فرنگی کاران نوجوان ایران در 5 وزن نخست جهانی کرواسی امروز روی تشک می روند
2018/07/06-12:07
343
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

فرنگی کاران نوجوان ایران در 5 وزن نخست جهانی کرواسی امروز روی تشک می روند

رقابت های 5 وزن دوم شنبه یکشنبه برگزار خواهد شد

رقابت های 5 وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جهانی 2018 نوجوانان از ساعت 13 امروز به وقت تهران در شهر زاگرب کرواسی آغاز می شود و نمایندگان ایران به مصاف حریفان خود خواهند رفت .

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی در مراسم قرعه کشی 5 وزن نخست که عصر روز گذشته انجام شد، وضعیت جدول نمایندگان ایران به شرح زیر اعلام شد.

در وزن 48 کیلوگرم که 19 کشتی گیر حضور دارند، سجاد عباس پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با لئونید موروز از مولداوی کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران چین تایپه و رومانی می رود.
در وزن 55 کیلوگرم امیرحسین خوانساری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با فافه یانا از گینه بیسائو کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این کشتی در دور سوم با برنده کشتی گیران چین و رومانی مبارزه می کند، در این وزن 24 نفر حضور دارند.
در وزن 65 کیلوگرم که 30 نفر حضور دارند، حسین قاسمی با الحراتی از عربستان دیدار می کند و در صورت پیروزی بر حریف خود در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران اوکراین و اسلواکی می رود.
در وزن 80 کیلوگرم محمد ناقوسی در دور اول استراحت می کند و در دور بعد به مصاف امیرخان تسوچویف از روسیه می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی گیران هلند و قزاقستان مبارزه می کند، در این وزن 33 نفر حضور دارند.
در وزن 110 کیلوگرم که 19 نفر حضور دارند، محمدرضا عبدیان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با توماس واورزینسکی از لهستان مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی گیران آذربایجان و هند می رود. مسابقات اوزان فوق ، از ساعت 13 (به وقت ایران) آغاز می شود و تا مشخص شدن نفرات حاضر در دیدار فینال ادامه خواهد داشت و مسابقات رده بندی و فینال نیز روز شنبه برگزار خواهد شد.

مسابقات پنج وزن دوم نیز روزهای شنبه و یکشنبه (16 و 17 تیرماه) برگزار می شود.

جهانی کشتی فرنگی 2018 نوجوانان, پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری