ایران قهرمان جام بین المللی کشتی فرنگی تختی شد، تیم های آذربایجان و گرجستان هم دوم و سوم شدند
2019/01/25-23:01
40
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

ایران قهرمان جام بین المللی کشتی فرنگی تختی شد، تیم های آذربایجان و گرجستان هم دوم و سوم شدند

نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی طی روزهای 4 و 5 بهمن ماه با حضور کشتی گیران مطرح داخلی و کشتی گیرانی از 8 کشور خارجی در سالن شهید سروندی شهر اندیمشک برگزار شد و تیم ایران با 240 امتیاز قهرمان شد و تیم های آذربایجان، گرجستان نیز به ترتیب با 134، 109 امتیاز دوم و سوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی ، نفرات برتر اوزان دهگانه به شرح زیر است:

55 کیلوگرم: 1- مصیب اکبری 2- رضا خدری 3- زیاد زینال اف (آذربایجان) 4- محمد سید احمدیان 5- علیرضا اسدی 6- فرزاد محبی.

60 کیلوگرم: 1- مهرداد مردانی 2- علیرضا نجاتی 3- خاویر دومینیگو (کوبا)  و شیرزاد بهشتی طلا 5- وازگن خاچاتریان (ارمنستان) و میخائیل رحیم اف (آذربایجان) 7- امید آرامی 8- مراد بازاروف (آذربایجان) 8- محمد محرابی 10- رضا مردی.

63 کیلوگرم: 1- محمد نوربخش 2- سامان عبدولی 3- محسن حاجی پور و کرامت عبدولی 5- زائور نوریف (آذربایجان) و خویچا تچیتاوا (گرجستان) 7- میثم دلخانی 8- امید قادری نریمانی 9- محسن مدهنی.

67 کیلوگرم: 1- محمد الیاسی 2- بهرام معروف خانی 3- اندار شاوادزه (گرجستان) و دانیل چانچیچ (کرواسی) 5- کریم جعفراف (آذربایجان) و احمد خرسانی 7- شاهین بداغی 8- وحید میرفتح الهی 9- پریکا دیمیتریویچ (صربستان) 10- مروزهان یسایان (ارمنستان).

72 کیلوگرم: 1- محمدرضا گرایی 2- آزاد علی اف (آذربایجان) 3- محمدرضا آقانیا و اشکان سعادتی فر 5- تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) و محمدرضا رستمی 7- گئورگی خوتچوا (گرجستان) 8- دومینیک اتلینگر (کرواسی) 9- عرفان سعادتی فر 10- سریوزها برنتسیان (ارمنستان).

77 کیلوگرم: 1- محمدعلی گرایی 2- رسول گرمسیری 3- پیام بویری و بوزو استارکوویچ (کرواسی) 5- محمد ناقوسی و  خلیل رابع (فلسطین) 7- نصیر حسن اف (آذربایجان) 8- گوگولی باکوری (گرجستان) 9- چن وی وی (چین) 10- یوسوانیس پنافلورس (کوبا).

82 کیلوگرم: 1- جمال اسماعیلی 2- عباس مهدی زاده 3- هادی علیزاده پورنیا 5- حسین فروزنده 5- المادین رمضان اف ( آذربایجان ) و  ژانگ چنگ وو (چین) 7- ژانگ گانگ (چین) 8- التان وزیرزاده (آذربایجان) 9- مهدی ابراهیمی .

87 کیلوگرم: 1- یوسف قادریان 2- مهدی فلاح 3- شالوا خاتچیدزه (گرجستان) و حسن فروزنده 5- سامان عزیزی و رامین طاهری 7- میلاد خسروی 8- علی خلیل زاده 9- بهروز هدایت 10- گیقام تورگومیان (ارمنستان).

97 کیلوگرم: 1- الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 2- حسن آریایی نژاد 3- عارف نیفتولایف (آذربایجان) و محمد یگانه 5- والرین موروانیدزه (گرجستان) و مهدی بالی 7- لیو یان (چین) 8- ابوالفضل سید مهدوی 9- ادریس ابراهیمی 10- محمد بیرانوند.

130 کیلوگرم: 1- اسکار پینو هیندس (کوبا) 2- شهاب قوره جیلی 3- امیر قاسمی منجزی و نویداله قلی نوه سی 5- امیرمحمد حاجی پور و شادمان عظیمی 7- علی اکبر یوسفی 8- منگ لینگژهی (چین) 9- سولخان بوییدزه (گرجستان) 10- مو ژولی (چین).

رده بندی تیمی:

1- ایران 240 امتیاز 2- آذربایجان 134 امتیاز 3- گرجستان 109 امتیاز 4- کوبا 78 امتیاز 5- ارمنستان 58 امتیاز 6- چین 54 امتیاز 7- کرواسی 52 امتیاز 8- صربستان 18 امتیاز 9- فلسطین 15 امتیاز

کشتی فرنگی جام بین المللی تختی , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری