انتخابات کمیسیون داوران کشتی کشور برگزار شد
1398/08/19-19:08
4805
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : داوران

انتخابات کمیسیون داوران کشتی کشور برگزار شد

نفرات منتخب مشخص شدند

انتخابات کمیسیون داوران کشتی کشور صبح امروز در محل فدراسیون کشتی برگزار شد و نفرات منتخب برای عضویت در این کمیسیون مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی ، انتخابات که بطور زنده، از طریق ارسال پیامک و با حضور علیرضا دبیر رئیس، حمید سوریان سرپرست نایب رئیسی و سید جلال عسگری سرپرست دبیری فدراسیون کشتی، ناصر فروتن  و جواد کریمی رئیس و دبیر کمیسیون داوران، محمد ابراهیم امامی داور درجه S1 بین المللی، مزدک گیتی داور درجه یک بین المللی، علی اصغر قیطاسی سرپرست تیم های ملی کشتی، مهدی کلایی مسئول حراست، میثم زرگر وفا مسئول فناوری اطلاعات و محسن وحدانی مسئول روابط عمومی فدراسیون کشتی، به عنوان ناظر برگزار شد.

در این انتخابات 119 آرای صحیح اخذ شد که مشارکت 96 درصدی را به همراه داشت.
نتایج انتخابات اعضای کمیسیون داوران به شرح زیر است:
داور S1 بین المللی: محمد مصلایی پور (46 رأی)
داور درجه یک بین المللی:
1- مهدی آقاولی (68 رأی) 2- غلامرضا طاهرخانی (49 رأی) 3- رضا علی اصغری (29 رأی).

علی البدل: محمد رحیم پور (27 رأی).

داور درجه دو و سه بین المللی:
1- میلاد قلاوند (33 رأی) 2- ابوالفضل سبزعلی (28 رأی) - علی البدل: فرید بهرامی (28 رأی).

بر اساس بند 3-4 شیوه نامه حوزه مدیریت کمیسیون داوران کشتی کشور در صورت برابری آرا در بین کاندیداهای انتخاباتی اولویت اول درجه، در صورت برابری سابقه (شماره دفترچه) با رعایت بند یک ملاک عمل بود.

بر این اساس شیوه نامه حوزه مدیریت کمیسیون داوران، 6 داور فوق با رأی داوران بین المللی سراسر کشور انتخاب و به عضویت کمیسیون در آمدند.

همچنین بر اساس بند 3-5 از بخش ب شیوه نامه حوزه مدیریت کمیسیون داوران فدراسیون کشتی در خصوص نحوه چگونگی داوران انتصابی و بنا به پیشنهاد رئیس کمیسیون داوران و موافقت ریاست فدراسیون کشتی، 4 داور به نام های آقایان سید محمد افتخاریان از استان البرز، مزدک گیتی از استان همدان، امیرحسین رهنما از استان سمنان و بهنام شیرمحمدی از استان تهران به مدت 2 سال به عضویت کمیسیون داوران درآمدند.
لازم به ذکر است طبق بندهای 1-2 و 1-3  بخش ب این شیوه نامه، نمایند گان حوزه بانوان و کشتی سنتی، با پیشنهاد نایب رئیس بانوان فدراسیون کشتی و مسئول کشتی سنتی مردان و در صورت موافقت رئیس کمیسیون داوران عضو این کمیسیون خواهند شد.

کمیسیون داوران فدراسیون کشتی , علیرضا دبیر,حمید سوریان , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران  

 

اشتراک گذاری