نفرات برتر انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی امید برگزیده شدند
2018/07/13-22:07
419
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

نفرات برتر انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی امید برگزیده شدند

چهره های شاخص این رقابت ها به اردوی آمادگی جهانی 2018 رومانی دعوت خواهند شد

رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی امید به منظور تعیین چهره های برتر برای شرکت در جهانی 2018 رومانی امشب جمعه 22 تیر ماه در شهر الیگودرز به پایان رسید و چهره های شاخص اوزان دهگانه مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از  فدراسیون کشتی، اسامی نفرات اول تا دهم این رقابت ها به شرح زیر است: 

55 کیلوگرم: 1- مهدی قربانی (قم) 2- علیرضا اسدی (اصفهان) 3- محسن شیخی (البرز) و جواد فرازفاروجی (خراسان جنوبی) 5- سپهر جعفری (چهارمحال و بختیاری) 6- پویا دادمرز (خوزستان) 7- علیرضا قره چاهی (یزد).

60 کیلوگرم: 1- مهدی محسن نژاد (خوزستان) 2- محمد مهرابی (البرز) 3- رضا مردی (قم) و علیرضا کارگر (فارس) 5- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) و امید آرامی (سیستان و بلوچستان) 7- علی نوربخش (تهران) 8- رامین آقاخانی (چهارمحال و بختیاری) 9- مهران محسنی (همدان) 10- مهدی قادری (قم). 

63 کیلوگرم: 1- میثم دلخانی (فارس) 2- کیانوش غضنفریان (مازندران) 3- محمد سلطانی منفرد (خوزستان) و محمدجواد رضایی (قم) 5- امیرمهدی عسکری زرندی (کرمان) و حسین محمودی (تهران) 7- محسن مدهنی (خوزستان) 8- مهدی یاری فر (زنجان) 9- اشکان میرکاری (لرستان) 10- علی شعاع (لرستان). 

67 کیلوگرم: 1- حسین اسدی (خوزستان) 2- محمدرضا مختاری (فارس) 3- مسعود آدینه وند (لرستان) و نیما اسماعیلی (تهران) 5- محمد ثابت مقدم (خراسان رضوی) و یوسف حسینوند (خوزستان) 7- امیرحسین عرب (قزوین) 8- عباس مقدسی (خراسان رضوی) 9- احمدرضا مختاری (هرمزگان) 10- رضا قهرمانی زاده (مرکزی). 

72 کیلوگرم: 1- مجید خلیلی (قزوین) 2- علیرضا افتخاری مقدم (خراسان جنوبی) 3- عرفان سعادتی فر (تهران) 4- محمدحسن حسینی (خراسان رضوی) 5- محمدرضا رستمی (فارس) و پرهام قنبری (فارس) 7- محمدرضا آقانیا (مازندران) 8- محمدرضا کاکه (ایلام) 9- اشکان سعادتی فر (تهران). 

77 کیلوگرم: 1- سید محمد چوبچیان (گیلان) 2- فردین عبدولی (خوزستان) 3- علی کبیری (چهارمحال و بختیاری) و محمد شربی نیازی (خوزستان) 5- علی نوروزی (تهران) و فرید محمدی (خراسان شمالی) 7- هاشم محمودی (اردبیل) 8- حمیدرضا جعفری (فارس) 9- سامان نجم سهیلی (لرستان) 10- مهدی هادی پور (قزوین). 

82 کیلوگرم: 1- مهدی ابراهیمی (قم) 2- کیوان رضایی (فارس) 3- سعید صادقی (تهران) و عباس مهدی زاده (اصفهان) 5- سینا شیرازی (اصفهان) و مهدی محمدزاده (مازندران) 7- ناصر علیزاده (مازندران) 8- بهزاد نقیب (البرز) 9- یونس دهقان (فرستان) 10- حامد احمدزاده (البرز).

87 کیلوگرم: 1- آرمان علیزاده عبدولی (خوزستان) 2- علی خلیل زاده (مازندران) 3- مهدی بالی (مازندران) و آرشام بهرام زاده (البرز) 5- محمدرضا رضایی (قم) و حسین ولی نیا (لرستان) 7- اکبر زکی پور (خوزستان) 8- سجاد سبکتکین (اصفهان) 9- رضا وخشور (گیلان) 10- امیرحسین مافی (قزوین).

97 کیلوگرم: 1- حسن آریایی نژاد (مازندران) 2- امیرمحمد نوروزی پسند (تهران) 3- محمد بیرانوند (خوزستان) و آرمان طهماسبی (تهران) 5- حمیدرضا بادکان (تهران) 6- نوید پارسایی (خوزستان) 7- محمدرضا رمضانی (مازندران) 8- پارسا توکلی (فارس).

130 کیلوگرم: 1- ابوالفضل نجفی (تهران) 2- حمیدرضا کریمی (آذربایجان شرقی) 3- سیدمحمد موسوی (البرز) و محمدسروش رنجبر (همدان) 5- فرید عسگری (کرمانشاه) و سهیل کهنسال (خوزستان) 7- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) و امیرحسین اجاقلو (تهران) 9- سبحان حسنوند (لرستان) 10- عرفان حسن نژاد (کردستان).

انتخابی کشتی فرنگی امید,پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری