نفرات برتر مرحله اول انتخابی تیم های ملی کشتی بزرگسالان مشخص شدند
2018/12/28-23:12
74
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی کشتی آزاد

نفرات برتر مرحله اول انتخابی تیم های ملی کشتی بزرگسالان مشخص شدند

اسامی دعوتی ها به اردوی جام تختی متعاقبا اعلام خواهد شد

مرحله اول انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان عصر امروز جمعه در سالن شهدای هفتم تیر تهران به پایان رسید و ونفرات برتر مشخص شدند .

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی ، از قرائن پیداست که محمد بنا و غلامرضا محمدی به زودی اسامی دعوتی ها به اردوی آمادگی جام تختی را که مجموعه ایی از نفرات برتر رقابت های انتخابی مرحله اول و ملی پوشان رده های امید و بزرگسالان سال 2018 باشد، اعلام کنند.

اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

57 کیلوگرم: 1- محمد طهماسبی (گلستان) 2- محسن ملکی (تهران) 3- میثم فیروزآبادی (همدان) و احسان سنچولی (گلستان) 5- رضا علیجان زاده (مازندران) و سجاد صالح پور (اصفهان) 7- نادر نصری (مازندران) 8- عرفان آئینی (تهران) 9- نقی رضوانی (آذربایجان شرقی) و سالار قیاسی چکا (لرستان).


61 کیلوگرم: 1- محمد نامجومطلق (گیلان) 2- رحمان رحیم پور (فارس) 3- میرعلی باوفا سادات (تهران) و علیرضا محمدحسنی (تهران) 5- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) و رضا اسدی پور (همدان) 7- روح اله نعمتیان (قم) 8- علی حاج آقا نیا (مازندران) و حامد رحیمی (البرز) 10- رضا قنبرزاده (خراسان رضوی).


65 کیلوگرم: 1- فرزاد عموزاد (مازندران) 2- امیرمحمد یزدانی (مازندران) 3- مهران شیخی (مازندران) و- افشین خوشبخت (البرز) 5- محمدرضا باقری (مازندران) و مجید ساده (خراسان رضوی) 7- علی اکبر زرودی (مازندران) 8- ابوالفضل حاجی پور (مازندران) 9- شایان حمزه (مازندران) 10- سیاوش احمدی (کردستان).


70 کیلوگرم: 1- مهدی یگانه جعفری (مازندران) 2- ایمان رحمانی زاده (مازندران) 3- میثم نصیری (زنجان) و محمدرضا سرگو (البرز)  5- محمدجواد میرزاییان (لرستان) و وحید آهنگری (مازندران) 7- امیررضا اکبرزاده (مازندران) 8- امیرحسین حسینی (توابع تهران) 9- علیرضا کشاورز (فارس) و مجتبی عموزاد (مازندران).


74 کیلوگرم: 1- مسعود کمروند (همدان) 2- محمد امیری (تهران) 3- اسلام شکوهی راد (قم) و فریبرز بابایی (مازندران) 5- جمال خدابنده لو (همدان) و محسن عباسی (البرز) 7- عارف کیانی (همدان) 8- محسن مصطفوی (سمنان) 9- علی اکبر کهساری (سمنان) و کمیل نورمحمدی (توابع تهران).


79 کیلوگرم: 1- علیرضا قاسمی (تهران) 2- محمدرضا آرش (لرستان) 3- علی سوادکوهی (مازندران) و مجتبی اصغری (گیلان)   5- ابراهیم قلی پور (مازندران) و عباس یزدانی (همدان) 7- علیرضا پیری (اردبیل) 8- امیر موذنی (اصفهان) 9- علی شهبازی (همدان) 10- محمد عبداله زاده (سمنان).


86 کیلوگرم: 1- سیدعلی موسوی (گیلان) 2- حسین خداکرمی (مازندران) 3- رضا مظفری (مازندران) و حامد عاشق حسینی (توابع تهران) 5- آرش نیرآبادی (گلستان) و یحیی شکربیگی (کرمانشاه) 7- غلامرضا سالاروند (مرکزی) 8- محمدعلی ایمانی (آذربایجان شرقی) 9- امید کلیوند (همدان) 10- ساسان بریموندی (کرمانشاه).


92 کیلوگرم: 1- محمدحسین فیروزپور (مازندران) 2- رضا بیات (خراسان رضوی) 3- پژمان فضل اله تبار (مازندران) و سید محمدحسین میرباغبان (تهران) 5- مجتبی عزیزی (لرستان) و وحید شاه محمدی (همدان) 7- کوروش قره شیخلو (البرز) 8- اکبر سبحانی (اردبیل) 9- میثم عبدی (تهران) 10- سینا غلامی (مازندران).


97 کیلوگرم: 1- حسین رمضانیان (مازندران) 2- دانیال شریعتی نیا (همدان) 3- هادی وفایی پور (همدان) و جلال منان (تهران) 5- علی آرین پور (کرمانشاه) و سجاد عزیزی (تهران) 7- محسن یوسف نیا (کرمانشاه) 8- اشکان مردانی (لرستان) 9- مسعود خواجه صالحانی (تهران) 10- جواد نظری (کرمانشاه).

 

125 کیلوگرم: 1- نعیم حسن زاده (مازندران) 2- علیرضا گرزبر (لرستان) 3- سید مهدی هاشمی (مازندران) و وحید یوسفوند (لرستان)  5- رسول ابراهیمی (آذربایجان شرقی) و محمد مرادی (کرمانشاه) 7- امیر یاری (البرز) 8- الیاس بختیاری (البرز) 9- امیرحسین میرباباشهای (گیلان) 10- امیرحسین جهانشاهی (توابع تهران).


کشتی فرنگی:

55 کیلوگرم: 1- مسیب اکبری (تهران) 2- علیرضا اسدی (اصفهان) 3- بهزاد شیرمرد (خوزستان) و سعید سید احمدیان (خوزستان) 5- عدنان مرادی (کردستان) و ایوب گراوند (هرمزگان) 7- مهدی قربانی صمد (قم) 8- محمد دانیالی (البرز) 9- عرفان فردی (گیلان) و ابوالفضل قنبری (لرستان).


60 کیلوگرم: 1- شیرزاد بهشتی طلا (تهران) 2- بهروز ملکی (خوزستان) 3- رضا مردی (قم) و فرزاد غیبی نیا (خوزستان) 5- علی رستار (کرمان) و یاسین بهرامی پور (کرمانشاه) 7- محمد محرابی (البرز) 8- حسین جاویدی (فارس) 9- امیرمحمد یارمحمدزدهی (خراسان رضوی) 10- کیانوش غضنفریان (مازندران).


63 کیلوگرم: 1- میثم دلخانی (فارس) 2- سامان عبدولی (خوزستان) 3- محمدجواد رضایی (قم) و امید قادری فریمانی (خراسان رضوی) 5- علیرضا شکوهی (فارس) و کرامت عبدولی (خوزستان) 7- فرشاد عیسوند (خوزستان) 8- امین قائدی فر (خوزستان) 9- رضا عباسی (البرز) 10- محمد سلطانی منفرد (خوزستان).


67 کیلوگرم: 1- حامد تاب (خوزستان) 2- حسین اسدی (خوزستان) 3- وحید میرفتح اللهی (تهران) و احمد خرسانی (خوزستان) 5- امین بذرگر (فارس) و مصطفی بهزادی مقدم (البرز) 7- بهرام معروف خانی (اردبیل) 8- رضا قهرمانی (مرکزی).


72 کیلوگرم: 1- علی ارسلان (مازندران) 2- عابد بابکان (البرز) 3- اشکان سعادتی فر (توابع تهران) و برومند اصلان (مرکزی) 5- مجید خلیلی (البرز) و پیمان آزادزاده (البرز) 7- محمدرضا آقانیا (مازندران) 8- اصغر عالی محمدی (خوزستان) 9- سجاد ایمان طلب (مازندران) 10- عظیم گرمسیری (خوزستان).


77 کیلوگرم: 1- رسول گرمسیری (خوزستان) 2- سامان نجم سهیلی (لرستان) 3- حمیدرضا جعفری (فارس) و فرید محمدی (خراسان شمالی) 5- امیر نامجو (فارس) و سید محمد چوبچیان (گیلان) 7- محمد سرخی نژاد (یزد) 8- حسن شیرمهد (توابع تهران) 9- هاشم محمودی (اردبیل) 10- شایان عفیفی (آذربایجان شرقی).


82 کیلوگرم: 1- هادی علیزاده پورنیا (قم) 2- جمال اسماعیلی (تهران) 3- عباس مهدی زاده (اصفهان) و مهرداد بهرامی (توابع تهران) 5- سید امیررضا نرگسی (آذربایجان غربی) و امیر شاهپروری (البرز) 7- سیاوش دوستداریان (لرستان) 8- فردین عبدولی (خوزستان) 9- علیرضا فتاحی (خوزستان) 10- محمدعلی حیدری (قم).


87 کیلوگرم: 1- میلاد خسروی (اصفهان) 2- علی خلیل زاده (مازندران) 3- سامان عزیزی (کردستان) و ایمان انصاری (تهران) 5- پارسا توکلی (فارس) و بهروز هدایت (کرمانشاه) 7- علیرضا شیخی (البرز) 8- مهدی فلاح (تهران) 9- علی زینتی رفاه (قم) 10- مهدی خان پگینی (لرستان).


97 کیلوگرم: 1- ابوالضل سید مهدوی (توابع تهران) 2- حسن آریایی نژاد (مازندران) 3- مهدی بالی (مازندران) و محمد بیرانوند (خوزستان) 5- محمد ریاحی دهکری (سیستان و بلوچستان) و وحید دادخواه (خراسان رضوی) 7- آرمان علیزاده (خوزستان) 8- روح اله ناصری (کرمانشاه) 9- مهدی زودآشنا (لرستان) 10- امیرحسین کریمی (کرمانشاه).


130 کیلوگرم: 1- امیر قاسمی منجزی (خوزستان) 2- مسعود نعمت چکانی (خوزستان) 3- شادمان عزیزی (فارس) 4- صمد کاظمی (تهران) 5- سید محمد موسوی (البرز) و پارسا نظری (فارس) 7- محمد یگانه (ایلام) 8- احسان اسماعیل پور (کرمانشاه) 9 سجاد موسوی (خراسان رضوی) 10- مجید علیاری (تهران)

 

مرحله اول انتخابی تیم های ملی کشتی بزرگسالان , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

اشتراک گذاری