3 وزن پایانی کشتی آزاد 2022 - اطری و عموزاد به فینال راه یافتند
1401/06/26-21:06
1230
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی آزاد

3 وزن پایانی کشتی آزاد 2022 - اطری و عموزاد به فینال راه یافتند

محمدیان راهی دیدار رده بندی شد

رقابت های نیمه نهایی اوزان 61، 65 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان از ساعت 19:30 امروز (شنبه) در شهر بلگراد صربستان برگزار شد و در پایان رضا اطری و رحمان عموزاد در اوزان 61 و 65 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و محمدحسین محمدیان در وزن 97 کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، نتایجکشتی گیران ایران در 3 وزن پایانی به شرح زیر است:
در وزن 61 کیلوگرم رضا اطری در دور اول با نتیجه 11 بر 1 بصیر علی لی از مقدونیه را از پیش رو برداشت، در دور بعد با نتیجه 4 بر صفر اسلام بازرگانوف از آذربایجان را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت، در این مرحله با نتیجه 6 بر 3 گئورگی وانگلوف از بلغارستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

اطری در این مرحله با نتیجه 5 بر 3 از سد نارانخو نارمانداخ از مغولستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت که باید در این دیدار به مصاف ری هیگوچی دارنده مدال نقره المپیک از ژاپن برود.

در وزن 65 کیلوگرم رحمان عموزاد خلیلی در دور نخست با نتیجه 8 بر 1 جون سوک یون از کره جنوبی را مغلوب کرد، در دور بعد با نتیجه 6 بر صفر اسماعیل موزوکایف دارنده مدال برنز جهان از مجارستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

وی در این مرحله با نتیجه 13 بر 2 آدیل اوسپانوف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت که در این مرحله با نتیجه 9 بر 2 حاجی علی اف قهرمان جهان و دارنده مدال های نقره و برنز المپیک از آذربایجان را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد.

وی در این دیدار با جان دیاکومیهالیس از آمریکا کشتی می گیرد.

در وزن 97 کیلوگرم محمدحسین محمدیان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر ساموئل شرر از سوئیس را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت، در این مرحله با نتیجه 8 بر 5 ماگامد زاخاریف از اوکراین را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

محمدیان در دیدار نیمه نهایی با نتیجه 4 بر 1 مغلوب کایل اسنایدر قهرمان المپیک و جهان از آمریکا شد و به دیدار رده بندی رفت.

وی در این دیدار به مصاف برنده دیدار میان زبیگنیو بارانووسکی از لهستان و ماگومدخان ماگومدوف از آذربایجان می رود.

اسامی نفرات راه یافته به دیدار فینال سه وزن پایانی به شرح زیر است:

61 کیلوگرم: رضا اطری (ایران) – ری هیگوچی (ژاپن).


65 کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی (ایران) - جان دیاکومیهالیس (آمریکا).


97 کیلوگرم: کایل اسنایدر (آمریکا) – باتیربک تساکولوف (اسلواکی)

رقابت های رده بندی و فینال اوزان فوق از ساعت 20:30 فردا (یکشنبه) برگزار می شود.

کشتی آزاد جهانی 2022 صربستان , رضااطری , عموزاد خلیلی , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری