نمایندگان ایران در 5 وزن دوم جهانی کشتی فرنگی جوانان 2018 اسلواکی حریفان خود راشناختند
2018/09/17-23:09
129
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

نمایندگان ایران در 5 وزن دوم جهانی کشتی فرنگی جوانان 2018 اسلواکی حریفان خود راشناختند

رقابت ها از ساعت 13 فردا سه شنبه به وقت ایران آغاز خواهد شد

مراسم قرعه کشی رقابت های 5 وزن دوم کشتی فرنگی جوانان جهان عصر امروز در شهر ترناوا اسلواکی محل برگزاری این رقابت ها انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی ، وضعیت جدول نمایندگان ایران در 5 وزن دوم به شرح زیر است :

وزن 60 کیلوگرم: شرکت کننده 23 نفر

علیرضا نجاتی، پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف ایلیف از بلغارستان می رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور سوم با برنده کشتی گیران چین و آلمان مبارزه خواهد کرد.

وزن 67 کیلوگرم: شرکت کننده 30 نفر

یوسف حسینوند، در دور نخست به مصاف بخشیلوف از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی گیران قزاقستان و چین روبرو خواهد شد.

وزن 72 کیلوگرم: شرکت کننده 30 نفر

امین کاویانی نژاد، در دور اول با حسین اف از ازبکستان کشتی می گیرد و در صورت شکست این ازبکستانی در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران الجزایر و کرواسی می رود.

وزن 82 کیلوگرم: شرکت کننده 25 نفر

حسین فروزنده، در مبارزه نخست به مصاف کیم از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی در این کشتی در دور دوم با برنده نمایندگان صربستان و هند پیکار می کند.

وزن 97 کیلوگرم: شرکت کننده 25 نفر

وحید دادخواه، در دور اول با ساوولاینن از فنلاند مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران روسیه و ارمنستان می رود.

رقابت های اوزان فوق از ساعت 13 فردا (سه شنبه) برگزار می شود.

کشتی فرنگی جوانان 2018 اسلواکی, پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری