نفرات برتر روز دوم مرحله اول انتخابی تیم های ملی کشتی بزرگسالان برگزیده شدند
2018/12/27-22:12
135
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی کشتی آزاد

نفرات برتر روز دوم مرحله اول انتخابی تیم های ملی کشتی بزرگسالان برگزیده شدند

فردا رقابت ها با برگزاری دیدارهای 3 وزن فرنگی و 4 وزن آزاد به پایان می رسد

امروز پنج شنبه در روز دوم از مرحله اول انتخابی تیم های ملی، رقابت های 3 وزن کشتی آزاد و 4 وزن کشتی فرنگی بزرگسالان در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتیاسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

79 کیلوگرم: 1- علیرضا قاسمی (تهران) 2- محمدرضا آرش (لرستان) 3- مجتبی اصغری (گیلان) و علی سوادکوهی (مازندران) 5- ابراهیم قلی پور (مازندران) و عباس یزدانی (همدان) 7- علیرضا پیری (اردبیل) 8- امیر موذنی (اصفهان) 9- علی شهبازی (همدان) 10- محمد عبداله زاده (سمنان).


97 کیلوگرم:1- حسین رمضانیان (مازندران) 2- دانیال شریعتی نیا (همدان) 3- هادی وفایی پور (همدان) و جلال منان (تهران) 5- علی آرین پور (کرمانشاه) 6- سجاد عزیزی (تهران) 7- محسن یوسف نیا (کرمانشاه) 8- اشکان مردانی (لرستان) 9- مسعود خواجه صالحانی (تهران) 10- جواد نظری (کرمانشاه).


125 کیلوگرم: 1- نعیم حسن زاده (مازندران) 2- علیرضا گرزبر (لرستان) 3- وحید یوسفوند (لرستان) و سید مهدی هاشمی (مازندران) 5- رسول ابراهیمی (آذربایجان شرقی) و محمد مرادی (کرمانشاه) 7- امیر یاری (البرز) 8- الیاس بختیاری (البرز) 9- امیرحسین میرباباشهای (گیلان) 10- امیرحسین جهانشاهی (توابع تهران).

کشتی فرنگی:

60 کیلوگرم: 1- شیرزاد بهشتی طلا (تهران) 2- بهروز ملکی (خوزستان) 3- رضا مردی (قم) و فرزاد غیبی نیا (خوزستان) 5- علی رستار (کرمان) و یاسین بهرامی پور (کرمانشاه) 7- محمد محرابی (البرز9 8- حسین جاویدی (فارس) 9- امیرمحمد یارمحمدزدهی (خراسان رضوی) 10- کیانوش غضنفریان (مازندران).


67 کیلوگرم: 1- حامد تاب (خوزستان) 2- حسین اسدی (خوزستان) 3- وحید میرفتح اللهی (تهران) و احمد خرسانی (خوزستان) 5- امین بذرگر (فارس) و مصطفی بهزادی مقدم (البرز) 7- بهرام معروف خانی (اردبیل) 8- رضا قهرمانی (مرکزی).


82 کیلوگرم: 1- هادی علیزاده پورنیا (قم) 2- جمال اسماعیلی (تهران) 3- مهرداد بهرامی (توابع تهران) 4- عباس مهدی زاده (اصفهان) 5- سید امیررضا نرگسی (آذربایجان غربی) و امیر شاهپروری (البرز) 7- سیاوش دوستداریان (لرستان) 8- فردین عبدولی (خوزستان) 9- علیرضا فتاحی (خوزستان) 10- محمدعلی حیدری (قم).


97 کیلوگرم: 1- ابوالضل سید مهدوی (توابع تهران) 2- حسن آریایی نژاد (مازندران) 3- مهدی بالی (مازندران) 4- محمد بیرانوند (خوزستان) 5- محمد ریاحی دهکری (سیستان و بلوچستان) 6- وحید دادخواه (خراسان رضوی) 7- آرمان علیزاده (خوزستان) 8- روح اله ناصری (کرمانشاه) 9- مهدی زودآشنا (لرستان) 10- امیرحسین کریمی (کرمانشاه).

مرحله اول انتخابی تیم های ملی کشتی بزرگسالان , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

 

اشتراک گذاری