جام های جهانی کشتی از سال 2020 با 6 تیم برگزار خواهد شد
2019/12/11-14:12
806
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی کشتی آزاد

جام های جهانی کشتی از سال 2020 با 6 تیم برگزار خواهد شد

برگزار نشدن مسابقات در سال های المپیکی

کمیته اجرایی اتحادیه جهانی کشتی، در مورد قالب جدید برگزاری رقابت های جام جهانی کشتی تصمیم گیری کرد و براساس آن ، جام های جهانی از سال 2020 با شرکت 6 تیم برگزار خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از سایت رسمی اتحادیه جهانی کشتی، در این جلسه که روز گذشته در سوئیس برگزار شد پیشنهاد کمیسیون فنی اتحادیه جهانی کشتی در مورد اینکه رقابت های جام جهانی در سال های غیر المپیکی و در روزهای جمعه و شنبه ماه های نوامبر و اوایل دسامبر میلادی (آبان و آذرماه) برگزار شود، مورد بررسی قرار گرفت و تصویب شد.

همچنین مقرر شد که رقابت های جام جهانی از 8 تیم به 6 تیم کاهش یابد و این مسابقات با حضور 5 تیم برتر رقابت های جهانی آن سال و یک تیم به عنوان ستارگان با حضور قهرمانانی که کشورهای آن ها جز پنج تیم برتر قرار نگرفتند، برگزار شود.
نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی در این باره گفت: اضافه شدن تیم ستارگان در این مسابقات بی نظیر است، ما کاملا انتظار داریم نحوه جدید برگزاری رقابت های جام جهانی مورد علاقه و توجه طرفداران کشتی در جهان قرار گیرد و از تأثیرگذاری آن ها در این رویداد هیجان زده هستیم.

UWW , اتحادیه جهانی کشتی, جام های جهانی از سال 2020 ,با 6 تیم برگزار می شود, قرعه کشی ,پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری