قرعه کشی پنج وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی 2018 آسیا، برگزار شد
2018/03/03-14:03
327
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی آزاد

قرعه کشی پنج وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی 2018 آسیا، برگزار شد

نمایندگان اوزان 71، 74 ، 86 ، 92 و 125 کیلوگرم ایران حریفان خود را شناختند

مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی 2018 آسیا ظهر امروز (شنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد و نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، نتایج قرعه کشی نمایندگان ایران در 5 وزن دوم به شرح زیر است:
در وزن 61 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند،  ایمان صادقی در دور نخست به مصاف گرچک همرایف از ترکمنستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده جی هون یون از کره جنوبی و شائوفنگ لیانگ از چین مسابقه می دهد، در این وزن 12 نفر حضور دارند.
در وزن 74 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند، مصطفی حسین خانی در دور اول با پراوین رانا از هند مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده بکزاد عبدالرحمن اف دارنده مدال برنز جهان، قهرمان بازی های آسیایی و آسیا از ازبکستان و وانگ از چین تایپه کشتی می گیرد. 
در وزن 86 کیلوگرم که 12 نفر شرکت کننده دارد، حسن یزدانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف عظمت دولت بیکوف دارنده مدال نقره زیر 23 سال جهان و نقره آسیا از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده جاورایل شاپیف از ازبکستان و هدابردیف از ترکمنستان کشتی می گیرد.
در وزن 92 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند، محمد جواد ابراهیمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف چانگ جائه سو از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی، با برنده سامور از هند و زوشن لین از چین مبارزه خواهد کرد.
در وزن 125 کیلوگرم که 13 شرکت کننده دارد، امین طاهری در دور اول با قرعه استراحت روبروست و در دور دوم به مصاف برنده مراد رامانوف از قرقیزستان و الجامعی از عراق می رود و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی با برنده بلیف از ترکمنستان و داوید مودزمانشویلی از ازبکستان کشتی خواهد گرفت.

رقابت های اوزان فوق از ساعت 8 صبح فردا (به وقت ایران) برگزار می شود.

قهرمانی کشتی آزاد 2018 آسیا , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری