گزینشی کسب سهمیه المپیک 2024 – نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند
1403/01/30-20:01
86
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی آزاد کشتی فرنگی

گزینشی کسب سهمیه المپیک 2024 – نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

رقابت ها از ساعت 8 صبح فردا (جمعه) با کشتی آزاد آغار می شود

رقابت های گزینشی قاره ای المپیک 2024 از ساعت 8 صبح فردا جمعه با کشتی آزاد در شهر بیشکک قرقیزستان آغاز می شود و 3 نماینده ایران هم برای کسب سهمیه به روی تشک می روند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، براین اساس مراسم قرعه کشی هر دو رشته برگزار شد و 3 نماینده ایران در رشته آزاد و 2 نماینده در رشته فرنگی حریفان خود را شناختند.

وضعیت قرعه نمایندگان ایران در این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

در وزن 57 کیلوگرم که 15 نفر حضور دارند، احمد محمدنژاد جوان در دور اول در مقابل آیال بلولیوبسکی از تاجیکستان پیکار خواهد کرد و در صورت پیروزی، در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل برنده مبارزه مونخ باتخویاگ از مغلوستان و بیلال از پاکستان کشتی خواهد گرفت.

در وزن 74 کیلوگرم که 14 نفر حضور دارند، یونس امامی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم در مقابل برنده دیدار سولدخو اولونبایار از مغلوستان و بیونگ مین گنگ از کره جنوبی مبارزه خواهد کرد.

در وزن 97 کیلوگرم، که 10 نفر حضور دارند، امیرعلی آذرپیرا پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم در مقابل برنده کشتی آرش یوشیدا از ژاپن و دیپاک از هند مبارزه خواهد کرد.

کشتی فرنگی:

در وزن 77 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند، امین کاویانی نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با علی محمد ال عبوداح از عراق کشتی می گیرد و در صورت گذر از این حریف، در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان ویکاس از هند و لی یو از چین می رود.
در وزن 87 کیلوگرم که 11 شرکت کننده دارد، علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده دیدار میان آسان ژانیشوف از قرقیزستان و یالاس عبدو رازاکوف از ترکمنستان کشتی می گیرد.

مسابقات کشتی آزاد از ساعت 8 صبح فردا (جمعه) و مسابقات کشتی فرنگی از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 2 اردیبهشت ماه برگزار می شود و به صورت مستقیم از شبکه سه سیما برای علاقمندان به کشتی پخش خواهد شد.

گزینشی کشتی آزاد و فرنگی سهمیه المپیک 2024 , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

 

اشتراک گذاری