دور رفت رقابت های گروه ب لیگ برتر کشتی فرنگی به پایان رسید
2020/10/15-22:10
42
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

دور رفت رقابت های گروه ب لیگ برتر کشتی فرنگی به پایان رسید

نتایج مسابقات و رده بندی تیم ها مشخص شد

مسابقات دور رفت رقابت های گروه ب لیگ برتر کشتی فرنگی جام باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) و گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، روزهای 23 و 24 مهرماه و با رعایت پروتکل های بهداشتی، در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، در این رقابت ها که 10 دیدار برگزار شد تیم بازار بزرگ ایران با کسب 4 پیروزی در صدر گروه قرار گرفت .

رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

 

1- بازار بزرگ ایران 2- دانشگاه آزاد اسلامی 3- صبانور کردستان 4- شهدای مقاومت بسیج قم 5- احتشام گستر کارون

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

 

بازار بزرگ ایران با نتیجه 9 احتشام گستر خوزستان 1.


دانشگاه آزاد اسلامی 7 -  تیم صبا نور کردستان 3.


صبانور کردستان 10- احتشام گستر کارون صفر.


دانشگاه آزاد اسلامی 6- شهدای مقاومت بسیج قم 4.


بازار بزرگ ایران 7  - دانشگاه آزاد اسلامی 3.


صبا نور کردستان  8 – شهدای مقاومت بسیج قم 2.


دانشگاه آزاد اسلامی 9- احتشام گستر کارون 1.


بازار بزرگ ایران 9- شهدای مقاومت بسیج قم 1.


بازار بزرگ ایران 9 – صبانور کردستان 1.


شهدای مقاومت بسیج قم 6- احتشام گستر کارون 4.


نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران 9 – احتشام گستر خوزستان 1 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):


55 کیلوگرم: رضا خدری، برنده 9 - احمد ناصرپور صفر


60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده 8 – عباس چنانی صفر


63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 8- امین قائدی صفر


67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 9، ضربه فنی – مصطفی بهزادی مقدم 2


72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده 9- سیاوش منصور ینگجه صفر


77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 9- امیرحسین حسینی صفر


82 کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده 8- نیما پاپی صفر


87 کیلوگرم: مهدی فلاح 1- آرشام بهرام زاده، برنده 3


97 کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده 7 – علیرضا اکبری سامانی 1


130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده 2- سعید خانی صفر (مصدوم شد).


دانشگاه آزاد اسلامی 7  –  صبانور کردستان  3 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):


55 کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده 7- محمد حسینوند 5


60 کیلوگرم: امید آرامی 5- محمد نوربخش، برنده 10


63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 5، ضربه فنی – شیرزاد بهشتی طلا صفر


67 کیلوگرم: احمد خرسانی پور 4- سعید ارجمند، برنده 8


72 کیلوگرم: سجاد ایمن طلب صفر (دیسکالیفه) – علی ارسلان، برنده 2


77 کیلوگرم: برومند اصلان، برنده 4- مجید خلیلی 1


82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده 3- حمیدرضا بادکان 3


87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 3 – یوسف قادریان 3


97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 9- سامان عزیزی صفر


130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 6- شهاب قوره جیلی 2.


صبانور کردستان 10 – احتشام گستر کارون صفر (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):


55 کیلوگرم: علی نوربخش، برنده 8- احمدرضا ناصرپور 2


60 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 8- عارف محمدی صفر


63 کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده 9، ضربه فنی- امی علیایی صفر


67 کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده 5- محمد سلطانی 3


72 کیلوگرم: علی ارسلان، برنده 8- رضا ساکی 3


77 کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده 8- مسعود کاووسی صفر


82 کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده 8- نیما پاپی صفر


87 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده 13- سعید کریمی زاده 3


97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده 3- علیرضا اکبری سامانی 1


130 کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده 8- امیرشایان طهماسبی صفر.

دانشگاه آزاد اسلامی  6– شهدای مقاومت بسیج قم 4 (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):


55 کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده 9- محمدمهدی جواهری صفر


60 کیلوگرم: رضا گران 3 – محمد جانقلی، 9


63 کیلوگرم: حسین عباسی، برنده 10- فرید سیرتی 2


67 کیلوگرم: بهرام معروف خانی 2- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده 4


72 کیلوگرم: مرتضی پورعیسی صفر- امیر عبدی، برنده 5


77 کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده 10، ضربه فنی – محمدحسین جلالی 2


82 کیلوگرم: حسین فروزنده، برنده 9- امیر رضایی صفر


87 کیلوگرم: حسن فروزنده، برنده 1- علی زینتی رفاه صفر


97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 7- محمدصادق عبدالهی 4


130 کیلوگرم: امیرحسین حسینی 1- امیرمحمد بیات، برنده 2


بازار بزرگ ایران 7  - دانشگاه آزاد اسلامی 3 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):


55 کیلوگرم: رضا خدری 3 – سجاد عباس پور، برنده 6


60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 11- امید آرامی صفر


63 کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده 7- رضا مردی 2


67 کیلوگرم: محمد الیاسی 7- دانیال سهرابی، برنده 9


72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده 6- سجاد ایمن طلب صفر


77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 2- عارف حبیب الهی صفر


82 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 9- حسین فروزنده صفر


87 کیلوگرم: مهدی فلاح 1- ناصر علیزاده، برنده 3


97 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده 4، ضربه فنی- حسن فروزنده صفر


130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده – امیرحسین حسینی صفر (مصدوم شد).


