تصمیم اتحادیه جهانی در مورد برگزاری رقابت های جهانی به 17 مهرماه موکول شد
2020/10/06-13:10
47
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی کشتی آزاد

تصمیم اتحادیه جهانی در مورد برگزاری رقابت های جهانی به 17 مهرماه موکول شد

فدراسیون های ملی باید در مورد شرکت خود در این رقابت ها اعلام نظر کنند

اتحادیه جهانی کشتی از فدراسیون های عضو خود خواسته تا حضور تیم های کشتی خود در رقابت های جهانی را به این اتحادیه اعلام کنند تا با توجه به تعداد کشورهای متقاضی در خصوص برگزاری یا عدم آن اظهار نظر کند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir در همین راستا، اتحادیه جهانی تا تاریخ ۱۷ مهر ماه به تمامی فدراسیون های عضو فرصت داده است تا صراحتا اعلام کنند که درصورت برگزاری رقابت های جهانی در تاریخ های از پیش تعیین شده، در این رقابت ها شرکت خواهند کرد یا خیر!!

با این حساب تصمیم گیری نهایی درخصوص برگزاری یا لغو مسابقات جهانی کشتی باز هم به تعویق افتاده است،. در حالی که اتحادیه جهانی کشتی ابتدا دهم مهر و سپس چهاردهم این ماه را برای اعلام خبر قطعی برگزاری یا عدم برگزاری این رقابت ها مشخص کرده بود، اما به نظر می رسد تغییرات مداوم در میزان همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان و عدم اطمینان قطعی بسیاری از کشورها از امکان حضور در رقابت های جهانی، اتحادیه جهانی کشتی را نیز در تصمیم گیری نهایی دچار تردید کرده است.

با این حساب به نظر می رسد علاقمندان به کشتی کماکان باید برای روشن شدن تکلیف برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات جهانی منتظر بمانند.

اتحادیه جهانی کشتی, رقابت های جهانی 2020 , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

 

اشتراک گذاری