استقلال در صدر جدول دور رفت رقابت های گروه الف لیگ برتر کشتی آزاد سال 99
2020/10/02-21:10
145
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی آزاد

استقلال در صدر جدول دور رفت رقابت های گروه الف لیگ برتر کشتی آزاد سال 99

نتایج کامل مسابقات مشخص شد

مسابقات دور رفت گروه الف بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، طی روزهای 10 و 11 مهرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم استقلال تهران با 3 پیروزی به عنوان صدرنشین جدول رده بندی دور رفت این رقابت ها معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

استقلال تهران 7- شهدای زنجان 3 استقلال تهران 7 – دانشگاه آزاد اسلامی 3 دانشگاه آزاد اسلامی 10- شرکت سهامی فرش ایران صفر شهدای زنجان 8- شرکت سهامی فرش ایران 2 دانشگاه آزاد اسلامی 8- شهدای زنجان 2 استقلال تهران 10 -  شرکت سهامی فرش ایران صفر.


رده بندی تیم ها در پایان دیدارهای رفت گروه الف به شرح زیر است:

1- استقلال تهران 2- دانشگاه آزاد اسلامی 3- شهدای زنجان 4- شرکت سهامی فرش ایران
نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی 10- شرکت سهامی فرش ایران صفر (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: عرفان آئینی، برنده 10- میلاد نادری صفر 61 کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی، برنده 12- احسان رنجبر 2 65 کیلوگرم: پیمان بیابانی، برنده 10- اسماعیل ناظریان صفر 70 کیلوگرم: مجتبی عموزاد خلیلی، برنده 12- حسین رنجبر 1 74 کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور، برنده 10 – محمد محولاتی صفر 79 کیلوگرم: مرتضی میرزایی، برنده 12- آرش محمدی صفر 86 کیلوگرم: امیرحسین فیروزپور، برنده 10- امیررضا مجاوری صفر 92 کیلوگرم: حسین جلالی نژاد، برنده 12- دانیال خرمی صفر 97 کیلوگرم: میثم عبدی، برنده 12- پوریا قدرتی 1 125 کیلوگرم: سجاد عزیزی، برنده 10- محمدرضا حسین پور صفر .

استقلال تهران 7- شهدای زنجان 3 (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: نادر حاج آقانیا، برنده 10- محمد کابلی صفر 61 کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده 10- یونس سرمستی صفر 65 کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده 12- محمدکاظم خدابنده لو 2 70 کیلوگرم: علی اسماعیل پور 2- میثم حیدری، برنده 2 74 کیلوگرم: جمال عبادی، برنده 2- رضا مقتدر 1 79 کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده 10- علی شفیع زاد صفر 86 کیلوگرم: سجاد غلامی 2- علیرضا صابریان، برنده 4 92 کیلوگرم: امیر محمدی، برنده 3- مسعود مددی 2 97 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان 2 – اباذر اسلامی، برنده 2 125 کیلوگرم: عباس فروتن، برنده 5- نعیم حسن زاده صفر.

استقلال تهران 7 – دانشگاه آزاد اسلامی 3 (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: نادر حاج آقانیا، برنده 3- محمد خدابخشی صفر 61 کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده 15- میرعلی باوفا سادات 9 65 کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده 5- فرزاد عموزاد خلیلی 4 70 کیلوگرم: یونس امامی، برنده 14- فرهاد نوری 4 74 کیلوگرم: جمال عبادی 5- مسعود کمروند، برنده 8 79 کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده 5- محمد نخودی 3 86 کیلوگرم: سجاد غلامی 3 – سید محمدحسین میرباغبان، برنده 13 92 کیلوگرم: امیر محمدی 1- حسین شهبازی، برنده 2 97 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان، برنده 4، ضربه فنی- حسین جلالی نژاد 4 125 کیلوگرم: عباس فروتن، برنده 4- امین طاهری 3 .

شهدای زنجان 8- شرکت سهامی فرش ایران 2 (اسامی تیم زنجان در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: مهدی حسن نیا صفر – رضا خلاقی، برنده 6 61 کیلوگرم: یونس سرمستی، برنده 10- امیرحسین رسولی صفر 65 کیلوگرم: سپهر اسماعیلی 7- مجید ساده، برنده 9 70 کیلوگرم: محمد زمانی، برنده 6 – حسین رنجبر 4 (مصدوم شدند) 74 کیلوگرم: محمد شهبازنژاد، برنده 10- محمد محولاتی 4 (مصدوم شدند) 79 کیلوگرم: عبداله شیخ اعظمی، برنده 10- علیرضا محمدی صفر 86 کیلوگرم: هادی رستمی، برنده 4- علیرضا نقی لو 2 92 کیلوگرم: مسعود مددی، برنده 6- طاها خمینه صفر 97 کیلوگرم: اباذر اسلامی، برنده 10- پوریا قدرتی صفر 125 کیلوگرم: نعیم حسن زاده، برنده 7- محمدرضا حسین پور 1.

دانشگاه آزاد اسلامی 8- شهدای زنجان 2 (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: عرفان آئینی، برنده 17- محمد کابلی 8 61 کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی، برده 1- یونس سرمستی صفر 65 کیلوگرم: پیمان بیابانی، برنده 8- محمدکاظم خدابنده لو 4 70 کیلوگرم: مجتبی عموزاد خلیلی 2- میثم حیدری، برنده 3 74 کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور، برنده 10، ضربه فنی – رضا مقتدر 2 79 کیلوگرم: محمد نخودی، برنده 5- عبداله شیخ اعظمی 4 86 کیلوگرم: سید محمدحسین میرباغبان، برنده 11 – علیرضا صابریان 5 92 کیلوگرم: حسین شهبازی، برنده 5- مسعود مددی 2 97 کیلوگرم: میثم عبدی 2- اباذر اسلامی، برنده 12 125 کیلوگرم: امین طاهری، برنده 4 - نعیم حسن زاده (مصدومیت).

استقلال تهران 10 -  شرکت سهامی فرش ایران صفر (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: سیدرضا عزیزی، برنده 7- احمد جوان صفر 61 کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده 10- امیرحسین رسولی صفر 65 کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده 10- مجید ساده 6 70 کیلوگرم: مرتضی قیاسی، برنده 3- اسماعیل ناظریان 2 74 کیلوگرم: جمال عبادی، برنده، - محمد محولاتی صفر (مصدوم بود) 79 کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده 10، ضربه فنی – علیرضا محمدی صفر 86 کیلوگرم: سجاد غلامی، برنده 8- امیررضا مجاوری صفر 92 کیلوگرم: امیر محمدی، برنده 9 – طاها خمینه 2 97 کیلوگرم: عیرضا رکابی، برنده 13- پوریا قدرتی صفر 125 کیوگرم: جابر صادق زاده، 14، ضربه فنی – محمد حسین پور 1

لیگ برتر کشتی آزاد سال 99 , سازمان لیگ فدراسیون کشتی , پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

 

 

اشتراک گذاری