوگرم سعید اسماعیلی، پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف کومی ساوادا از ژاپن می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور سوم با برنده کشتی میان نمایندگان فرانسه و هند پیکار می کند. در این وزن 20 نفر شرکت کرده اند.

در وزن 60 کیلوگرم سید دانیال سهرابی در دور نخست با رأفت رشید از بلغارستان سرشاخ می شود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان نمایندگان قزاقستان و جمهوری آذربایجان می رود. در این وزن 24 کشتی گیر حضور دارند.

در وزن 71 کیلوگرم رضا ساکی در دور اول با داتا چخایدزه از گرجستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده کشتی میان رومانی و اسپانیا مبارزه می کند. در این وزن 28 نفر شرکت کرده اند.

در وزن 92 کیلوگرم سعید کریمی زاده در دور نخست به مصاف خالد حسن از مصر می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران روسیه و آمریکا دیدار می کند. در این وزن 27 نفر حضور دارند.

کشتی فرنگی نوجوانان 2019 جهان , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری