بنا و محمدی جوایز دلاری بهترین مربیان کشتی آسیا را دریافت کردند
1399/05/22-12:05
4763
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی کشتی آزاد

بنا و محمدی جوایز دلاری بهترین مربیان کشتی آسیا را دریافت کردند

مراسم تقدیر از برترین های کشتی آسیا برگزار شد

صبح امروز چهارشنبه طی مراسمی تقدیر از برترین های کشتی آسیا در سال ٢٠١٩ به صورت اینترنتی برگزار شد و محمد بنا، غلامرضا محمدی سرمربیان تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد بزرگسالان ایران، جایزه دلاری خود به عنوان بهترین مربیان سال کشتی آسیا را دریافت کردند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iw.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، در این مراسم که با حضور دولت تورلیخانوف رئیس شورای کشتی آسیا و به صورت پخش زنده اینترنتی از طریق صفحه اینستاگرام این شورا برگزار شد، از تمامی برترین های کشتی قاره آسیا تقدیر بعمل آمد.

 

بر این اساس محمد بنا و غلامرضا محمدی که با توجه به عملکرد تیم های ملی کشورمان در رقابت های آسیایی و جهانی و کسب سهمیه های المپیک به عنوان بهترین مربیان آسیا، انتخاب شده بودند به همراه ابراهیم مهربان و بهروز حضرتی پور در محل سالن کنفرانس خانه کشتی حضور یافتند و به صورت اینترنتی در این مراسم شرکت کردند.

 

در این مراسم علیرضا دبیر و حمید سوریان رئیس و نایب رئیس فدراسیون کشتی جوایز دلاری غلامرضا محمدی و محمد بنا را به آن ها اهدا کردند.

 

بر اساس توافقات صورت گرفته و با توجه به شرایط خاص به وجود آمده، مبلغ 6 هزار دلار جایزه مربیان برتر از سوی فدراسیون کشتی به سرمربیان تیم های ملی اهدا شد، تا در آینده و به نحو مقتضی در مورد تسویه این مبلغ با شورای کشتی آسیا اقدام شود.

 

لازم به یادآوری است که در کشتی فرنگی از شینیبو اوتا از ژاپن و در کشتی آزاد نیز از نورکجا کایپانوف از قزاقستان به عنوان برترین کشتی گیر تقدیر شد.
تقدیر از بهترین کشتی گیر زن، بهترین مربی تیم زنان و بهترین فدراسیون از دیگر بخش های این مراسم بود.

کشتی فرنگی و آزاد, محمد بنا, غلامرضا محمدی, حمید سوریان, علیرضا دبیر, پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

اشتراک گذاری