تیم 11 نفره کشتی فرنگی بزرگسال ایران راهی مجارستان شد
2019/02/17-10:02
164
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

تیم 11 نفره کشتی فرنگی بزرگسال ایران راهی مجارستان شد

این تیم به جز برگزاری یک اردوی مشترک 5 روزه، در مسابقات بین المللی این کشور نیز شرکت خواهد کرد

تیم 11 کشتی فرنگی بزرگسالان ایران با ترکیبی از نفرات جوان و با تجربه برای برگزاری یک اردوی مشترک و سپس شرکت در رقابت های بین المللی مجارستان ، شب گذشته ( شنبه ) راهی شهر گیور این کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، این تیم به دعوت فدراسیون کشتی مجارستان و تقبل هزینه ها از سوی میزبان پیش از رقابت های بین المللی جایزه بزرگ در یک اردوی پنج روزه مشترک با تیم مجارستان شرکت خواهد کرد.

براساس گزارش فدراسیون کشتی مجارستان که در سایت اختصاصی اتحادیه جهانی منتشر شده، قرار است 23 تیم اروپایی ، آسیایی، افریقایی و امریکایی دراین دوره از رقابت ها که با توجه به اسامی کشتی گیران اعلام شده باید از سطح بالایی نیز برخوردار باشد، شرکت کنند.

در کنار 11 کشتی گیر از ایران ، حضور 14 کشتی گیر از چین ، 11 کشتی گیر از ژاپن و 9 کشتی گیر از کره جنوبی به عنوان تیم های مدعی آسیایی در این رقابت ها قابل توجه است و از همین حالا نشان می دهد که رقابت های قهرمانی سال 2019 چین ( اردیبهشت ماه 98 ) چقدر میدان سختی برای تیم های شرکت کننده باشد.
در میان سایر تیم ها نیز اوکراین با 14 ، امریکا با 11 بلاروس با 10 کشتی گیر از جمله تیم های پرتعداد مسابقات خواهند بود. 

ترکیب ایران در این سفر به شرح زیر است:
وزن ۵۵ کیلوگرم: رضا خدری وزن ۶۰ کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا وزن ۶۳ کیلوگرم: محمد نوربخش- میثم دلخانی وزن ۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی وزن ۷۲ کیلوگرم: محمدرضا آقانیا وزن ۷۷ کیلوگرم: پیام بویری وزن ۸۲ کیلوگرم: جمال اسماعیلی وزن ۸۷ کیلوگرم: یوسف قادریان وزن ۹۷ کیلوگرم: حسن آریایی نژاد وزن ۱۳۰ کیلوگرم: شهاب قوره‌جیلی.
مربیان: ناصر نوربخش- رسول جزینی- عادل بالی تبار.
داور: مهدی آقا ولی

سرپرست: حسام الدین جعفری

رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی مجارستان که جزو سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی است، طی روزهای 4 و 5 اسفند ماه سال جاری در این کشور برگزار می‌شود.

جام بین المللی کشتی فرنگی مجارستان , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری