نفرات برتر 5 وزن دوم انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان مشخص شدند
2018/05/11-22:05
67
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی کشتی آزاد

نفرات برتر 5 وزن دوم انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان مشخص شدند

رقابت های انتخابی اوزان دهگانه طی روزهای چهارشنبه تا جمعه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد

دیدارهای پایانی 5 وزن دوم رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان ایران جمعه شب در سالن شهدای هفتم تیر تهران به پایان رسید و نفرات برتر مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.it و به نقل فدراسیون کشتی، در کشتی آزاد این رقابت ها، باقر یخکشی از مازندران در وزن 61 کیلوگرم، نیما اشقاقی از مازندران در وزن 70 کیلوگرم، امید حسن تبار از مازندران در وزن 79 کیلوگرم، علیرضا گودرزی از تهران در وزن 97 کیلوگرم و  پرویز هادی از آذربایجان شرقی در وزن 125 کیلوگرم به عنوان نخست دست یافتند.

همچنین در رقابت های کشتی فرنگی نیز رضا خدری در وزن 55 کیلوگرم،  محسن حاجی پور در وزن 63 کیلوگرم، علی ارسلان در وزن 72 کیلوگرم، یوسف قادریان در وزن 82 کیلوگرم و حسین نوری در وزن 87 کیلوگرم عنوان نخست را از آن خود کردند.

دیدارهای فینال کشتی فرنگی:

55 کیلوگرم:
 با توجه به مصوبه شورای فنی کشتی 2 برد از 3 ، فینال برگزار نشد چون که رضا خدری با توجه به شکست تمامی رقبا، عنوان نخست را کسب کرد. 

63 کیلوگرم
فینال سوم: محسن حاجی پور (مازندران) 5 – محمد نوربخش (تهران) 2
فینال دوم: محسن حاجی پور (مازندران) 5 - محمد نوربخش (تهران) صفر
(نتیجه دیدار مقدماتی : محمد نوربخش (تهران) 7- محسن حاجی پور (مازندران)3)

72 کیلوگرم:
 فینال دوم: علی ارسلان (مازندران) 7 –  فرشاد بلفکه (لرستان) 3
(نتیجه دیدار مقدماتی : علی ارسلان (مازندران) 6- فرشاد بلفکه (لرستان) 4)

82 کیلوگرم: 
فینال اول: یوسف قادریان (البرز) 2 – کیوان رضایی (فارس) 1
فینال دوم: یوسف قادریان (البرز) 3- کیوان رضایی (فارس) 2

87 کیلوگرم:
فینال سوم: حسین نوری (زنجان) 2-  مهدی فلاح (تهران) 1
فینال دوم: حسین نوری (زنجان) 4 - مهدی فلاح (تهران) 2
(نتیجه دیدار مقدماتی: مهدی فلاح (تهران) 4- حسین نوری (زنجان) 3)

دیدارهای فینال کشتی آزاد:

61 کیلوگرم: 
فینال دوم: باقر یخکشی (مازندران) 13 – رضا رمضان پور (مازندران) 2
(نتیجه دیدار مقدماتی: باقر یخکشی (مازندران) 13 – محمد رمضان پور (مازندران) 8)

70 کیلوگرم: 
در این وزن  نیما اشقاقی از مازندران  با شکست تمامی رقبا به عنوان نخست رسید با توجه به مصوبه شورای فنی دیدار فینال 2 از 3 برگزار نشد.

79 کیلوگرم: 
فینال دوم: امید حسن تبار (مازندران) 4–  علیرضا قاسمی (تهران) 2
(نتیجه دیدار مقدماتی: امید حسن تبار (مازندران) 2- علیرضا قاسمی (تهران) صفر)

97 کیلوگرم: 
فینال دوم: علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 6 – مجتبی گلیج (مازندران) 2
(نتیجه دیدار مقدماتی: علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 4– مجتبی گلیج (مازندران) 2)

125 کیلوگرم:
فینال دوم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 3– یداله محبی (کرمانشاه) 1
(نتیجه دیدار مقدماتی: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 3 – یداله محبی (کرمانشاه) 2)

انتخابی نهایی تیم های ملی کشتی – پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری