نتایج روز نخست لیگ کشتی فرنگی سال 99
2020/09/29-22:09
168
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

نتایج روز نخست لیگ کشتی فرنگی سال 99

این رقابت ها فردا چهارشنبه از ساعت 9:30 ادامه خواهد یافت

سازمان لیگ فدراسیون کشتی نتایج مسابقات روز نخست دور رفت رقابت های گروه الف بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir این مسابقات که از صبح امروز سه شنبه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز شد، فردا به پایان خواهد رسید.

در مسابقات امروز 6 دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

فولاد اکسین خوزستان 10- هیأت کشتی سیرجان صفر رعد پدافند ارتش 7- آریو برزن بهبهان 3 سیناصنعت ایذه 10- هیأت کشتی سیرجان صفر فولاد اکسین خوزستان 6- آریوبرزن بهبهان 4 فولاد اکسین خوزستان 7- سینا صنعت ایذه 3 رعد پدافند ارتش 9- هیأت کشتی سیرجان یک

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است: سیناصنعت ایذه 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: سعید سیداحمدیان، برنده – فرزاد محبی، صفر 60 کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده – متین سنجری، صفر 63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند محمودی، برنده – عرفان فردی صفر 67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده- نجتبی ولی الهی، صفر 72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 10- محمدمهدی شهسواری صفر 77 کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده 5- امیرمحمد رضایی 1 82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده، برنده 8- امیرمحمد ذاکریان پور صفر 87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 4- علی عابدی صفر 97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده – محمد مدرسی صفر 130 کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده 2- سید احسان اسماعیل پور صفر

فولاد اکسین خوزستان 6- آریو برزن بهبهان 4 (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی صفر- صادق مرادی، برنده 6 ، ضربه فنی 60 کیلوگرم: امیرحسین خوانساری، برنده – محراب قلی پور صفر 63 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده 5- ابراهیم اسحاقی 2 67 کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده 8- سید علیرضا رسول زاده صفر 72 کیلوگرم: کرامت عبدولی صفر- عابد بابکان، برنده 9 77 کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده – محمدحسین آزرم دخت صفر 82 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده 9- علیرضا مرادی صفر 87 کیلوگرم: علی شریفی ، برنده 9- رضا وخشور صفر 97 کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل صفر- سید محمدرضا زینی، برنده 4، ضربه فنی 130 کیلوگرم: سید محمد موسوی، برنده 6- پارسا نظری 2

فولاد اکسین خوزستان 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم خوزستان در ابتدا آمده است): 55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی 9 – فرزاد محبی صفر 60 کیلوگرم: پویا ناصرپور برنده- متین سنجری 63 کیلوگرم: مهرداد مردانی 8- عرفان مردی صفر 67 کیلوگرم: کرامت عبدولی 9- محمدرضا اسپیدکار صفر 72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری 8- محمدرضا شاه بداغی صفر 77 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد 9- محمد غلامی صفر 82 کیلوگرم: محمد سرخی نژاد 9- سید احسان موسوی 4 87 کیلوگرم: رامین طاهری 8- فردین سالاری صفر 97 کیلوگرم: ایمان انصاری 5- محمد مدرسی 3 130 کیلوگرم: پارسا نظری 9- علیرضا اسکندری صفر

برنامه رقابت های روز چهارشنبه 9 مهرماه:

ساعت 9:30: هیأت کشتی سیرجان- آریوبرزن بهبهان رعد پدافند ارتش- سیناصنعت ایذه فولاداکسین خوزستان: استراحت ساعت 16: رعد پدافند ارتش- فولاد اکسین خوزستان سیناصنعت ایذه- آریوبرزن بهبهان هیأت کشتی سیرجان- استراحت

لیگ برتر کشتی فرنگی سال 99, سازمان لیگ فدراسیون کشتی,  پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

 

اشتراک گذاری