خوزستان قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان 1401 شد
1401/12/26-01:12
370
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

خوزستان قهرمان کشتی فرنگی نوجوانان 1401 شد

تیم های تهران و قم دوم و سوم شدند

رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور(انتخابی تیم ملی)، طی روزهای ۲۴ و ۲۵ اسفندماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و خوزستان به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های تهران و قم نیز دوم و سوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است :

رده بندی انفرادی :

45 کیلوگرم: 1- عرفان مرادی (تهران) 2- حسین قادری (قم) 3- پیمان شکرپور (ایلام) و علیرضا امیری (فارس) 5- امیرحسین کوهساری (گلستان) و علی غریبی (خوزستان) 7- محمدصالح سادین (گلستان) 8- آرمین شمسی پور (اروند) 9- محسن حنفی (البرز) 10- محمد مهدی آزادبخت (لرستان).

48 کیلوگرم: 1- محمد معراج مهمدی (خوزستان) 2- حسین ابراهیمی (توابع تهران) 3-محمدحسین غلام رضایی (تهران) 3- ابوالفضل رحیمی موحد (سهمیه خ.رضوی) 5- حسین جعفری (مازندران) 5- ابوالفضل زارع (مازندران ۲) 7- عبدالرحیم وحید فر (بوشهر) 8- مهدی میرشکار (سیستان و بلوچستان) 9- ابوالفضل بنداره (کهگیلویه و بویراحمد) 10- ابوالفضل آزادی (فارس).

51 کیلوگرم: 1- پیام احمدی (خوزستان) 2- محمدجواد ابوطالبی (قم) 3- سید یاسین دهبان (خوزستان) و سامان گل انبوه (فارس) 5- ابوالفضل گلیردی (مازندران) و دیار احمدی (کردستان) 7- ابوالفضل حیدری (مازندران) 8- ابوالفضل بیگی (اصفهان) 9- مبین آفرین‌ (سهمیه البرز) 10- محمدمهدی زارعی (فارس).

55 کیلوگرم: 1- محمدرضا غلامی (فارس) 2- ایلیا علی خانی (سهمیه فارس) 3- محمدرضا مهم دار (کردستان) 3- امیرعلی سارانی (سیستان و بلوچستان) 5- عرشیا حسینی (سهمیه تهران) 5- علیرضا سعادتی فر (گلستان) 7- دانیال نیستی (سهمیه خوزستان) 8- علی اسدپور (خوزستان) 9- آرتین لفوتی (مازندران) 10- یاسین حسینی (کهگیلویه و بویراحمد).

60 کیلوگرم: 1- علی دزفولی نژاد (بوشهر) 2- میلاد حسنی (توابع تهران) 3- محمدمهدی آمون (خوزستان) و ابوالفضل صفری (قم) 5- سیدمهدی عدنانی (چهارمحال و بختیاری) و طاها باقری (مازندران) 7- حسام موسوی (فارس) 8- امیررضا جاویدپور (خراسان رضوی) 9- حسین اکبری فر (خوزستان) 10- پویان کالاشی (مازندران).

65 کیلوگرم: 1- احمدرضا محمدیان (خوزستان) 2- محمد کاظمی (سهمیه خوزستان) 3- مسلم حسینوند (سهمیه خوزستان) 3- امیرمهدی سعیدی نوا (قم) 5- ماردین سلطانی (کردستان) 5- محمدرضا جهانیان (تهران) 7- امیرحسین حدادصالحی (کرمان) 8- علی معتمدی (سهمیه خ.رضوی) 9- سیدمحمدرضا قافله باشی (قزوین) 10- امیرمهدی یعقوبی (چهارمحال و بختیاری).

71 کیلوگرم: 1- محمود کارگر (فارس) 2- محمد مرادی (تهران) 3- کیان اسمعیلی (ایلام) و حبیب اله رحیمی (مازندران) 5- فرشاد دعایی پور (آذربایجان شرقی) مهرداد قسمتی (اردبیل) 7- یوسف حاجیوند (خوزستان) 8- ابوالفضل ابراهیم زاده (مازندران) 9- علی اصغر برزو (خراسان شمالی) 10- ابوالفضل رسولی (قم).

80 کیلوگرم: 1- عمادرضا محسن نژاد (سهمیه خوزستان) 2- علیرضا عباسی (قزوین) 3- امیرحسین نعمت زاده (قم) 3- کامران بک پیکری (خوزستان) 5- امیرمحمد غفوری (مرکزی) 5- مهدی مرادی (تهران) 7- امیرمحمد قریشوندی (سهمیه خوزستان) 8- متین براتی (بوشهر) 9- پدرام قصری (اصفهان) 10- امیرسام محمدی (سهمیه تهران).

92 کیلوگرم: 1- مرتضی دالوند (لرستان) 2- علی اکبر اصغری ولدی (تهران) 3- محمدمهدی زیارتی (تهران) و ابوالفضل لطفی (تهران) 5- عرشیا میرزاجانی (مازندران) و دانیال ایزدی (اردبیل) 7- علی پوینده (قم) 8- حسام عینی (توابع تهران) 9- ابوالفضل شکیبایی کیا (خوزستان) 10- یزدان دلروز (خوزستان).

110 کیلوگرم: 1- امیرحسین عبدولی (خوزستان) 2- یاسین آقایی (توابع تهران) 3- آرش اشرفی (زنجان) 3- روح الله حاجیوند خسروی (سهمیه خوزستان) 5- مهدی طاهری (اصفهان) 5- مهدی حیدری (مازندران) 7- امیرحسین شریف پور (سهمیه تهران) 8- یاسین رضانژاد (گلستان) 9- محمدمهدی محمدزاده (تهران) 10- امیرحسین خوش بین (کهگیلویه و بویراحمد).

رده بندی تیمی:

۱_ خوزستان(۱۳۹ امتیاز) ۲_ تهران(۱۰۴ امتیاز) ۳_ قم (۹۵ امتیاز)۴_ فارس (۹۰ امتیاز) ۵_توابع تهران(۶۸ امتیاز)۶_ مازندران (۵۱ امتیاز) ۷_ بوشهر (۳۹ امتیاز) ۸_ مازندران (۳۸ امتیاز) ۹_ کردستان (۳۵ امتیاز)۱۰_ ایلام (۳۰ امتیاز).

کشتی فرنگی نوجوانان سال 1401 , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

اشتراک گذاری