شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی، پیشنهاد سرمربیگری جمشیدخیرآبادی در تیم امید را پذیرفت
2018/01/17-20:01
369
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی، پیشنهاد سرمربیگری جمشیدخیرآبادی در تیم امید را پذیرفت

اعلام مصوبات نشست امروز شورای فنی

جلسه شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) در محل خانه کشتی عبداله موحد تهران برگزار و مصوبات آن اعلام شد که می توان از مهمترین بندهای آن به پذیرفته شدن پیشنهاد احد پازاج مدیر تیم های امید و بزرگسالان مبنی بر سرمربیگری جمشیدخیرآبادی برای تیم ملی کشتی فرنگی امید اشاره کرد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی مصوبات این نشست به شرح زیر است:
1-  احد پازاج مدیر تیم های ملی کشتی بزرگسالان و امید، جمشید خیر آبادی را به عنوان سرمربی تیم ملی امید معرفی و اعضای شورای فنی موضوع پیشنهادی را مورد بحث قرارداده و در نهایت نظر مثبت خود را اعلام کردند، با توجه به مغایرت شرایط ایشان با شاخص های بند (هـ) از نظام نامه فنی ، موضوع مذکور باید به تایید هیات های کشتی استان ها نیز برسد.
2-  مرعشیان عضو شورای فنی پیشنهاد نمود با توجه به اینکه جام تختی کشتی فرنگی در بندر ماهشهر استان خوزستان برگزار می شود یک سهمیه ویژه برای استفاده از مربیان سازنده کشتی استان اختصاص یابد که موضوع یاد شده به تایید اعضای شورای فنی رسید.
3-  اعضای شرکت کننده تیم های منتخب کشتی ایران در جام تختی مطابق ضوابط اعلامی شورای فنی از سوی مدیر تیم های ملی معرفی و در نهایت به تائید شورا رسید.
4-  اعضای تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور در مسابقات جهانی فرانسه که در جلسه گذشته حضور ایشان در مسابقات مرحله اول انتخابی تیم ملی به تائید رسید، بنابه درخواست مدیر تیم های ملی کشتی بزرگسالان و امید می توانند در مسابقات جام تختی شرکت کنند . 
5-  بنابه درخواست احد پازاج ، اعضای شورای فنی به رضا خدری در 55 کیلو، حمیدرضا خامسی در 55 کیلو گرم، محمد حسین حسینی در 72 کیلو و رضا عباسی در 63 کیلو گرم مجوز حضور در جام تختی را دادند.

شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی ,جام تختی- پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری