عسکری محمدیان رئیس هیأت کشتی استان مازندران شد
2020/06/24-23:06
272
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : یادداشت

عسکری محمدیان رئیس هیأت کشتی استان مازندران شد

وی تا 4 سال این مسوولیت را عهده دار خواهد بود

عسکری محمدیان دارنده مدال های نقره کشتی آزاد جهان المپیک امروز چهارشنبه با رأی اعضای مجمع انتخابات هیات کشتی مازندران، به عنوان رئیس جدید این هیات برگزیده شد تا به مدت 4 سال عهده دار مسوولیت اداره مهم ترین هیأت کشتی استان های کشور باشد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، در پایان این مجمع که با حضور سید جلال عسگری دبیر فدراسیون کشتی، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع در شهر ساری برگزار شد، عسکری محمدیان با 9 به عنوان مسوول هیات برگزیده شد.

حمید محمدنژاد دیگر کاندیدای ریاست این هیأت 8 رأی بدست آورد.

سید جلال عسگری دبیر فدراسیون کشتی در این مجمع گفت: کشتی مازندران به مانند نگین ورزش ایران است و قهرمانان بزرگ جهان و و المپیک کشتی از این خطه به دنیا معرفی شده اند.

وی با اشاره به حضور حسن یزدانی و محمدهادی ساروی در این مجمع تصریح کرد: این قهرمانان بزرگ و امثال آن ها سرمایه های اجتماعی و فرهنگی کشورمان هستند که جوانان کشورمان از نظر اخلاقی و معرفتی از آن ها الگوبرداری می کنند.

دبیر فدراسیون کشتی با تشکر از زحمات مسئولان قبلی هیأت کشتی و تمامی کسانی که برای اعتلای کشتی مازندران تلاش می کنند، خاطرنشان کرد: جامعه کشتی مازندران به قهرمان المپیک و جهان خود اعتماد کرد و امیدوارم که آقای عسکری محمدیان نیز با شناختی که از کشتی مازندران و تمامی کمبودها چه از نظر اقتصادی و چه از نظر امکانات آن دارند، با ارائه راهکارهای مناسب و رایزنی های مدنظر، بتواند در کار خود موفق باشند.

کشتی , عسگری محمدیان, انتخابات هیات کشتی مازندران , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

 

اشتراک گذاری