نفرات برتر روز نخست مرحله اول انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد بزرگسالان مشخص شدند
2018/12/26-22:12
175
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی کشتی آزاد

نفرات برتر روز نخست مرحله اول انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد بزرگسالان مشخص شدند

فردا رقابت های 4 وزن کشتی فرنگی و 3 وزن کشتی آزاد برگزار خواهد شد

نفرات برتر روز نخست مرحله اول انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد بزرگسالان که از صبح امروز چهارشنبه در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شده است ، مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، این رقابت ها امروز در اوزان 57، 61، 70 و 86 کیلوگرم کشتی آزاد و 55، 63 و 77 کیلوگرم کشتی فرنگی برگزار شد که فردا در روز دوم در 4 وزن فرنگی  3 وزن آزاد ادامه خواهد یافت .

در پایان رقابت های روز نخست اسامی نفرات برتر به شرح زیر اعلام شد:

کشتی آزاد:
57 کیلوگرم: 1- محمد طهماسبی (گلستان) 2- محسن ملکی (تهران) 3- میثم فیروزآبادی (همدان) و احسان سنچولی (گلستان) 5- رضا علیجان زاده (مازندران) و سجاد صالح پور (اصفهان) 7- نادر نصری (مازندران) 8- عرفان آئینی (تهران) 9- تقی رضوانی (آذربایجان شرقی) و سالار قیاسی چکا (لرستان).


61 کیلوگرم: 1- محمد نامجومطلق (گیلان) 2- رحمان رحیم پور (فارس) 3- میرعلی باوفا سادات (تهران) و علیرضا محمدحسنی (تهران) 5- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) و رضا اسدی پور (همدان) 7- روح اله نعمتیان (قم) 8- علی حاج آقا نیا (مازندران) و حامد رحیمی (البرز) 10- رضا قنبرزاده (خراسان رضوی).


70 کیلوگرم: 1- مهدی یگانه جعفری (مازندران) 2- ایمان رحمانی زاده (مازندران) 3- محمدرضا سرگو (البرز) و میثم نصیری (زنجان) 5- محمدجواد میرزاییان (لرستان) و وحید آهنگری (مازندران) 7- امیررضا اکبرزاده (مازندران) 8- امیرحسین حسینی (توابع تهران) 9- علیرضا کشاورز (فارس) و مجتبی عموزاد (مازندران).


86 کیلوگرم: 1- سیدعلی موسوی (گیلان) 2- حسین خداکرمی (مازندران) 3- رضا مظفری (مازندران) و حامد عاشق حسینی (توابع تهران) 5- آرش نیرآبادی (گلستان) 6- یحیی شکربیگی (کرمانشاه) 7- غلامرضا سالاروند (مرکزی) 8- محمدعلی ایمانی (آذربایجان شرقی) 9- امید کلیوند (همدان) 10- ساسان بریموندی (کرمانشاه).

کشتی فرنگی:
55 کیلوگرم: 1- مسیب اکبری (تهران) 2- علیرضا اسدی (اصفهان) 3- سعید سید احمدیان (خوزستان) و بهزاد شیرمرد (خوزستان) 5- عدنان مرادی (کردستان) و ایوب گراوند (هرمزگان) 7- مهدی قربانی صمد (قم) 8- محمد دانیالی (البرز) 9- عرفان فردی (گیلان) و ابوالفضل قنبری (لرستان).


63 کیلوگرم: 1- میثم دلخانی (فارس) 2- سامان عبدولی (خوزستان) 3- امید قادری فریمانی (خراسان رضوی) و محمدجواد رضایی (قم) 5- علیرضا شکوهی (فارس) و کرامت عبدولی (خوزستان) 7- فرشاد عیسوند (خوزستان) 8- امین قائدی فر (خوزستان) 9- رضا عباسی (البرز) 10- محمد سلطانی منفرد (خوزستان).


77 کیلوگرم: 1- رسول گرمسیری (خوزستان) 2- سامان نجم سهیلی (لرستان) 3- فرید محمدی (خراسان شمالی) و حمیدرضا جعفری (فارس) 5- امیر نامجو (فارس) و سید محمد چوبچیان (گیلان) 7- محمد سرخی نژاد (یزد) 8- حسن شیرمهد (توابع تهران) 9- هاشم محمودی (اردبیل) 10- شایان عفیفی (آذربایجان شرقی).

قرعه کشی نفرات شرکت کننده در روز دوم انجام شد که 39 کشتی گیر در کشتی آزاد و 53 کشتی گیر فرنگی مجوز حضور در این رقابت ها را کسب کردند که از ساعت 10 صبح فردا پنج شنبه به مصاف هم خواهند رفت .

تعداد شرکت کنندگان در اوزان مختلف به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
79 کیلوگرم: 13 نفر
97 کیلوگرم: 14 نفر
125 کیلوگرم: 12 نفر

کشتی فرنگی:
60 کیلوگرم: 12 نفر
67 کیلوگرم: 9 نفر
82 کیلوگرم: 14 نفر
97 کیلوگرم: 18 نفر
انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان  ,پایگاه خبری اخبار کشتی ایران  
  

اشتراک گذاری