5 وزن دوم کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان- 2 نماینده ایران در دیدار رده بندی و 2 کشتی گیر هم در گروه شانس مجدد
2018/11/13-23:11
631
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

5 وزن دوم کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان- 2 نماینده ایران در دیدار رده بندی و 2 کشتی گیر هم در گروه شانس مجدد

رقابت ها از ساعت 12 فردا چهارشنبه ادامه خواهد یافت

امروز سه شنبه در پایان رقابت های مقدماتی و نیمه نهایی 5 وزن دوم کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان که در شهر بخارست رومانی جریان دارد، 2 نماینده ایران راهی دیدار رده بندی شدند و 2 کشتی گیر دیگر هم در گروه شانس مجدد به مبارزات خود ادامه خواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی،کشتی، براین اساس مهدی محسن نژاد و علی اکبر حیدری در اوزان 60 و 97 کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شدند و علی ارسلان و مهدی ابراهیمی نیز در اوزان 72 و 82 کیلوگرم باید در گروه بازنده ها برای کسب مدال برنز مبارزه کنند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد، پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل مصاف هلاری ماگیسالو از استونی با نتیجه 8 بر صفر پیروز شد، در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل رضوان آرنات از رومانی با نتیجه 8 بر صفر پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد ، اما در این مرحله مقابل کنیچیرو فومیتا از ژاپن با نتیجه 7 بر صفر شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت.

در وزن 97 کیلوگرم علی اکبر حیدری، پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 2 بر یک مجیا کاستلو از هندوراس را از پیش رو برداشت،  در مرحله بعد و در دور یک چهارم نهایی مقابل یوتا نارا از ژاپن با نتیجه 5 بر 4 پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد، اما در این مرحله مقابل زولت توروک از مجارستان با نتیجه 3 بر یک شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن 72 کیلوگرم علی ارسلان در دور اول مقابل راماز زوئیدزه قهرمان زیر 23 سال اروپا از گرجستان با نتیجه 12 بر 4 شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، راهی گروه بازنده ها شد.

ارسلان در این گروه ابتدا باید به مصاف آرام واردانیان از ازبکستان برود و در صورت پیروزی بر این حریف مقابل نارک اوگانیان از روسیه قرار می گیرد و در صورت شکست این کشتی گیر در دیدار رده بندی مقابل کاهارمان کسیمتوف از قزاقستان قرار می گیرد.

در وزن 82 کیلوگرم مهدی ابراهیمی، در دور اول با نتیجه 9 بر 4 داوید لوسونزی از مجارستان را مغلوب کرد، در دور بعد نیز مقابل برهان آکبوداک دارنده مدال طلای زیر 23 سال جهان از ترکیه با نتیجه 2 بر 2 به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

ابراهیمی در این مرحله مقابل نیکو اوجوج از رومانی با نتیجه 8 بر صفر و ضربه فنی مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال به گروه بازنده ها رفت که در این گروه ابتدا باید با برنده کشتی میان کارتر نیلسن از آمریکا و گیقام تورگومیان کشتی بگیرد و در صورت پیروزی در دیدار رده بندی به مصاف احمد حسن احمد از مصر برود.

در وزن 67 کیلوگرم  حسین اسدی، پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل سرهی کوزوب از اوکراین با نتیجه 10 بر 2 مغلوب شد و با توجه به شکست این حریف در دور بعد، اسدی از دور رقابت ها کنار رفت. رقابت های شانس مجدد اوزان فوق ظهر فردا چهارشنبه و رقابت های رده بندی و فینال نیز فردا شب به وقت ایران برگزار می شود.

کشتی فرنگی زیر 23 سال 2018 جهان , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران  

اشتراک گذاری