کناره گیری علیرضا رضایی از سرمربیگری تیم ملی امید کشتی آزاد نخستین اتفاق پس از انتخابات
2019/07/22-00:07
301
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی آزاد

کناره گیری علیرضا رضایی از سرمربیگری تیم ملی امید کشتی آزاد نخستین اتفاق پس از انتخابات

رضایی از دخالت های مدیر تیم های ملی در برنامه های کادر فنی به عنوان علت اصلی کناره گیری خود نام برده است

علیرضا رضایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید که روز گذشته شنبه با شرکت نکردن در جلسه کمیته فنی این تیم با حضور محسن کاوه در فدراسیون به شایعه نارضایتی خود از شرایط موجود دامن زده بود، امروز یکشنبه با انتشار متنی از سمت خود کناره گیری کرد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir رضایی در این متن به رسانه های همگانی ارایه کرده دخالت های محسن کاوه مدیر تیم های ملی کشتی آزاد در برنامه های کادر فنی تیم امید را به عنوان مهمترین دلیل کناره گیری خود اشاره کرده قصد ندارد، در ایجاد حاشیه هایی که نقشی در آن ندارد سهیم باشد.

در حالی که هنوز چند روز از چهارشنبه زمان انتخاب علیرضا دبیر به عنوان رییس جدید فدراسیون کشتی نمی گذرد، باید از استعفا یا همان کناره گیری علیرضا رضایی از سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد امید را به عنوان نخستین تغییر قابل بحث در دایره مدیریتی و فنی کشتی به حساب آورد.

متن استعفای علیرضا رضایی که در اختیار رسانه های مختلف قرار گرفته است به شرح زیر است:

اینجانب علیرضا رضایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ایران، کناره‌گیری خود را از این مسئولیت اعلام می‌نمایم. پس از تشکیل مجمع و انتخاب دوست عزیزم علیرضا دبیر به ریاست فدراسیون کشتی، ضمن ارسال پیام تبریک، کناره‌گیری‌ام را با ایشان در میان گذاشتم. در توانایی آقای دبیر تردیدی وجود ندارد. خانواده کشتی ایران برای اعتلای ورزش اول کشورمان باید با تمام قوا او را یاری کنند.

طی دو هفته اخیر پس از انتصاب مدیر تیم‌های ملی، با دخالت‌های مکرر ایشان روبرو شدم و به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ کشتی ایران، نمی‌خواهم بخشی از حاشیه‌های هدفمندی باشم که شخصاً نقشی در ایجاد آن نداشته‌ام.

وظیفه دارم از همکارانم در کادر فنی تیم ملی، عوامل زحمتکش اداری و اجرایی فدراسیون کشتی، هیات‌های استانها و پرسنل فداکار خانه کشتی صمیمانه سپاسگزاری کنم. با توجه به اینکه فرصت خداحافظی حضوری در اردو میسر نشد، از همین جا بار دیگر به ملی‌پوشان امید می‌گویم که به عنوان برادرتان، به وجودتان افتخار می‌کنم و چشم انتظار تداوم موفقیت‌هایتان هستم.

علیرضا رضایی، محسن کاوه، علیرضا دبیر، پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری