3 وزن دوم کشتی فرنگی 2019 جهان – حامد تاب و محمدهادی ساروی به گروه بازنده ها راه یافتند
2019/09/15-17:09
274
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

3 وزن دوم کشتی فرنگی 2019 جهان – حامد تاب و محمدهادی ساروی به گروه بازنده ها راه یافتند

فینالیست های سه وزن دوم مشخص شدند

حامد تاب و محمدهادی ساروی نمایندگان ایران در اوزان 67 و 97 کیلوگرم کشتی فرنگی 2019 جهان که در نورسلطان قزاقستان جریان دارد با راه یابی برنده های آنها به فینال به گروه شانس مجدد (بازنده ها) راه یافتند تا برای کسب مدال برنز امیدوار باشند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir تاب و ساروی باید صبح فردا دوشنبه در رقابت های گروه شانس مجدد به مبارزه بپردازند تا به دیدار رده بندی راه یابند.

وضعیت رقابت تاب و ساروی به شرح زیر خواهد بود.

در وزن 67 کیلوگرم حامد تاب که در دور اول مقابل اسماعیل بوررو مولینا، قهرمان المپیک و جهان از کوبا با نتیجه 9 بر صفر مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت باید ابتدا در این گروه با میهایل میهوت از رومانی کشتی بگیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور بعد به مصاف فرانک استابلر قهرمان جهان از آلمان خواهد رفت و دوباره در صورت پیروزی مقابل این کشتی گیر در دور بعد به مصاف ریو هان سو قهرمان جهان از کره جنوبی می رود و در صورت گذر از این کشتی گیر راهی دیدار رده بندی می شود تا مقابل السید از مصر قرار گیرد.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور نخست با نتیجه 5 بر یک از سد پیتر اوهلر از آلمان گذشت، در دور بعد مقابل کریل میلوف دارنده مدال نقره جهان از بلغارستان با نتیجه 7 بر 3 به برتری دست یافت و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

وی در این مرحله مقابل گابریل روسیلو کایند از کوبا با نتیجه 5 بر 4 پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد و در این مرحله مقابل آرتور الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان در یک کشتی نزدیک با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال به گروه بازنده ها راه یافت.

ساروی در این گروه باید منتظر مبارزه میان برنده کشتی نمایندگان بلاروس و فنلاند با جنگ ایلدیم ترک باشد تا در صورت پیروزی در این دیدار در دیدار رده بندی به مصاف گئورگی ملیا از گرجستان برود.

در وزن 87 کیلوگرم رامین طاهری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 2 بر یک زاخاری برگ از سوئد را مغلوب کرد، در دور بعد و در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 6 بر صفر از سد اسلام عباس اف دارنده مدال نقره اروپا از آذربایجان گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

طاهری در این مرحله مقابل دنیس کودلا دارنده مدال نقره جهان و برنز المپیک از آلمان در یک کشتی پایاپای و در حالی که داوران بارها کشتی را برای درمان کشتی گیر آلمانی قطع کردند و مانع حملات نماینده کشورمان شدند، با نتیجه 1 بر 1 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی مقابل ژان بلینیوک قهرمان جهان و دارنده مدال نقره المپیک از اوکراین، از دور رقابت ها کنار رفت.

نفرات زیر به دیدار فینال سه وزن دوم راه یافتند:

67کیلوگرم: آرتم سورکوف (روسیه) – اسماعیل بوررو مولینا (کوبا).

87 کیلوگرم: ژان بلینیوک (اوکراین) – ویکتور لورینچ(مجارستان).

97 کیلوگرم: موسی اولویف (روسیه) - آرتور الکسانیان (ارمنستان).

رقابت های شانس مجدد، رده بندی و فینال اوزان فوق فردا (دوشنبه) برگزار می شود.

کشتی فرنگی قهرمانی 2019 جهان , تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری