کشتی آزاد نوجوانان 2019 جهان – وزن کشی 5 وزن نخست انجام شد
2019/07/28-23:07
585
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی آزاد

کشتی آزاد نوجوانان 2019 جهان – وزن کشی 5 وزن نخست انجام شد

نمایندگان ایران از ظهر فردا دوشنبه به مصاف حریفان خواهند رفت

مراسم قرعه کشی مسابقات 5 وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان 2019 جهان که در شهر صوفیه بلغارستان جریان دارد، عصر امروز برگزار شد و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، وضعیت قرعه کشی نمایندگان ایران در 5 وزن نخست به شرح زیر است: 
در وزن ۴۸ کیلوگرم که 19 نفر حضور دارند، رحمان عموزاد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف سانتلادزه از گرجستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی بین نمایندگان ژاپن و قزاقستان خواهد رفت.

در وزن ۵۵ کیلوگرم که 22 نفر حاضر هستند، مهدی ویسی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با سیوریچی از مولداوی سرشاخ می شود و در صورت غلبه بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی گیران ژاپن و قزاقستان می رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که 22 کشتی گیر حضور دارند، امیرحسین متقی در دور اول با لمکوئل از آفریقای جنوبی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر وی در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران آذربایجان و ترکیه می رود.

در وزن ۸۰ کیلوگرم که 22 نفر شرکت کننده دارد، امیرحسین فیروزپور در دور نخست با قرعه استراحت روبه روست، در دور بعد به مصاف یاش از هند می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور سوم با برنده کشتی گیران چین و مولداوی سرشاخ می شود.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم که 16 نفر حضور دارند، سالار حبیبی در دور نخست به مصاف علی آکسی اف از بلاروس می رود و در صورت پیروزی در این کشتی، در دور دوم به مصاف برنده دیدار نمایندگان اوکراین و آذربایجان می رود.

مسابقات نمایندگان کشورمان از ظهر فردا دوشنبه برگزار می شود.

کشتی آزاد نوجوانان جهانی 2019 , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

اشتراک گذاری