انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی 15 آبان در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود
2020/10/27-10:10
157
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی کشتی آزاد

انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی 15 آبان در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود

در این رقابت ها ملی پوشان 7 وزن کشتی آزاد و 10 وزن کشتی فرنگی مشخص خواهند شد

فدراسیون کشتی از برگزاری رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در 15 آبان ماه جاری در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی تهران  خبر داد که این رقابت ها قرار است در 7 وزن کشتی آزاد و 10 وزن کشتی فرنگی برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir براساس این خبر نفرات منتخب با 2 کیلوگرم ارفاق به مصاف هم خواهند رفت .

این رقابت ها بدون تماشاگر و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد و فدراسیون کشتی تمام تلاش خود را بکار خواهد برد تا شرایط پخش مستقیم این رقابت ها از رسانه ملی را فراهم کند.

نفرات منتخب برای شرکت در انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان به شرح زیر است :


57 کیلوگرم:


1- رضا اطری نفر پنجم مسابقات جهانی قزاقستان و کسب سهمیه المپیک
2- علیرضا سرلک نفر اول جام تختی (سال 98) و عضو تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات قهرمانی آسیا
3- رحمان عموزاد خلیلی نفر اول مسابقات جهانی نوجوانان
4- نادر حاج آقانیا نفر اول مسابقات انتخابی جام تختی (سال 98) که به دلیل عدم صدور لایسنس از طرف فدراسیون امکان حضور در جام تختی را پیدا نکرد (منتخب کادر فنی)
در این وزن مسابقات به صورت دوره ای و دو حذفی برگزار می گردد.

 

61 کیلوگرم:


1- بهنام احسان پور نفر سوم مسابقات جهانی قزاقستان (2019)
2- مجید داستان قهرمان کشور در سال 98 و عضو تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا (2020) در این وزن آقایان بهنام احسان پور و مجید داستان با یکدیگر مسابقه خواهند داد.

 

70 کیلوگرم:


1- یونس امامی نفر سوم مسابقات جهانی قزاقستان (سال 98)
2- امیرحسین حسینی نفر اول جام تختی (سال 98) و نایب قهرمان آسیا (2020)
3- عرفان الهی نفر دوم مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان و منتخب کادر فنی
در این وزن ابتدا امیرحسین حسینی با عرفان الهی کشتی گرفته و نفر برنده به دیدار یونس امامی می رود.

 

86 کیلوگرم:


1- حسن یزدانی نفر اول مسابقات قهرمانی جهان (2019) و کسب سهمیه المپیک
2- کامران قاسم پور نفر اول مسابقات قهرمانی امیدهای جهان (2019)
3- احمد بذری نفر دوم مسابقات قهرمانی آسیا (2020) نفر اول جام تختی (سال 98)
در این وزن ابتدا کامران قاسم پور با احمد بذری کشتی گرفته و نفر برنده به مصاف حسن یزدانی می رود.

 

92 کیلوگرم:


1- محمدجواد ابراهیمی قهرمان و نفر اول مسابقات قهرمانی آسیا (2020) و نفر اول جام تختی (سال 98)
2- حسین شهبازی نفر دوم مسابقات جام تختی (سال 98)
3- محمدحسین میرباغبان نفر سوم مسابقات جام تختی (سال 98)
4- حسین جلالی نژاد نفر سوم مسابقات جام تختی (سال 98)
5- ارشک محبی منتخب کادر فنی با درخواست هیأت کشتی استان کرمانشاه
در این وزن ابتدا آقایان شهبازی، میرباغبان، جلالی نژاد و ارشک محبی براساس قرعه در دو گروه قرار گرفته و پس از تعیین نفرات اول هرگروه آن ها با هم کشتی گرفته و سپس نفر برنده به دیدار محمدجواد ابراهیمی می رود.

 

97 کیلوگرم:


1- مجتبی گلیج نفر اول مسابقات قهرمانی آسیا (2020) نفر اول جام تختی (سال 98)
2- محمدحسین محمدیان حضور در جام ساساری (دارای رنکینگ) با مجوز کادر فنی و قهرمانی با شکست دادن اسنایدر (قهرمان المپیک و جهان) در جام فوق
3- علی شعبانی عضور تیم ملی اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان- نفر سوم جام تختی (سال 98)
در این وزن مدعیان به صورت دوره ای با هم به مبارزه می پردازند.

 

125 کیلوگرم:


1- پرویز هادی نفر اول جام تختی (سال 98) نفر اول مسابقات انتخابی، جهت اعزام به مسابقات جهانی (به دلیل آسیب دیدگی اعزام نگردید)
2- یداله محبی نفر سوم جام تختی (سال 98) عضو تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان و کسب عنوان پنجمی و سهمیه المپیک
3- امیرحسین زارع نفر اول مسابقات قهرمانی امیدهای جهان (2019) نفر اول جام ساساری (رنکینگ دار)
4- امین طاهری نفر دوم جام تختی (سال 98)
5- عباس فروتن نفر سوم جام تختی (سال 98) نفر اول مسابقات قهرمانی جوانان جهان (2019)
در این وزن ابتدا امین طاهری با عباس فروتن مسابقه داده و نفر برنده به جمع پرویز هادی، یداله محبی و امیرحسین زارع اضافه گردیده و به صورت دوره ای و دو حذفی با هم به مبارزه می پردازند.

شرایط وزن کشی و مسابقات:
وزن کشی با دو کیلوگرم ارفاق در ساعت 8:30 تا 9 صبح و مسابقه رأس ساعت 11 صبح برگزار می گردد.
ضمنا با توجه به کیفیت مسابقات و شرایط آن امکان برگزاری مجدد کشتی در اوزان مختلف با نظر کمیته فنی وجود دارد.

گفتنی است مسابقه انتخابی وزن 74 کیلوگرم طبق اعلام قبلی روز پنج شنبه 8 آبان ماه برگزار خواهد شد.

نفرات منتخب برای شرکت در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان به شرح زیر است:


55 کیلوگرم: پویا دادمرز با سجاد عباس پور.


60 کیلوگرم: برنده مهدی محسن نژاد و پویا ناصرپور با علیرضا نجاتی.


63 کیلوگرم: میثم دلخانی با رضا مردی.


67 کیلوگرم: حسین اسدی با محمدرضا گرایی.


72 کیلوگرم: برنده اشکان سعادتی فر و علی ارسلان با امین کاویانی نژاد.


77 کیلوگرم: محمدعلی گرایی با پژمان پشتام.


82 کیلوگرم: برنده جمال اسماعیلی و محمد ناقوسی با مهدی ابراهیمی.


87 کیلوگرم: رامین طاهری با حسین نوری.


97 کیلوگرم: برنده مهدی علیاری و مهدی بالی با محمدهادی ساروی.


130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، علی اکبر یوسفی و امین میرزازاده به صورت دوره ای.


شرایط وزن کشی و مسابقات:
وزن کشی با دو کیلوگرم ارفاق در ساعت 8:30 تا 9 صبح و مسابقه رأس ساعت 11 صبح برگزار می گردد.

رقابت های جهانی صربستان روزهای 22 تا 30 آذرماه در شهر بلگراد برگزار خواهد شد.

انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان, جهانی کشتی 2020 در صربستان, پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

اشتراک گذاری