کشتی آزاد جام تورلیخانوف – 4 نماینده ایران حریفان خود را شناختند
1401/03/13-21:03
55
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی آزاد

کشتی آزاد جام تورلیخانوف – 4 نماینده ایران حریفان خود را شناختند

آغاز مسابقات از صبح فردا

مراسم قرعه کشی اوزان دهگانه رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام بولات تورلیخانوف قزاقستان و رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی بعد از ظهر امروز در شهر آلماتی قزاقستان برگزار شد و 4 نماینده ایران حریفان خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، وضعیت قرعه نمایندگان ایران به شرح زیر است:

در وزن 86 کیلوگرم که 8 نفر حضور دارند، حسن یزدانی در دور نخست به مصاف فاتح اردین از ترکیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان عظمت دولتبیکوف از قزاقستان و بکزاد عبدالرحمن اف از ازبکستان مبارزه خواهد کرد.

در وزن 92 کیلوگرم که با حضور 6 کشتی گیر در دو گروه 3 نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود، کامران قاسم پور به مصاف ویکی از هند و اسلام بک الیاس اف از قزاقستان می رود.

در وزن 97 کیلوگرم که 9 شرکت کننده دارد، امیرحسین فیروزپور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با آکژان آیتبکوف از قزاقستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان ماگومد ابراگیموف از ازبکستان و دیپاک از هند می رود.

در وزن 125 کیلوگرم که با حضور 8 کشتی گیر برگزار می شود، امیرحسین زارع در دور نخست با اولگ بولتین از قزاقستان مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی مقابل برنده کشتی میان لخاگواگرل مونختور از مغولستان و علیشیر یرگالی از قزاقستان قرار می گیرد.

گفتنی است 2 نماینده ایران در اوزان 97 و 125 کیلوگرم فردا (شنبه) و 2 نماینده دیگر در اوزان 86 و 92 کیلوگرم روز یکشنبه به روی تشک خواهند رفت .

جام بین المللی تورلیخانوف , حسن یزدانی , کامران قاسمپور,  پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری