3 وزن دوم کشتی فرنگی 2019 جهان – نمایندگان ایرن از راهیابی به نیمه نهایی بازماندند
2019/09/15-15:09
272
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

3 وزن دوم کشتی فرنگی 2019 جهان – نمایندگان ایرن از راهیابی به نیمه نهایی بازماندند

شانس مدال برنز طاهری و ساروی در صورت راه یابی نمایندگان آلمان و ارمنستان به فینال

رقابت های صبح امروز در 3 وزن دوم قهرمانی کشتی فرنگی 2019 جهان در نورسلطان قزاقستان به پایان رسید و رامین طاهری و محمدهادی ساروی نمایندگان ایران در اوزان 87 و 97 کیلوگرم که تا مرحله یک چهارم نهایی بالا آمده بودند به ترتیب با شکست مقابل حریفانی از المان و ارمنستان از راهیابی به مرحله نیمه نهایی باز ماندند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir حال اگر برندگان طاهری و ساروی موفق به راهیابی به فینال شوند 2 کشتی گیر ما خواهند توانست بخت خود را در گروه شانس مجدد برای کسب مدال برنز و سهمیه المپیک 2020 توکیو بیازمایند.

نتایج کشتی گیران ایران در 3 دوم در اوزان 67 ، 87 و 97 کیلوگرم به شرح زیر است:

در وزن 87 کیلوگرم رامین طاهری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 2 بر یک زاخاری برگ از سوئد را مغلوب کرد، در دور بعد و در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 6 بر صفر از سد اسلام عباس اف دارنده مدال نقره اروپا از آذربایجان گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

طاهری در این مرحله مقابل دنیس کودلا دارنده مدال نقره جهان و برنز المپیک از آلمان در یک کشتی پایاپای و در حالی که داوران بارها کشتی را برای درمان کشتی گیر آلمانی قطع کردند و این کار مانع حملات نماینده کشورمان شد، با نتیجه 1 بر 1 شکست خورد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور نخست با نتیجه 5 بر یک از سد پیتر اوهلر از آلمان گذشت، در دور بعد مقابل کریل میلوف دارنده مدال نقره جهان از بلغارستان با نتیجه 7 بر 3 به برتری دست یافت و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد و در این مرحله مقابل گابریل روسیلو کایند از کوبا با نتیجه 5 بر 4 پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

ساروی در این مرحله مقابل آرتور الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان در یک کشتی نزدیک با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد و در صورت حضور حریفش در دیدار فینال وی نیز می تواند برای کسب مدال برنز در گروه بازنده به کار خود ادامه دهد.

در وزن 67 کیلوگرم حامد تاب در دور اول مقابل اسماعیل بوررو مولینا، قهرمان المپیک و جهان از کوبا با نتیجه 9 بر صفر مغلوب شد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا او هم شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست آورد.

در پایان مسابقات صبح نفرات زیر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند:
67 کیلوگرم: آرتم سورکوف (روسیه) – فردریک بیرهوس (دانمارک) محمد ابراهیم السید (مصر)- اسماعیل بوررو مولینا (کوبا).

87 کیلوگرم: ژان بلینیوک (اوکراین) – دنیس کودلا (آلمان) ویکتور لورینچ (مجارستان) – رستم آساکولوف (ازبکستان).

97 کیلوگرم: موسی اولویف (روسیه) – میهایل کاجایا (صربستان) آرتور الکسانیان (ارمنستان)- گئورگی میلیا (گرجستان).

رقابت های نیمه نهایی اوزان فوق از ساعت 16:30 امروز برگزار می شود.

کشتی فرنگی قهرمانی 2019 جهان , تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

اشتراک گذاری