تیم ایران به عنوان قهرمانی چهلمین دوره جام بین المللی کشتی فرنگی تختی دست یافت
2020/01/24-21:01
9
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

تیم ایران به عنوان قهرمانی چهلمین دوره جام بین المللی کشتی فرنگی تختی دست یافت

تیم های ارمنستان و تاجیکستان هم دوم و سوم شدند

چهلمین دوره رقابت های جام بین المللی کشتی فرنگی تختی ساعاتی پیش در شیراز با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید و تیم های ارمنستان و تاجیکستان هم دوم و سوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، در پایان این رقابت ها که تیم های ارمنستان، تاجیکستان، قزاقستان، روسیه، قرقیزستان و 97 کشتی گیر دارای مجوز ایرانی شرکت داشتند، تیم ایران با 250 امتیاز اول شد و تیم های ارمنستان و تاجیکستان به ترتیب با 55 و 12 امتیاز دوم و سوم شدند.
رده بندی انفرادی:

55 کیلوگرم: 1- پویا ناصرپور 2- پویا دادمرز 3- محمد دانیالی و محمد حسینوند 5- علی نوربخش 6- رضا خدری 7- محمد حسینوند پناهی 8- مهرگان جهانگیری 9- سجاد عباس پور.


60 کیلوگرم: 1- مهدی محسن نژاد 2- ایمان محمدی 3- میلاد رضانژاد و امیرحسین خوانساری 5- تیگران میناسیان (ارمنستان) و آرارات منوچهریان (ارمنستان) 7- مهرداد مردانی 8- حسین جاویدی 9- محسن شیخی 10- مهدی قادری.


63 کیلوگرم: 1- میثم دلخانی  2- رضا عباسی 3- رضا مردی و محمد نوربخش 5- محمد سلطانی و شیرزاد بهشتی طلا 7- سعید ارجمند 8- آرمین محب ثابت 9- هراچیا پوغوسیان 10- حسین عباسی.


67 کیلوگرم: 1- حسین اسدی 2- محمد مراد الیاسی 3- محمدرضا مختاری و سجاد ایمن طلب 5- کرامت عبدولی و محمدجواد سادات رضایی 7- مبینجان احمداف (تاجیکستان) 8- هایک ملیکیان (ارمنستان) 9- سرگئی پاولو (روسیه) 10- وحید میرفتح الهی.


72 کیلوگرم: 1- امین کاویانی نژاد 2- اشکان سعادتی فر 3- ابوالفضل زینتی رفاه و محمدرضا گرایی 5- امیر عبدی و محمدرضا رستمی 7- برومند اصلان 8- آرمن هاکوبیان (ارمنستان) 9- مصلح الدین اوروکوف (تاجیکستان) 10- عباس محب تاش.


77 کیلوگرم: 1- پژمان پشتام 2- حمیدرضا جعفری 3- محمد شربی نیازی و آرمان باغداساریان (ارمنستان) 5- عراف حبیب الهی و پرهام قنبری 7- رسول گرمسیری 8- محمد عربی 9- عظیم گرمسیری.


82 کیلوگرم: 1- مهدی ابراهیمی 2- جمال اسماعیلی 3- محمد ناقوسی و کیوان رضایی 5- سید محمد چوبچیان و عباس مهدی زاده 7- مهرداد بهرامی 8- گئورگ طادوسیان (ارمنستان) 9- پیام بویری 10- رینات ژو بابایف (قزاقستان).


87 کیلوگرم: 1- بهروز هدایت 2- رامین طاهری 3- یوسف قادریان و مهدی فلاح 5- محمد نصرتی و حسین نوری 7- سامان عزیزی 8- آلبرت یغیکیان (ارمنستان).


97 کیلوگرم: 1- محمدهادی ساروی 2- مهدی بالی 3- مهدی علیاری و علی اکبر حیدری 5- آرمان علیزاده و حسین شکری 7- محمد یگانه 8- ترمیرلان آبیشیف (قزاقستان) 9- داود فلاحی 10- کارن آبگاریان.


130 کیلوگرم: 1- علی اکبر یوسفی 2- پارسا نظری 3- بهنام مهدی زاده و امین میرزازاده 5- شهاب قوره جیلی و محمدسروش رنجبر 7- محمدرضا عبدیان 8- مسعود میرزائیان.

رده بندی تیمی: 1- ایران 250 امتیاز 2- ارمنستان 55 امتیاز 3- تاجیکستان 12 امتیاز 4- قزاقستان 8 امتیاز 5- روسیه 4 امتیاز

نتایج دیدارهای فینال این مسابقات به شرح زیر است:

55 کیلوگرم: پویا ناصرپور 10-  پویا دادمرز 1
60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد 6 – ایمان محمدی 3
63 کیلوگرم: میثم دلخانی 9 – رضا عباسی صفر
67 کیلوگرم: حسین اسدی  8 - محمد مراد الیاسی 4
72 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 1 – اشکان سعادتی فر 1
77 کیلوگرم: پژمان پشتام  5-  حمیدرضا جعفری 2
82 کیلوگرم: مهدی ابراهیمی 8 - جمال اسماعیلی 6
87 کیلوگرم: بهروز هدایت 2 - رامین طاهری 1
97 کیلوگرم: محمدهادی ساروی 3- مهدی بالی 1
130 کیلوگرم: علی اکبر یوسفی 2 - پارسا نظری 1

نتایج دیدارهای رده بندی به شرح زیر است:
55 کیلوگرم:
محمد دانیالی، برنده – فیروز میرزا رجب اف (تاجیکستان) حاضر نشر
محمد حسینوند 5- علی نوربخش 3
60 کیلوگرم:
میلاد رضانژاد 10- تیگران میناسیان (ارمنستان) صفر
امیرحسین خوانساری، برنده 3- آرارات منوچهریان (ارمنستان) 3
63 کیلوگرم:
رضا مردی 8 ضربه فنی – محمد سلطانی صفر
محمد نوربخش، برنده – شیرازد بهشتی طلا (حاضر نشد)
67 کیلوگرم:
محمدرضا مختاری 6- کرامت عبدولی 1
سجاد ایمن طلب 6- محمدجواد سادات رضایی 3
72 کیلوگرم:
ابوالفضل زینتی رفاه 4- امیر عبدی 3
محمدرضا گرایی 10- محمدرضا رستمی 1
77 کیلوگرم:
محمد شربی نیازی 10- عارف حبیب الهی 5
آرمان باغداساریان (ارمنستان) 6- پرهام قنبری 5
82 کیلوگرم:
محمد ناقوسی 3- سید محمد چوبچیان 2
کیوان رضایی 9- عباس مهدی زاده صفر
87 کیلوگرم:
یوسف قادریان 6- محمد نصرتی صفر
مهدی فلاح 4- حسین نوری 1
97 کیلوگرم:
مهدی علیاری 9- آرمان علیزاده 6
علی اکبر حیدری 3- حسین شکری 2
130 کیلوگرم:
بهنام مهدی زاده، برنده – شهاب قوره جیلی (حاضر نشد)
امین میرزازاده 4 ضربه فنی- محمدسروش رنجبر صفر

کشتی فرنگی , جام بین المللی کشتی فرنگی تختی , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

اشتراک گذاری