صبانور کردستان 8 – شهدای مقاومت بسیج قم 2 (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):


55 کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده 13- محمدمهدی جواهری 4


60 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 9- حسین جاویدی، 3


63 کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده 9- محسن مدهنی 8


67 کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده 5- ابوالفضل زینتی رفاه 1


72 کیلوگرم: سوران محمدی، 10  (مصدوم شد) - امید زالی، برنده 7


77 کیلوگرم: مجید خلیلی، صفر – هدایت کبیری، برنده 9


82 کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده 9- محمدحسین جلالی صفر


87 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده 8- امیر رضایی صفر


97 کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده 3- محمدصادق عبدالهی 1


130 کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده 9- امیرمحمد بیات صفر.


دانشگاه آزاد اسلامی 9 – احتشام گستر کارون 1 (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):


55 کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده 10- احمدرضا ناصرپور صفر


60 کیلوگرم: رضا گران 1- عباس چنانی، برنده 5


63 کیلوگرم: رضا مردی، برنده 9- امین قائدی 4


67 کیلوگرم: احمد خرسانی پور، برنده 3- محمد سلطانی 1


72 کیلوگرم: سجاد ایمن طلب، برنده 11- رضا ساکی 3


77 کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده 8- امیرحسین حسینی صفر


82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده برنده 9- نیما پاپی صفر


87 کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده 9- آرشام بهرام زاده 1


97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 10- علیرضا اکبری سامانی 1


130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 8- امیرشایان طهماسبی صفر.

بازار بزرگ ایران 9- شهدای مقاومت بسیج قم 1 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):


55 کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده 10- مهیار چراغی صفر


60 کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده 8- محمد جانقلی صفر


63 کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده 8- فرید سیرتی صفر


67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 8- مهدی امیری نیا صفر


72 کیلوگرم: حسین اسدی 2- امیر عبدی، برنده 6


77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 8- محمدامین خلیلی صفر


82 کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده 9- داود جوادیان صفر


87 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 9- امیررضا رضایی صفر


97 کیلوگرم: آرمان علیزاده برنده، 6- محمدصادق عبدالهی 5


130 کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده 9- شاهرخ میکائیلی صفر.

بازار بزرگ ایران 9 – صبانور کردستان 1 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):


55 کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده 4- علی نوربخش 1


60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 8- محمد نوربخش صفر


63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 8- شاهین فلاحی، صفر


67 کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده 7- سعید ارجمند 5


72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی 1- علی ارسلان، برنده 12


77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده 4- مجید خلیلی 1


82 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 11، ضربه فنی – حمیدرضا بادکان 1


87 کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده 6- سامان عزیزی 2


97 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده  - علی اکبر حیدری (به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت)


130 کیلوگرم: امین میرزازاده، صفر برنده – بهنام شجعی 3 (مصدوم شد).


شهدای مقاومت بسیج قم 6- احتشام گستر کارون 4 (اسامی تیم قم در ابتدا آمده است):


55 کیلوگرم: محمدمهدی جواهری 9- احمدرضا ناصرپور، برنده 10


60 کیلوگرم: حسین جاویدی، برنده 3- عارف محمدی 1


63 کیلوگرم: محسن مدهنی، برنده 13- امید علیایی 4


67 کیلوگرم: ابوالفضل زینتی رفاه، برنده 8- مصطفی بهزادی مقدم


72 کیلوگرم: امیر عبدی، برنده 7- سیاوش منصور ینگنجه 1


77 کیلوگرم: امید زالی صفر- مسعود کاووسی، برنده 8


82 کیلوگرم: هدایت کبیری، برنده 9- نیما پاپی 1


87 کیلوگرم: علی زینتی رفاه 1- آرشام بهرام زاده، برنده 4


97 کیلوگرم: محمدصادق عبدالهی 2- علیرضا اکبری سامانی، برنده 3


130 کیلوگرم: شاهرخ میکائیلی، برنده 2، ضربه فنی- امیرشایان طهماسبی صفر.

لیگ برتر کشتی فرنگی سال 99 , سازمان لیگ فدراسیون کشتی, پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

 

 

اشتراک گذاری