5 وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان 2019 جهان – 2 ایرانی در فینال و 2 نفر دیگر در دیدار رده بندی
2019/08/03-00:08
564
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

5 وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان 2019 جهان – 2 ایرانی در فینال و 2 نفر دیگر در دیدار رده بندی

دیدارهای رده بندی و فینال شنبه شب برگزار خواهد شد

رقابت های مقدماتی و نیمه نهایی 5 وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان 2019 جهان جمعه شب در شهر صوفیه بلغارستان به پایان رسید و 2 کشتی گیر ایرانی به فینال راه یافتند و 2 نفر دیگر باید در دیدار رده بندی کشتی بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی ، در رقابت های 5 وزن نخست امیررضا ده بزرگی در وزن 48 کیلوگرم و شاهرخ میکائیلی در وزن 110 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و حجت رضایی در وزن 65 کیلوگرم و کامران ارقش در وزن 80 کیلوگرم نیز راهی دیدار رده بندی شدند.

نتایج مسابقات نمایندگان کشورمان شرح زیر است:

در وزن 48 کیلوگرم امیررضا ده بزرگی پس از استراحت در دور اول در دور دوم در مصاف با اولگ خلیل اف از اوکراین با نتیجه 6 بر صفر به پیروزی دست یافت ، در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 2 بر صفر از سد علی بک امیراوف از روسیه گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد، وی در این مرحله مقابل یربول کامالیف از قزاقستان با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت.

حریف ده بزرگی در دیدار فینال ضیاء باباشوف از جمهوری آذربایجان است.

در وزن 110 کیلوگرم شاهرخ میکائیلی، پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 3 بر صفر گریگوریوس کونتوونیسیوس از یونان را شکست داد، در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 10 بر صفر شویی کاوامورا از ژاپن را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد، وی در این دیدار مقابل آدولف بازو از مجارستان با نتیجه 6 بر صفر پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت.

میکائیلی در این دیدار به مصاف رازمیک کوردیان از ارمنستان می رود.

در وزن 65 کیلوگرم حجت رضایی، در دور اول با نتیجه 4 بر صفر الکساندر سولووی از مولداوی را مغلوب کرد، در دور بعد با نتیجه 7 بر صفر از سد گئورگیوس بارابانوس از سوئد گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. رضایی در این مرحله خاسی حسن لی از جمهوری آذربایجان را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد، اما در این مرحله مقابل شروز اوچیلوف از تاجیکستان با نتیجه 3 بر یک مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت.

در وزن 80 کیلوگرم کامران ارقش در دور نخست با نتیجه 3 بر 2 از سد یوسوف قولباشی از ترکیه گذشت، در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر ریونوسوکه کاوا ایچی از ژاپن را مغلوب کرد، در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 7 بر صفر احمد باتاژیف از روسیه را پشت سرگذاشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت، در این مرحله در مصاف با میکیتا الیکسیف از اوکراین با نتیجه 9 بر صفر شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن 55 کیلوگرم سجاد عباس پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 9 بر 2 مقابل سوران آقاجانیان از ارمنستان پیروز شد ، در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل عمر بودایف از روسیه با نتیجه 14 بر 6 مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر روس مقابل کشتی گیر هندی در مرحله نیمه نهایی، از دور رقابت ها کنار رفت.

دیدارهای رده بندی و فینال 5 وزن نخست شنبه شب در شهر صوفیه بلغارستان برگزار خواهد شد.
مسابقات 5 وزن دوم هم از ظهر شنبه آغاز و یکشنبه شب به پایان خواهد رسید.

کشتی فرنگی نوجوانان 2019 جهان , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری