5 وزن دوم کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی جهان- گرایی در فینال وزن 72 کیلوگرم
2019/11/03-00:11
179
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

5 وزن دوم کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی جهان- گرایی در فینال وزن 72 کیلوگرم

محسن نژاد، ایمن طلب و ساروی در گروه شانس مجدد

در پایان رقابت های مقدماتی و نیمه نهایی 5 وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی زیر 23 سال 2019 جهان که در شهر بوداپست مجارستان جریان دارد، محمدرضا گرایی به فینال وزن 72 کیلوگرم راه یافت.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران  www.iwn.ir این درحالی است که مهدی محسن نژاد، سجاد ایمن طلب و محمدهادی ساروی در اوزان 60، 67 و 97 کیلوگرم پس از راهیابی نفر برنده آنها به فینال، به گروه بازنده ها راه یافتند تا شانس خود را برای کسب مدال برنز بیازمایند.

نتایج کشتی گیران ایران در 5 وزن دوم به شرح زیر است :

در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا گرایی، در دور اول با نتیجه 10 بر 3 از سد چنگیز ارسلان قهرمان سال گذشته این مسابقات از ترکیه گذشت، وی در دور بعد  با نتیجه 3 بر 2 ماگومد یاربیلوف از روسیه را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

گرایی در این مرحله در مصاف با راماز زوئیدزه دارنده مدال نقره زیر 23 سال جهان از گرجستان با نتیجه 7 بر 5 و ضربه فنی به برتری دست یافت و راهی دیدار نیمه نهایی شد که توانست ماکسیم یوتوشنکو از اوکراین را با نتیجه 6 بر 2 مغلوب کرده به دیدار فینال راه یابد.

وی در فینال باید به مصاف سانان سلیمان اف از آذربایجان می رود.

در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور بعد مقابل آیاتا سوزوکی از ژاپن با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی دست یافت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد که در این مرحله مقابل آرمن ملیکیان از ارمنستان با نتیجه 4 بر صفر شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت.

محسن نژاد در این گروه باید به مصاف مارتین ولیف از بلغارستان برود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دیدار رده بندی مقابل کریستین کچکمتی از مجارستان قرار خواهد گرفت.

در وزن 67 کیلوگرم سجاد ایمن طلب پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 5 بر 3 مقابل الکساندر لیانوونچیک از بلاروس مغلوب شد و با توجه به راه یابی این کشتی گیر به دیدار پایانی، به گروه شانس مجدد راه یافت.

ایمن طلب در این گروه باید مقابل حاجی کاراکوش از ترکیه به میدان برود و در صورت گذر از این حریف در دیدار رده بندی به مصاف دیوید دیمیتروف از بلغارستان خواهد رفت.

در وزن 82 کیلوگرم سید محمد چوبچیان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 10 بر 5 مغلوب گئورگ ماریا از رومانی شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 9 بر 3 بنس الماسی از صربستان را مغلوب کرد، در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل آروی ساوولاینن قهرمان جوانان جهان و زیر 23 سال اروپا از فنلاند با نتیجه 5 بر یک شکست خورد و با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال، به گروه شانس مجدد رفت.

وی در این گروه مقابل آریف نیفتولایف از آذربایجان به میدان خواهد رفت و در صورت پیروزی در این دیدار، به دیدار رده راه خواهد یافت تا به مصاف ولادلن کوزلیوک از اوکراین برود.

رقابت های شانس مجدد اوزان فوق بعد از ظهر و مسابقات رده بندی و فینال شب (یکشنبه ) برگزار می شود.

کشتی فرنگی, قهرمانی کشتی فرنگی زیر 23 ساله های 2019 جهان, پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری