اتحادیه جهانی کشتی از به تعویق افتادن مسابقات گزینشی المپیک به سال 2021 خبر داد
2020/04/06-16:04
121
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی

اتحادیه جهانی کشتی از به تعویق افتادن مسابقات گزینشی المپیک به سال 2021 خبر داد

احتمال برگزاری رقابت های جهانی پس از المپیک وجود دارد

میخائیل مامیاشویلی نایب رییس اتحادیه جهانی کشتی از به تعویق افتادن یک ساله مسابقات گزینشی المپیک 2020 در قاره ها به دلیل شیوع ویروس کرونا خبرداد که با این حساب این رقابت ها اگر اتفاق دیگر نیافتد در سال 2021 برگزار خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی،  مامیاشویلی که ریاست فدراسیون کشتی روسیه را نیز به عهده دارد، در گفت و گو با خبرگزاری ریانووستی روسیه گفت: جلسه ای را به صورت کنفرانس ویدیویی با سایر اعضای اجرایی اتحادیه جهانی کشتی و نناد لالوویچ رئیس این اتحادیه انجام دادیم و مقرر شد تمامی رقابت های کسب سهمیه المپیک که به تعویق افتاده بود در همان تاریخ های اعلام شده (در سال 2020) و به میزبانی همان کشورها در سال 2021 برگزار شود.
 
وی ادامه داد: مسابقات جهانی سال 2021 می تواند پس از رقابت های المپیک برگزار شود که قرار شد در این مورد تصمیم نهایی توسط اتحادیه جهانی کشتی گرفته شود.
 
گفتنی است اتحادیه جهانی کشتی تاکنون به صورت رسمی موارد فوق را اعلام نکرده است. البته این خبر نواقص بسیاری دارد ، در واقع کامل نیست، چراکه مشخص نشده است حال که المپیک 2020 برگزار نخواهد شد، رقابت های جهانی برگزار می شودیا خیر .

به نظر می رسد، اتحادیه جهانی برای اینکه کشتی در سراسر جهان از جریان نیافتد، باید رقابت های جهانی رده های مختلف و حتی قاره ای 2020 را برگزار کند، چون اگر این رقابت ها برگزار نشوند، فاصله عمیقی بین کشورها افتاده و ورزش کشتی از رونق و گستردگی خواهد افتاد.

اتحادیه جهانی کشتی, مامیاشوویلی, رقابت های کشتی گزینشی المپیک, پایگاه خبری اخبار کشتی ایران  

اشتراک گذاری