دو اقدام غیرمنتظره خادم: واگذاری اختیارات اجرایی خود به بنی تمیم و درخواست انتخاب سرمربی کشتی آزاد از شورای فنی
2018/01/27-15:01
495
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر :

دو اقدام غیرمنتظره خادم: واگذاری اختیارات اجرایی خود به بنی تمیم و درخواست انتخاب سرمربی کشتی آزاد از شورای فنی

قرار بود خادم تا زمان انتخابی ها مسوولیت فنی تیم ملی بزرگسالان را به عهده داشته باشد

رسول خادم رییس فدراسیون کشتی امروز در دو اقدام غیرمنتظره ابتدا اختیارات اجرایی خود به جز امور مالی را به حمید بنی تمیم نایب رییس فدراسیون واگذار کرد و پس از آن نیز با نوشتن نامه ایی به شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد خواستار انتخاب هرچه زودتر سرمربی برای تیم ملی بزرگسالان شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir اخبار مربوط به این دو اقدام  که از طریق سایت رسمی فدراسیون کشتی منتشر شده به شرح زیر است :

واگذاری اختیارات به بنی تمیم :

با استناد به مفاد بند هشتم از ماده یازدهم اساسنامه فدراسیون های ورزشی آماتوری جمهوری اسلامی ایران بدینوسیله کلیه وظایف و اختیارات اینجانب به استثنای امضا اسناد مالی، به جنابعالی تفویض می گردد.
امیدوارم با توجه به تجربیات اجرایی و سوابق فنی و علمی که در شما سراغ دارم، بویژه تجربیات قابل توجه جنابعالی در عرصه های داخلی و بین المللی در چند سال گذشته، و با استفاده از تمامی طرفیت های مدیریتی موجود در سطوح مختلف سازمان مدیریت کشتی کشور در انجام امور محوله موفق باشید.
بدیهی است با توجه به معرفی جنابعالی به وزارت ورزش و جوانان بعنوان نایب رییس فدراسیون کشتی در دوره جدید مدیریتی این فدراسیون، پس از ابلاغ حکم مربوط از سوی وزیر محترم ورزش و جوانان، استمرار اختیارات تفویضی به قوت خود باقی خواهد ماند. 

متن نامه به اعضای شورای فنی در خصوص انتخاب سمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان

احتراماً، همانطور که مستحضر هستید ، پیرو تصمیم شورای محترم فنی تیم های ملی کشتی آزاد، در جلسه مورخ دهم دیماه ٩٦ مقرر گردید ، بنا به تجربیات مختصر اینجانب در جایگاه سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور (در سال های  2012تا 2016 میلادی)، تا زمان برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی (مرحله نهایی)، به منظور کمک به حفظ شرایط فنی تیم ملی مذکور و نیز ایجاد فرصت برای ادامه ارزیابی و انتخاب سرمربی واجدشرایط ، مسئولیت فنی تیم،  برعهده اینجانب باشد .

با توجه به اینکه گویا تعداد قابل توجهی از مربیان محترم و شناخته شده در جامعه کشتی، علاقمند به حضور در این سمت و پذیرش مسئولیت سرمربی گری تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور هستند، ضرورت دارد هرچه سریعتر نسبت به انتخاب مربی واجد شرایط که بتواند بار سنگین مسئولیت مذکور را بر عهده گرفته، اقدام شود. 
بدیهی است همانگونه که تصمیمات متخذه در خصوص تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشور از سال 2013 میلادی تا کنون، در چارچوب ضوابط مندرج در فرآیند انتخابی تیم های ملی کشتی کشور، با اولویت نتایج حاصله در انتخابی تیم ملی و در نهایت جمع بندی نظرات اعضای محترم شورای فنی محقق گردیده و به لطف خدا، نتایج نسبی نیز به همراه داشته است، سرمربی واجد شرایط و منتخب باید در تعامل با اعضای محترم شورای فنی و ضوابط جاری فرایند مذکور، مسئولیت یاد شده را برعهده گرفته و با اعتقاد به کارکرد برتر خرد جمعی نسبت به نظرات شخصی و سلیقه ای خویش،  در حوزه فنی تیم ملی یادشده،  عمل نماید.
از اینرو با عنایت به آگاهی کامل اعضای محترم شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد که همگی از بزرگان و پیشکسوتان ارزشمند کشتی کشور محسوب می شوند، از میزان توانایی و قابلیت های مدیریتی، اخلاقی، روانی و فنی افراد علاقمند به پذیرش این مسئولیت، تقاضا دارد، هرچه سریعتر، نسبت به معرفی مربیان واجد شرایط جهت بررسی در شورا و ارائه همفکری و مشاوره مضاعف در این خصوص در جلسات مربوطه، اقدامات شایسته را مبذول دارند.
لازم به توضیح می داند اینجانب تا زمان تصمیم گیری شورای محترم فنی، نسبت به پیگیری امور فنی تیم ملی کشتی ازاد بزرگسالان ایران، در حد توان اهتمام خواهم ورزید.

رسول خادم , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

اشتراک گذاری