حسن یزدانی فینالیست رقابت مجازی کشتی گیران در اتحادیه جهانی کشتی
2020/06/14-15:06
132
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی آزاد

حسن یزدانی فینالیست رقابت مجازی کشتی گیران در اتحادیه جهانی کشتی

حریف یزدانی در فینال حاجی علی اف از آذربایحان است

حسن یزدانی ملی پوش وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد ایران و قهرمان جهان و المپیک ، به مرحله فینال رقابت مجازی کشتی گیران در پیج اینستاگرام اتحادیه جهانی کشتی راه یافت.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir صفحه اینستاگرام اتحادیه جهانی کشتی در روزهای گذشته با انتشار عکس‌های دونفره قهرمانان شاخص کشورهای صاحب کشتی، اقدام به نظرسنجی از بین مخاطبانش برای اطلاع از میزان محبوبیت آنها در سراسر دنیا کرده است.

در مرحله نیمه‌نهایی رقابت بین حسن یزدانی از کشورمان و عبدالرشید سعدالله‌یف دارنده مدال های طلای اوزان 86 و 97 کیلوگرم کشتی آزاد جهان و المپیک برگزار شد که یزدانی با کسب آرای بیشتر موفق به صعود به مرحله فینال شد.

بر این اساس رقابت حسن یزدانی در مرحله پایانی با حاجی علی‌اف آزادکار قهرمان وزن 65 کیلوگرم جهان و دارنده مدال برنز المپیک از جمهوری آذربایجان خواهد بود و هر کشتی گیری که آرای بیشتر را به خود اختصاص دهد، پیروز و قهرمان این مبارزه مجازی خواهد بود.

برای شرکت در این نظرسنجی به آدرس www.instagram.com/unitedworldwrestling  در اینستاگرام مراجعه کنید و در بخش «استوری» به ملی‌پوش پر افتخار کشورمان رای بدهید.

کشتی آزاد ,حسن یزدانی,  حاجی علی اف, اتحادیه جهانی کشتی, پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری