نفرات برتر رقابت های کشتی فرنگی جام تختی مشخص شد
2021/05/20-12:05
751
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

نفرات برتر رقابت های کشتی فرنگی جام تختی مشخص شد

145 ایرانی و 3 کشتی گیر قرقیزی در این رقابت ها حاضر بودند

رقابت های جام تختی ( مرحله نخست انتخابی تیم ملی برای جهانی 2021 نروژ) روز چهارشنبه با شرکت 145 کشتی گیر ایرانی و 3 کشتی گیر قرقیزستانی در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار و نفرات برتر اوزان دهگانه مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی ، رده بندی نفرات برتر به شرح زیر است :

55 کیلوگرم: 1- سجاد عباس پور 2- محمدهادی شعبانی 3- محمد حسینوند پناهی و احمدرضا ناصرپور 5- مهرگان جهانگیری و محمد دانیالی 7- محمدعلی بزی 8- مهدی جواهری 9- محمد کریمی نیا 10- محمد کرمی.

دیدار دوم با سوم: محمدهادی شعبانی، برنده 9- محمد حسیوند 4


60 کیلوگرم: 1- مهرداد مردانی 2- امید آرامی 3- امیرمحمد یارمحمدزهی 3- پویا ناصرپور 5- علیرضا کارگر و عارف محمدی 7- امیرحسین خوانساری 8-  کوتوبک عبدی کریم اولو (قرقیزستان) 9- محمد جانقلی 10- مسیب اکبری.
دیدار دوم با سوم: امید آرامی، برنده 4 – پویا ناصر پور 3.


63 کیلوگرم: 1- محمد نوربخش 2- سامان عبدولی 3- آرمین محب ثابت و رضا مردی 5- ارمک کانیبک اولو (قرقیزستان) و حسین عباسی 7- رضا عباسی 8- سعید رحیمی 9- امین جبالی فر 10- محمدرضا رضاپور فتح.
دیدار دوم با سوم: آرمین محب ثابت، برنده – سامان عبدولی (مصدومیت).


67 کیلوگرم: 1- محمد الیاسی 2- محمدجواد رضایی 3- سعید ارجمندی و امین بذرگر 5- کرامت عبدولی و علی ذکایی مهر 7- مهدی یاری فرد 8- شاهین بداغی 9- امیرمهدی عسگری 10- وحید میرفتح الهی.
دیدار دوم با سوم: محمدجواد رضایی، برنده 6- امین بذرگر 1.


72 کیلوگرم: 1- محمدرضا مختاری 2- ابوالفضل زینتی رفاه 3- محمد غلامی و علی ارسلان 5- سعید شاهرخی و امیرحسین حاجی پور 7- اشکان سعادتی فر 8- عرفان سعادتی فر 9- محمدرضا رستمی 10- میلاد ندائی.
دیدار دوم و سوم: علی ارسلان، برنده 8- ابوالفضل زنتی رفاه صفر.


77 کیلوگرم: 1- پرهام قنبری 2- علیرضا مهمدی 3- محمد آذرم دخت و عارف حبیب الهی 5- حمیدرضا جعفری 6- برومند اصلان 7- علی اسکو 8- مهران داداشی 9- آکیلبک تالانتبکوف (قرقیزستان) 10- علی نوروزی.
دیدار دوم با سوم: محمد آذرم، برنده 8- علیرضا مهمدی صفر.


82 کیلوگرم: 1- رسول گرمسیری 2- یاسین یزدی 3- مهران سعادتی فر و محمدحسین محمودی 5- محمدحسین جلالی و سامان نجم سهیلی 7- جمال اسماعیلی 8- شاهین شریعتی 9- عباس مهدی زاده 10- مهدی محمدزاده.
دیدار دوم با سوم: محمدحسین محمودی، برنده 7 – یاسین یزدی 2.


87 کیلوگرم: 1- رامین طاهری 2- یوسف قادریان 3- سامان عزیزی و آرشام بهرام زاده 5- مهدی ابراهیمی و بهزاد نقیب 7- حمید شکوهی 8- حمیدرضا بادکان 9- علی عابدی درزی 10- میلاد خسروی.
دیدار دوم با سوم: یوسف قادریان، برنده 6- آرشام بهرام زاده صفر.


97 کیلوگرم: 1- مهدی فلاح 2- آرمان علیزاده 3- محمد یگانه و مرتضی ناقوسی 5- داود فلاحی و وحید دادخواه 7- وحید نامداری 8- حامد عبدولی 9- امیرحسین کریمی 10- محمد نصرتی.
دیدار دوم با سوم: آرمان علیزاده، برنده 5- مرتضی القوسی 2 .


130 کیلوگرم: 1- بهنام مهدی زاده 2- پارسا نظری 3- مهدی زودآشنا و امیرمحمد بیات 5- نوید پارسایی و سعید حسین پور 7- مسعود میرزائیان 8- حسن قربانی 9- علیرضا شربیان 10- آرمان نظری.
دیدار دوم با سوم: پارسا نظری، برنده 8- امیرمحمد بیات صفر.

لازم به ذکر است بر اساس تصمیم کادر فنی با توجه به اینکه لازم بود در هر وزن از رقابت های جام تختی حد اقل دو "منتخب حقیقی" شناسایی شوند، در تمامی اوزان دهگانه، پس از مشخص شدن نفرات اول تا سوم مشترک، 20 دقیقه بعد (قانون اتحادیه جهانی کشتی)، میان دارندگان مدال های نقره و یکی از برندگان مدال برنز(کشتی گیری که مغلوب دارنده مدال طلا شده است)، تک کشتی برگزار شد تا در کنار دارنده مدال طلا، دومین مدعی هر وزن نیز مشخص شود.

کشتی فرنگی جام تختی سال 1400, انتخابی جهانی 2021 نروژ, پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

 

 

اشتراک گذاری