5 وزن دوم کشتی آزاد زیر 23 سال جهان – نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند
2018/11/16-23:11
659
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی آزاد

5 وزن دوم کشتی آزاد زیر 23 سال جهان – نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

رقابت های 5 وزن دوم از ساعت 12 فردا شنبه به وقت ایران آغاز خواهد شد

مراسم قرعه کشی 5 وزن دوم رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال جهان بعد از ظهر امروز در شهر بخارست رومانی برگزار شد و نمایندگان تیم ایران حریفان خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی ، وضعیت جدول آزاد کاران ایران در 5 وزن دوم به شرح زیر است :

وزن 61 کیلوگرم: شرکت کننده 21 نفر

ایمان صادقی، در دور نخست به مصاف بایرجان توربک از قزاقستان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان یودایی فوجیتا از ژاپن و ارطغرل قهوه چی از ترکیه دیدار می کند.

 

وزن 74 کیلوگرم: شرکت کننده 23 نفر

نوید زنگنه، پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف ماکسیم واسیلی اوگلو از رومانی می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان عبداله یف از آذربایجان و ژامبولوف از قرقیزستان مبارزه خواهد کرد.

 

وزن 86 کیلوگرم : شرکت کننده 21 نفر

کامران قاسم پور، در دور اول استراحت می کند و در دور دوم با لارس چافلی از آلمان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور سوم به مصاف ماتسویوکی از ژاپن و اوزن از ترکیه می رود.

 

وزن 92 کیلوگرم: شرکت کننده 18 نفر

حسین شهبازی، پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف ایلجا ماتوهان از آلمان می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور سوم با برنده مبارزه میان ایشیگورو از ژاپن و یازیچی از ترکیه رقابت خواهد کرد. در این وزن 18 نفر حضور دارند.

 

وزن 125 کیلوگرم : شرکت کننده 21 نفر

امین طاهری، در دور اول با گئورگی نوگایف از اسلواکی کشتی می گیرد و در صورت پیرزوی بر این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده دیدار هیلدنبراندت از کانادا و سعید گامیدوف از روسیه می رود.

مسابقات اوزان فوق از ساعت 12 ظهر فردا (به وقت ایران) برگزار می شود.

کشتی آزاد زیر 23 سال 2018 جهان , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

اشتراک گذاری