پاسخ لالوویچ به درخواست دوباره ایران برای میزبانی جام جهانی: اتحادیه مخالف است
2018/03/17-22:03
283
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

پاسخ لالوویچ به درخواست دوباره ایران برای میزبانی جام جهانی: اتحادیه مخالف است

جلسه هیات رییسه در سوییس تکلیف میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی 2018 را مشخص می کند

نناد لالوویچ رییس اتحادیه جهانی کشتی در پاسخ به نامه نایب رییس کشتی ایرانُ مبنی بر اعلام آمادگی مجدد فدراسیون کشتی برای برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی 2018 ، اعلام کرد: جلسه هیات رییسه در سوییس میزبان این دوره از رقابت ها را مشخص خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی ، متن نامه ارسالی ننادلالوویچ رییس اتحادیه جهانی کشتی به شرح زیر است:
نایب رییس محترم 
وصول نامه مورخ 23 اسفند شما را اعلام می کنم و با توجه به تمامی مکاتبات قبلی موارد زیر را به اطلاع شما می رساند .
ما از سوی کمیته المپیک ایران مطلع شدیم که مجمع عمومی فدراسیون کشتی ایران در تاریخ 21 اسفند برگزار شده است که این مجمع استعفای آقای خادم را نپذیرفته است ، این موضوع در نامه ارسالی شما در تاریخ 23 اسفند نیز تایید شده است. 
با توجه به این موضوع، سوالات زیادی بی پاسخ باقی مانده است: آیا آقای خادم پذیرفته است که همچنان رییس فدراسیون باقی بماند؟ اگر مجمع عمومی و کمیته ملی المپیک شما ایشان را به عنوان رییس در نظر دارند، چرا این نامه توسط ایشان امضا نشده است؟ وضعیت شورای فنی آزاد و فرنگی که استعفا داده اند، چگونه است؟ آیا آنها دوباره ابقا شده اند؟ حضور تیم کشتی آزاد شما در مسابقات جام جهانی آیوا (آمریکا) چه می شود؟
باید به شما یادآوری کنم که بعد از دریافت پاسخ نامه مورخ ۱۸ اسفندماه از طرف شما( پاسخ بنی تمیم به سوالات اتحادیه، مبنی بر تایید استعفای رییس فدراسیون و وضعیت مبهم اسپانسر، بدلیل آماده نکردن سالن مسابقات توسط اداره کل ورزش خوزستان)؛ اتحادیه جهانی کشتی به کلیه کشورهای مربوطه در خصوص لغو شدن مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی اطلاع داده است.

براین اساس این فدراسیون ها اقدام فوری در اصلاح برنامه و کنسل نمودن پرواز خود کردند، بدین ترتیب برنامه ریزی دوباره؛، هزینه اضافی و غیرمنتظره را موجب می شود.

متوجه هستید؛ برای ما بررسی دوباره این تصمیم بسیار دیر است، با این حال همانطور که به کمیته ملی المپیک شما اعلام شد؛ فدراسیون شما تعلیق و متوقف نشده است و جام جهانی می تواند در اواخر سال در ایران برگزار شود.
با این حال؛ به نظر من نیاز است که این وضعیت با مذاکره طی جلسه ای که در سوییس برنامه ریزی خواهد شد؛ بررسی شود، قبل از برگزاری چنین رویدادی یعنی جام جهانی در ایران؛ لازم است که درک شفافی از وضعیت داشته باشیم تا بتوانیم تصمیم درستی اتخاذ کنیم.

لازم به یادآوری است که قرار بود طبق برنامه قبلی اتحادیه جهانی کشتی، رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی طی روزهای 23 و 24 فروردین ماه 97 در اهواز برگزار شود که با تغییر برنامه به احتمال قوی به آذرماه سال 97 موکول خواهد شد.

اتحادیه جهانی کشتی – لالوویچ – پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

اشتراک گذاری