آزادکاران جوان ایران با 5 فینالیست در روز دوم قهرمانی 2017 جوانان آسیا در تایوان
2017/06/18-10:06
629
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی آزاد

آزادکاران جوان ایران با 5 فینالیست در روز دوم قهرمانی 2017 جوانان آسیا در تایوان

یک کشتی گیر در دیدار رده بندی

دیدارهای رده بندی و فینال بعدازظهر امروز به وقت تهران برگزار خواهد شد

تیم کشتی آزاد جوانان ایران برخلاف روز نخست که سهمی از فینال رقابت های قهرمانی 2017 آسیا در تایوان نداشت، صبح امروز یکشنبه ، در روز دوم بسیار خوب کار کرد و با 5 فینالیست و یک نماینده در دیدار رده بندی خود را به عنوان مدعی جدی قهرمانی مطرح کرد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir نتایج کشتی های صبح امروز جوانان ایران در این رقابت ها که در شهر تایچونگ تایوان برگزار می شود، به شرح زیر است :

در وزن 55 کیلوگرم نادر نصری، در دور اول با نتیجه 10بر صفر (ضربه فنی) راتاناتهیوا از تایلند را شکست داد، در دور بعد مقابل روزگلدی سعیداف از ترکمنستان با نتیجه 8 بر 2 به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

نصری در این مرحله مقابل جهانگیر میرزا توروبوف از ازبکستان با نتیجه 2 بر 2 (ضربه فنی) مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت.

حریف وی در این دیدار هونگ چانگ از چین تایپه است.
در وزن 60 کیلوگرم یونس امامی، در دور اول مقابل یونت اردنچیمگ از مغولستان با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد، در دور دوم ادیل کادیربک اولو از قرقیزستان را با نتیجه 10 بر صفر مغلوب کرد و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 12 بر یک از سد سلطان بیسوف از قزاقستان گذشت و راهی دیدار فینال شد.

امامی در دیدار فینال به مصاف شاروان از هند می رود.
در وزن 66 کیلوگرم امیرحسین حسینی، در دور نخست ال آستا از سوریه را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد، در دور بعد با نتیجه 8 بر 4 از سد کاران از هند گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد و پس از پیروزی مقابل تمولن انختویا از مغولستان با نتیجه 13 بر 6 به فینال راه یافت .

حریف وی در این دیدار ریوما آنراکو از ژاپن است.
در وزن 74 کیلوگرم محمد متقی نیا، پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل وانگ از چین تایپه با نتیجه 12 بر یک به پیروزی رسید، در دور سوم و در مرحله نیمه نهایی در برابر ریوکی یوشیدا از ژاپن با نتیجه 5 بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار پایانی رسید.

حریف متقی نیا در دیدار فینال عیسی شاپیف از ازبکستان است.
در وزن 84 کیلوگرم احمد بذری، در دور نخست آلماس ژانیس از قزاقستان را با نتیجه 9 بر 3 مغلوب کرد، در دور بعد آزات گاجیف از ترکمنستان را با نتیجه 11 بر صفر شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

بذری در این مرحله مقابل جاورایل شاپیف از ازبکستان با نتیجه 9 بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت.

وی در دیدار نهایی باید با دیپاک پونیا از هند مبارزه کند.
در وزن 96 کیلوگرم دانیال شریعتی نیا، پس از استراحت در دور نخست در دور دوم موهامت روزی کولی اف از ترکمنستان را با نتیجه 10 بر صفر از پیش رو برداشت، در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 10 بر صفر ابراهیم الهام جانوف از ازبکستان را مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد.

شریعتی نیا در این دیدار باید به مصاف کانتورو تالانتبک اولو از قرقیزستان برود.

لازم به یادآوری است که دیدارهای رده بندی و فینال 6 وزن دوم بعدازظهر امروز به وقت تهران آغاز خواهد شد.

کشتی آزاد- قهرمانی کشتی جوانان 2017 آسیا – یایوان

اشتراک گذاری