2 وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی 2019 جهان – رضا اطری از کسب مدال برنز بازماند
2019/09/20-19:09
233
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی آزاد

2 وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی 2019 جهان – رضا اطری از کسب مدال برنز بازماند

فردا علیرضا کریمی در فینال 92 کیلوگرم 4 وزن دوم به روی تشک می رود

رضا اطری نماینده وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد ایران پس از کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو راهی دیدار رده بندی جهانی 2019 قزاقستان شده بود، در مبارزه برای تصاحب مدال برنز با حساب 6 بر 3 نتیجه را به کومار راوی از هندوستان واگذار کرد و پنجم شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir اطری که به خاطر سبک کشتی خود که با عجله در تمام کردن زیرگیری ها و فنون اجرایی همراه است، روز گذشته مقابل نماینده روس هم به اشتباه و عجله خودش در تسلط بر حریف باخت، در مقابل راوی هندی هم می توانست برنده باشد، اما همان نقطعه ضعف چند سال اخیر باعث شکست وی شد تا برای سومین سال پی در پی از کسب مدال بازبماند.

لازم به یادآوری است که امیر محمدیزدانی نماینده ایران در وزن 65 کیلوگرم نیز روز گذشته پس از یک پیروزی مقابل نماینده ترکمنستان به کشتی گیر کوبایی باخت و پس از شکست وی در دور بعدی از رقابت ها کنار رفت، تا با این ناکامی موفق به کسب سهمیه المپیک نشود.

در ادامه این رقابت ها فردا بعداز ظهر در 4 وزن دوم علیرضا کریمی در فینال وزن 92 کیلوگرم به مصاف نماینده امریکا خواهد رفت و یونس امامی نیز در دیدار رده بندی وزن 70 کیلوگرم به دیدار برنده کشتی انگلیس و استرابیا می رود .

از رقابت های 4 وزن دوم رضا افضلی در 74 و یداله محبی در 125 کیلوگرم امروز با شکست مقابل حریفان از دور رقابت ها حذف شدند.

لازم به یادآوری است که از صبح فردا شنبه رقابت های 4 وزن پایانی در اوزان 61 ، 79 ، 86 و 97 کیلوگرم آغاز خواهد شد که به ترتیب بهنام احسان پور ، بهمن تیموری ، حسن یزدانی و علی شعبانی برای تیم ایران به میدان خواهند رفت که از این 4 وزن فقط اوزان 86 و 97 کیلوگرم المپیکی هستند.

تیم ملی کشتی آزاد ایران , حسن یزدانی , کشتی آزاد جهانی 2019 قزاقستان , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری