عزیز اله اطاعتی

مدیر سایت

 

تیم ملی کشتی آزاد ایران پس از کسب عنوان قهرمانی جام جهانی 2015 در امریکا به کشور بازگشت 

در این دوره از رقابت ها تیم ایران با پیروزی 5 بر 3 در فینال مقابل امریکا قهرمان شد…

ایران با پیروزی 7 بر یک مقابل آذربایجان، راهی فینال جام جهانی کشتی آزاد 2015 شد 

تیم ایران با این پیروزی برای دفاع از عنوان قهرمان سال گذشته خود، ساعت 5:15 باید به مصاف تیم امریکا ب…

جام جهاني كشتي آزاد 2015 – لس آنجلس امريكا 

جدال امشب ايران و آذربايجان براي فيناليست شدن…

رويارويي 4 قهرمان المپيك،‌ 5 قهرمان جهان و 20 مدال دار المپيك و جهان در جام جهاني كشتي آزاد 2015 امريكا 

رقابت ها بامداد روزهاي يكشنبه و دوشنبه به وقت تهران در لس آنجلس برگزار خواهد شد…
 • vtem slides

  2 مدال نقره و برنزدستاورد فرنگی کاران جوان ایران از جام بین المللی فدراسیون آذربایجان 

  در این رقابت ها تیم آذربایجان قهرمان شد، ایران چهارم                                            

  نفرات برتر این رقابت ها اعلام شد

  تیم اعزامی کشتی فرنگی جوانان ایران عصر امروز جمعه در مجموع با کسب یک مدال نقره، یک برنز و 2 عنوان پنجمی به مقام چهارم رقابت های جام بین المللی فدراسیون آذربایجان دست یافت، تیم آذربایجان قهرمان شد و تیم های گرجستان و ترکیه دوم و سوم شدند.

  به گزارش سایت اخبار کشتی ایران www.iwn.ir در این رقابت ها که در شهر باکو برگزار شد، محمدرضا آقانیا در وزن 55 کیلوگرم صاحب مدال نقره و مهدی فلاح در وزن 84 کیلوگرم صاحب مدال برنز شدند و کیوان رضایی و محمد بیرانوند در اوزان 74 و 96 کیلوگرم به عنوانی بهتر از پنجمی دست نیافتند.

  در این رقابت ها 104 کشتی گیر از کشورهای آذربایجان، ایران، گرجستان، مجارستان، قرقیزستان، اوکراین، ترکیه و اسلواکی حضور داشتند .

  در پایان این رقابت ها تیم آذربایجان با 4 مدال طلا، یک نقره و دو برنز قهرمانی شد و تیم های گرجستان با کسب سه طلا و پنج برنز و ترکیه با کسب یک طلا، دو نقره و سه برنز دوم و سوم شدند.
  تیم ایران نیز با یک نقره، یک برنز و دو عنوان پنجمی چهارم شد.

  نفرات برتر این رقابت هابه شرح زیر است :

  50 کیلوگرم: 1- نوفال بابایف (آذربایجان) 2- آذر نسیبلی (آذربایجان) 3- مورت کانکیا (ترکیه و نوگزاری تسور (گرجستان)
  55 کیلوگرم: 1- تبریز یوسیف زاده (آذربایجان) 2- محمدرضا آقانیا (ایران) 3- داتو چخارتاشویلی (گرجستان) و نکیب دک گز (ترکیه)
  60 کیلوگرم: 1- لوانی کاوجردزه (گرجستان) 2- کریم جعفراف (آذربایجان) 3- ایراکلی شاوادزه (گرجستان) کلی سلیمانوف (قرقیزستان)
  66 کیلوگرم: 1- رامازی زوئیدزه (گرجستان) 2- ماکسیم یوتشنکو (اوکراین) 3- نماز رستم اف (آذربایجان) و اوگزان یالسین (ترکیه)
  74 کیلوگرم: 1- برهان اکبوراک (ترکیه) 2- فرکان بایراک (ترکیه) 3- یاشار (ترکیه) و شمیستان گولویاده (آذربایجان) 5- کیوان رضایی (ایران)
  84 کیلوگرم: 1- اسلام عباس اف (آذربایجان) 2- مهمت بیاک (ترکیه) 3- مهدی فلاح (ایران) و بریک نیکا گاواشلی (گرجستان)
  96 کیلوگرم: 1- اورخان نوریف (آذربایجان) 2- توروک زولیت (مجارستان) 3- سولخانی بویدزه (گرجستان) و سسلان فانزیف (آذربایجان)
  120 کیلوگرم: 1- پاتاریدزه (گرجستان) 2- عثمان ایلدریم (ترکیه) 3- رومان کیم (قرقیزستان) و بکا کاندلاکی (گرجستان)

  جام بین المللی فدراسیون آذربایجان – کشتی فرنگی

   

 • vtem slides

  4 مدال طلا، 4 برنز و عنوان دوم تیمی، دستاور تیم نوجوانان فرنگی کار ایران از جام بین المللی فدراسیون آذربایجان  

  تیم های آذربایجان و گرجستان اول و سوم شدند

  نفرات برتر رقابت ها مشخص شد

  رقابت های جوانان امروز با شرکت نمایندگان ایران آغاز خواهد شد

  تیم نوجوانان اعزامی کشتی فرنگی ایران به مسابقات بین المللی فدراسیون آذربایجانف پنج شنبه شب در مجموع با کسب 4 مدال طلا ، 4 برنز ، یک عنوان پنجمی به مقام دوم تیمی این رقابت ها دست یافت و تیم های آذربایجان و گرجستان اول و سوم شدند.

  به گزارش سایت اخبار کشتی ایران www.iwn.ir نتایج انفرادی این رقابت ها  که با شرکت 128 کشتی گیر از شش کشور آذربایجان، ایران، روسیه، اسلواکی، گرجستان و قزاقستان برگزار شد  به شرح زیر است :

  در وزن 54 کیلوگرم محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور نخست در دورهای دوم و سوم به ترتیب 8 بر 2 و 8 بر 7 از سد جعفراف از آذربایجان و ابولادزه از گرجستان گذشت و راهی دیدار فینال شد، و در این مرحله نیز با شکست 4 بر 4 خانجواد مجیدزاده دیگر کشتی گیر آذربایجانی به مدال طلا رسید.

  در وزن 58 کیلوگرم رضا کبیری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 6 بر 2 حسن اف از آذربایجان را شکست داد و در نیمه نهایی نیز با نتیجه 4 بر 2 از سد دیگر کشتی گیر آذربایجانی گذشت تا راهی دیدار نهایی شود. کبیری در این دیدار نیز با نتیجه 8 بر صفر  از سد داود علی مراد اف از آذربایجان گذشت و صاحب گردن آویز طلا شد.

  در وزن 85 کیلوگرم سعید یوسفی که در دور اول با قرعه استراحت روبه رو شده بود در دور دوم حریف آذربایجانی را سه بر صفر شکست داد و با شکست 6 بر 2 اسادزه کشتی گیر گرجستانی در مرحله نیمه نهایی راهی رقابت فینال شود، در این دیدار نیز توانست با نتیجه 3 بر یک اوگور حاجیلی از آذربایجان را مغلوب کند و صاحب مدال طلا شود.

  در وزن 100 کیلوگرم نیز امین میرزاده در دور اول کانیف آذربایجانی را با ضربه فنی مغلوب کرد، در دور دوم نیز دیگر حریف آذربایجانی را 9 بر صفر شکست داد تا مقتدرانه به دیدار فینال راه یابد، وی در این دیدار نیز با نتیجه 13 بر 6 از سد جمال فیضی اف از آذربایجان گذشت و به مقام قهرمانی رسید.

  اما در دیگر اوزان در وزن 42 کیلوگرم پویا دادمرز در دور نخست از سد مختارلی از آذربایجان گذشت، اما در دیدار نیمه نهایی به دیگر کشتی گیر آذربایجانی باخت تا راهی دیدار رده بندی شود، وی در این دیدار نیز با شکست حریف خود به مقام سوم رسید.

  در وزن 46 کیلوگرم تیم ایران نماینده ای نداشت.

  در وزن 50 کیلوگرم علیرضا نجاتی پس از یک دور استراحت در دور دوم مقابل تمیربایف از قزاقستان شکست خورد، اما با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، در گروه بازنده ها حضور یافت و در این گروه با شکست دیگر کشتی گیر قزاقستانی راهی دیدار رده بندی شد و در این دیدار نیز با شکست حریف قزاقستانی صاحب مدال برنز شد.

  در وزن 63 کیلوگرم محمد معصومی برابر حریف آذربایجانی ضربه فنی شد و از دور رقابت ها کنار رفت. محمد سگوند دیگر نماینده کشورمان در این وزن در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شد وی در دور دوم 5 بر 4 مغلوب کشتی گیر دیگری از آذربایجان شد، اما با توجه به اینکه این دیدار در مرحله نیمه نهایی برگزار شد، به دیدار رده بندی رفت، وی در این رقابت نیز با مغلوب کردن کشتی گیر آذربایجانی صاحب مدال برنز شد.

  در وزن 69 کیلوگرم شایان عفیفی در دور نخست استراحت کرد و در دور دوم دوگ روحالی جوزف از اسلواکی را ضربه فنی کرد، اما در دور سوم و مرحله نیمه نهایی به کشتی گیر آذربایجانی باخت و راهی دیدار رده بندی شد و در این دیدار با شکست حریف خود صاحب مدال برنز شد.

  در وزن 76 کیلوگرم نیز محمد چوبچیان در دور اول 6 بر 6 مغلوب حریف آذربایجانی شد، اما راهی دیدار رده بندی شد و در دیدار رده بندی نیز مغلوب حریف خود شد و به عنوان پنجم رسید.

  یادآور می شود به دلیل نزدیکی این مسابقات به رقابت های انتخابی تیم ملی نوجوانان با تصمیم کادر فنی معصومی، کبیری، نجاتی و مختاری در یک وزن بالاتر به میدان رفتند.

  رده بندی این رقابت ها به شرح زیر است:

  42 کیلوگرم: 1- ارشاد ممدوف (آذربایجان) 2- آسکار علیزاده (آذربایجان) 3- پویا دادمرز (ایران) و میر سیراک حسنلی (آذربایجان)
  46 کیلوگرم: 1- گئورگی مفیشویلی (گرجستان) 2- زانور نوریف (آذربایجان) 3- رامال احدلی (آذربایجان) 4- دالایف (قزاقستان)
  50 کیلوگرم: 1- موشکایف (قزاقستان) 2- تمیر بایف (قزاقستان) 3- علیرضا نجاتی (ایران) و ماموریک (قزاقستان)
  54 کیلوگرم: 1- محمدرضا مختاری (ایران) 2- خانجواد مجیدزاده (آذربایجان) 3- رومان لومانیدزه (گرجستان) و کنام جعفراف (آذربایجان)
  58 کیلوگرم: 1- رضا کبیری (ایران) 2- داود علی مراداف (آذربایجان) 3- جاوید جوادزه (آذربایجان) و کناحاجی علی اف (آذربایجان)
  63 کیلوگرم: 1- داویت باکورادز (گرجستان) 2- رامین صفراف (آذربایجان) 3- محمد سگوند (ایران) و مراد اوجوف (آذربایجانئ)
  69 کیلوگرم: 1- اولی غنی زاده (آذربایجان) 2- واشا گوتا (گرجستان) 3- شایان عفیفی (ایران) و نودار شوادزه (گرجستان)
  76 کیلوگرم: 1- نازاراش فتح اله یف (آذربایجان) 2- جوانشیر کاسیموف (آذربایجان) 3- آرسانلی توتیف (روسیه) و بدری جنلیدزه (گرجستان) 5- محمد چوبچیان (ایران)
  85 کیلوگرم: 1- سعید یوسفی (ایران) 2- اوگور حاجیلی (آذربایجان) 3- نسخلادزه (گرجستان) و وراوف ممدلی (آذربایجان)
  100 کیلوگرم: 1- امین میرزاده (ایران) 2- جمال فیضی اف (آذربایجان) 3- روبیزان اسدزاده (آذربایجان) و موسویک کاتیف (آذربایجان)

  در پایان این رقابت ها تیم آذربایجان با کسب سه مدال طلا، 6 نقره و یک برنز به عنوان قهرمانی رسید، تیم ایران با کسب 4 مدال طلا و 4 مدال برنز دوم شد و تیم گرجستان با کسب 2 مدال طلا، یک نقره و 6 برنز به مقام سوم رسید.

  همچنین وزن کشی رقابت های کشتی فرنگی جوانان نیز عصر دیروز (پنج شنبه) برگزار شد و رقابت های آن نیز امروز (جمعه) انجام می شود.

  جام فدراسیون اذربایجان - کشتی فرنگی -  نوجوانان

 • vtem slides

  تيم ملي آزاد ايران پس از کسب چهارمین قهرمانی پیاپی جام جهانی بامداد چهارشنبه به ايران باز مي گردد 

  تيم ايران با پيروزي 5 بر 3 در فينال مقابل امريكا ، قهرمان شد

  تيم ملي كشتي آزاد ايران پس از كسب چهارمين عنوان قهرماني پي در پي ساعت 3:30 بامداد چهارشنبه به ايران باز می گردد.

  به گزارش سايت اخبار كشتي ايران www.iwn.ir و به نقل از فدراسيون كشتي،  
  تیم ايران در چهل و سومین دوره رقابت های کشتی آزاد (سال 2015) که در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار شد با شکست تیم های بلاروس، ترکیه و آذربایجان به دیدار فینال راه یافت و در این دیدار نیز با نتیجه 5 بر 3 از سد تیم آمریکا گذشت و برای چهارمین بار پیاپی قهرمانی خود را در این مسابقات تکرار کرد.

  كليدواژه: تيم ملي كشتي آزاد ايران ، جام جهاني 2015 كشتي

 • vtem slides

  جام جهانی کشتی آزاد 2015 – ایران با 2 پیروزی مقتتدرانه راهی دور سوم شد 

  ملی پوشان ایران 8 بر صفر بلاروس و 7 بر یک ترکیه را شکست دادند

  دیدار سوم تیم ایران امشب ساعت 24 در برابر تیم جمهوری آذربایجان خواهد بود

  پیروزی 4 بر 4 امریکا مقابل روسیه درگروه اول

  ایران امشب در صورت پیروزی برابر آذربایجان به احتمال زیاد در فینال با امریکا روبه رو خواهد شد

  تیم ملی کشتی آزاد ایران با کسب 2 پیروزی مقتدرانه در رقابت های گروه دوم جام جهانی 2015 لس آنجلس امریکا، راهی دور سوم این رقابت ها شد تا در این مرحله امشب یکشنبه ساعت 24 به مصاف تیم قدرتمند جمهوری آذربایجان برود.

   در این مرحله، تیم ایران در صورت پیروزی برابر آذری ها به احتمال زیاد در فینال با امریکا روبه رو خواهد شد، چراکه این تیم در یک دیدار برابر با حساب 4 بر 4 و امتیاز  16 بر 17  بر تیم روسیه غلبه کرده و بخت نخست صعود از گروه اول به فینال است.

  به گزارش سایت اخبار کشتی ایران www.iwn.ir تیم ایران به رهبری رسول خادم قهرمان اسبق جهان و المپیک و سرمربی خود در نخستین مسابقه با    قاطعیت تمام و با ارایه کشتی های دیدنی و زیبا 8 بر صفر بلاروس را که سرمربی گری آن را آناتولی بلاگلازوف ستاره دهه های 1980 و 1970 جهان از اتحاد جماهیر شوروی سابق به عهده دارد، شکست داد و در دومین دیدار هم 7 بر یک از سد تیم ترکیه گذشت .

    نتایح دیدار نفر به نفر تیم ایران در برابر تیم های بلاروس و ترکیه به شرح زیر است :

    ایران   8   بلاروس صفر

  **************************

    در وزن 57 کیلوگرم: حسن رحیمی، در مصاف با ولادیسلاو آندریف نفر سوم جهان با انجام زیرگیری های مناسب و بی نقص با نتیجه 5 بر 2 به برتری دست یافت.

    در وزن 61 کیلوگرم:  بهنام احسان پور، مقابل ژیانیس ماکسیم اف با انجام فنونی همچون زیرگیری، دستو و فتیله پیچ با نتیجه 7 بر صفر پیروز شد.

    در وزن 65 کیلوگرم: سید احمد محمدی، برابر عظمت نوریکایف نفر پنجم جهان در 2:37 دقیقه با زیرگیری های مناسب و بارانداز 11 بر صفر به پیروزی رسید.

    در وزن 70 کیلوگرم، حسن یزدانی، قهرمان جوانان 2014 جهان در یک مبارزه دیدنی در 4:07 دقیقه مقابل آنتون آفاناسیف با نتیجه 11 بر یک به برتری دست یافت، در این مبارزه یزدانی با کار کردن مدام دست ها حریف خود را کاملا خسته کرد و با انجام قوس های مناسب، زیرگیری و فتیله پیچ پیروز این مبارزه شد.

    در وزن 74 کیلوگرم: مرتضی رضایی قلعه، برابر علی شعبان اف دارنده 2 مدال برنز جهان در یک مبارزه دیدنی و نزدیک و با دو زیرگیری بی نقص و در حالی که 4 بر صفر از حریف خود عقب بود با نتیجه 4 بر 4 به برتری دست یافت.

    در وزن 86 کیلوگرم:، علی رضا کریمی، قهرمان جوانان سال 2014 جهان مقابل الکساندر هوشتین، در یک کشتی پرافت و خیز و اجرای فنون مختلف با حساب 7 بر 4 به پیروزی رسید .

    در وزن 96 کیلوگرم: رضا یزدانی، برابر ایوان یاکوفسکی دارنده مدال برنز اروپا در سال 2014 میلادی با اقتدار و با انجام زیرگیری و بارانداز در 2:37 با نتیجه 10 بر صفر به برتری رسید.

    در وزن 125 کیلوگرم: پرویز هادی، مقابل الکسی شیماروف، قهرمان سال 2011 جهان در یک مسابقه دیدنی با انجام زیرگیری های مناسب و بیرون انداختن حریف سرشناس خود با نتیجه 6 بر صفر مقتدرانه به برتری دست یافت.

   ایران   7   ترکیه  یک

  *********************

  تیم ایران در این مسابقه توانست با ترکیبی متفاوت در برابر بلاروس و با حساب 7 بر یک ترکیه را شکست دهد.

  در این دیدار یونس سرمستی قهرمان سال 2013 جوانان جهان در وزن 57 کیلوگرم: در شرایطی که 8 بر یک از سزار آکگول کشتی گیر با تجربه و صاحب مدال برنز جهان ترک ها پیش بود، براثر بی تجربگیف گرفتار 2 فن فیتو او شده و در نهایت 13 بر 10 کشتی را واگذار کرد تا تنها شکست تیم ایران در برابر ترکیه رقم بخورد.

  در وزن 61 کیلوگرم: بهنام احسان پور، قهرمان جوانان جهان مقابل منیر رجب اکتاس با انجام زیرگیری و بارانداز با نتیجه 5 بر صفر به برتری دست یافت.

  در وزن 65 کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور که برای نخستین بار در یک مسابقه رسمی در مسابقات این وزن به میدان می رفت مقابل صفا اکسوی با زیرگیری و کار کردن دست ها و بیرون کردن حریف در 3:47 با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد.

  در وزن های 70 کیلوگرم: حسن یزدانی، و در وزن 74 کیلوگرم پیمان یاراحمدی به دلیل حاضر نشدن رقبای ترک خود یاکوپ گور و سنور دمیرتاش به پیروزی رسیدند.

  در وزن 86 کیلوگرم: میثم مصطفی جوکار، مقابل سردار بوکه با انجام زیرگیری های بی نقص و انجام یک کشتی روبه جلو و هجومی در 5:47 با نتیجه 10 بر صفر پیروز شد.

  در وزن 97 کیلوگرم: محمد حسین محمدیان، در نخستین تجربه حضور رسمی خود در رقابت های این وزن مقابل ابراهیم بلوکباشی نفر پنجم المپیک لندن در یک کشتی نزدیک زیبا و دیدنی با نتیجه 4 بر 4 و به دلیل داشتن یک اخطار حریف، به برتری دست یافت.

  در وزن 125 کیلوگرم: کمیل قاسمی، مقابل تانجو گمیجی در حالی که حریف قصد اجرای فن تندر را داشت، با تیزهوشی روی او خراب شد و با گیر انداختن وی روی پل در کمتر از 1:37 حریف را ضربه فنی کرد.

  تیم ایران در ادامه این رقابت ها و در دور سوم امشب ساعت 24 به وقت تهران باید به مصاف تیم قدرتمند و پرستاره جمهوری آذربایجان برود که در صورت پیروزی راهی فینال خواهد شد.

  کلیدواژه: جام جهانی کشتی آزاد 2015 – لس آنجلس امریکا

 • vtem slides

  وزن كشي رقابت هاي كشتي آزاد جام جهاني 2015 برگزار شد 

  تيم ايران در نخستين ديدارخود ساعت 2:30 بامداد يكشنبه به مصاف تيم بلاروس مي رود
  پخش مسابقات از شبکه سوم سیما و شبکه جهانی جام جم

  مراسم وزن کشی رقابت های كشتي آزاد جام جهانی 2015 عصر روز جمعه و بامداد امروز شنبه به وقت ايران در شهر لس آنجلس امريكا برگزار شد و كشتي گيران ايراني همگي به سروزن رسيدند.

  به گزارش سايت اخبار كشتي ايران www.iwn.ir تیم ایران که در گروه دوم این مسابقات حضور دارد در نخستين دیدار خود ساعت 2:30 بامداد یکشنبه به مصاف تیم بلاروس و دردومین مسابقه نيز ساعت 6 صبح به ديدار تیم ترکیه مي رود.

  آذربايجان سومين و آخرين حريف درون گروهي تيم ايران خواهد بود كه ساعت 24 يكشنبه ( صفر دوشنبه )  در مقابل ملي پوشان ايراني صف آرايي خواهد كرد.

  ايران مدافع عنوان قهرماني 3 سال گذشته ، در صورت پيروزي مقابل تيم آذربايجان با كسب مقام نخست گروه دوم راهي فينال خواهد شد كه ساعت 5:15 صبح روز دوشنبه بايد به مصاف تيم نخست گروه اول خواهد رفت .

   در گروه اول این رقابت ها تیم های روسیه، آمریکا، کوبا و مغلوستان حضور دارند.

  این مسابقات به صورت مستقیم از شبکه سوم سیما و شبکه جهانی جام جم پخش خواهد شد.
  ترکیب تیم ایران در این رقابت ها به شرح زیر است:
  57 کیلوگرم: حسن رحیمی – یونس سرمستی
  61 کیلوگرم: ایمان صادقی – بهنام احسان پور
  65 کیلوگرم: سید احمد محمدی - مسعود اسماعیل‌پور
  70 کیلوگرم: حسن یزدانی
  74 کیلوگرم: مرتضی رضایی قلعه – پیمان یاراحمدی
  86 کیلوگرم: میثم مصطفی جوکار – علیرضا کریمی
  97 کیلوگرم: رضا یزدانی – محمد حسین محمدیان
  125 کیلوگرم: کمیل قاسمی – پرویز هادی

  كليد واژه: جام جهاني كشتي ازاد 2015 – لس آنجلس

 • vtem slides

  تیم ملی کشتی آزاد ايران وارد شهر لس آنجلس امريكا شد 

  رقابت هاي جام جهاني 2015 از بامداد يكشنبه به وقت تهران آغاز مي شود

  ايران با تيم هاي آذربايجان ، تركيه و بلاروس هم گروه است

  تیم ملی کشتی آزاد ايران كه بامداد چهارشنبه راهي لس آنجلس محل برگزاري رقابت هاي جام جهاني كشتي آزاد سال 2015 شده بود ، امروز وارد اين شهر شد و مورد استقبال گرم ايرانيان حاضر در اين شهر قرار گرفت.

  به گزارش سايت اخبار كشتي ايران www.iwn.ir و به نقل از سايت فدراسیون کشتی، تیم ایران در این رقابت ها که روزهای 22 و 23 فروردین ماه بامداد روزهاي يكشنبه و دوشنبه هفته آينده در شهر لس آنجلس برگزار می شود، در گروه دوم با تیم های آذربایجان، ترکیه و بلاروس همگروه است.

  ترکیب تیم ایران در این رقابت ها به شرح زیر است:
  57 کیلوگرم: حسن رحیمی – یونس سرمستی
  61 کیلوگرم: ایمان صادقی – بهنام احسان پور
  65 کیلوگرم: سید احمد محمدی -مسعود اسماعیل پور
  70 کیلوگرم: حسن یزدانی
  74 کیلوگرم: مرتضی رضایی قلعه – پیمان یاراحمدی
  86 کیلوگرم: میثم مصطفی جوکار – علی رضا کریمی
  97 کیلوگرم: رضا یزدانی – محمد حسین محمدیان
  125 کیلوگرم: کمیل قاسمی – پرویز هادی
  سرمربی : رسول خادم
  مربیان: محمد طلایی – رضا لایق – علی اکبر دودانگه – امیر توکلیان – حسین کریمی
  مدیر فنی تیم های ملی: علی رضا رضایی
  پزشک تغذیه: دکتر رامین امیر ساسان
  داور : عین اله محمدی
  سرپرست: علی بیات

  كليد واژه : جام جهاني كشتي آزاد 2015 – لس آنجلس

   

 • vtem slides

  24 كشتي گير براي شركت در اردوي تيم ملي كشتي فرنگي دعوت شدند 

  اين اردو از روز پنج شنبه 20 فروردين ماه آغاز و تا دوم ارديبهشت ادامه خواهد داشت 

  از سوي كادر فني تيم ملي كشتي فرنگي بزرگسالان 24 كشتي گير براي شركت در اردوي آماده سازي رقابت هاي قهرماني بزرگسالان سال 2015 دوحه قطر كه قرار است از پنج شنبه 20 فروردين تا دوم ارديبهشت ماه در خانه كشتي شماره يك مجموعه آزادي تهران برگزار شود، دعوت شدند.

  به گزارش سايت اخبار كشتي ايران www.iwn.ir و به نقل از سايت فدراسيون كشتي ، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو که تا روز 2 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت به شرح زیر است:
  59 کیلوگرم: حمید سوریان- محمد نوربخش(تهران) محسن حاجی پور (مازندران)
  66 کیلوگرم: امید نوروزی- محمدعلی گرائی (فارس) امین سوری (خوزستان)
  71 کیلوگرم: افشین بیابانگرد (تهران) رامین طاهری- عظیم گرمسیری (خوزستان)
  75 کیلوگرم: پیام بویری (خوزستان) یوسف اخباری- مهرداد بهرامی (تهران)
  80 کیلوگرم: میلاد خسروی (لرستان) یوسف قادریان (البرز) علی زینتی رفاه (قم)
  85 کیلوگرم: حبیب اله اخلاقی- مجتبی کریم فر (خوزستان) داود عابدین زاده (تهران)
  98 کیلوگرم: مهدی علیاری (تهران) سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان)
  130 کیلوگرم: بشیر باباجان زاده – بابک رزم پوش (مازندران) آرمان نظری (لرستان) بهنام مهدی زاده (تهران)
  سرمربی: احد پازاج
  مربیان منتخب سرمربی با استناد به بند 1 بخش "و" نظام نامه فنی کشتی کشور: ناصر نوربخش- مجید جهاندیده- حمید باوفا- بهروز جمشیدی
  ماساژور: حسین حیدریان
  سرپرست: مهدی شربیانی
  رقابت های کشتی قهرمانی آسیا روزهای 16 تا 20 اردیبهشت ماه در شهر دوحه قطر برگزار می شود.

  كليد واژه ، تيم ملي كشتي فرنگي - قهرماني 2015 آسيا - دوحه قطر

 • vtem slides

  تسلیت سایت اخبار کشتی ایران به خاطر درگذشت استاد ضیاء معینی  

  وی یکی از معدود قهرمانان تحصیل کرده و با شخصیت جامعه کشتی بود

  استاد ضیاء معینی رئیس سابق انستیتو کشتی و از اساتید برجسته دانشگاه به علت تشدید بیماری سرطان (سه شنبه) دار فانی را وداع گفت.

  دکتر معینی کشتی‌گیر سابق لرستانی و از همدوره‌های منصور برزگر، عبدالله موحد، محمد فرهنگ‌دوست و قهرمانان بسیاری در دهه 40 و 50 هجری شمسی بود، وی به عنوان مترجم کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی برنده کتاب سال درسال 1382 شد.

  معینی که دکترای فیزیولوژی ورزشی بود در طول هشت سال دفاع مقدس در اهواز حضور داشت و دارای چند کتاب ترجمه شده و 27 مسئولیت مختلف در کشتی و ورزش طی 30 سال گذشته بوده است.

  سایت اخبار کشتی ایران www.iwn.ir به همراه جامعه کشتی کشور درگذشت این پیشکسوت کشتی را خدمت خانواده آن مرحوم تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم طلب مغفرت دارد.

  مراسم تشییع پیکر آن مرحوم از ساعت 9:30 روز جمعه 7 فروردین ماه در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س) برگزار شد و همچنین مراسم ختم آن مرحوم نیز روز شنبه 8 فروردین ماه از ساعت 15:45 تا 17:15 در مسجد الرضا (ع) واقع در میدان نیلوفر خیابان سهروردی خیابان خرمشهر منعقد می باشد.

  اخبار کشتی ایران  

 • vtem slides

  اردوی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در خانه کشتی شماره یک برقرار است  

  آزادکاران از چهارم و فرنگی کاران از پنجم فروردین ماه جاری تمرینات اردویی خود را آغاز کرده اند

  تیم ملی کشتی آزاد ، تیم ملی کشتی فرنگی

  اردوی آماده سازی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان برای شرکت در رقابت های قهرمانی سال 2014 آسیا در خانه کشتی شماره یک مجموعه ورزشی آزادی تهران برقرار است و نفرات دعوت شده زیر نظر کادرهای فنی تیم ها به تمرین مشغول هستند.

  به گزارش سایت اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و براساس اخبار منتشر شده از سوی سایت فدراسیون کشتی آزادکاران از روز سه شنبه چهارم و فرنگی کاران نیز از چهارشنبه پنجم فروردین ماه تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر کادرهای فنی تیم ها آغازکرده اند.

  کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد تقریبا تمامی ملی پوشان حاضر در رقابت های جهانی ازبکستان و بازی های آسیایی را به اردو دعوت کرده اند، این درحالی است که کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی حمید سوریان ، امیدنوروزی، سعید عبدولی و قاسم رضایی 4 المپیکی غایب در رقابت های جام جهانی را از فهرست دعوتی های خود خارج کرده، اما یاداور شده است که در صورت تمایل می توانند در اردو حاضر شده و در کنار دعوت شدگان به تمرین بپردازند.

  لازم به یادآوری است که اردوی تیم ملی کشتی فرنگی تا 16 و آزاد تا 17 فروردین ادامه خواهد داشت و رقابت های کشتی قهرمانی بزرگسالان آسیا روزهای 15 تا 20 اردیبهشت ماه در شهر دوحه پایتخت قطر برگزار می شود.

  اسامی دعوتی های حاضر دراردوی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی به شرح زیر است :

  کشتی آزاد:

  57 کیلوگرم: حسن رحیمی (تهران) یونس سرمستی (آذربایجان شرقی) رضا اطری (مازندران) فرهاد جلائی (تهران) مجید نامجومطلق (گیلان) نادر حاج آقا نیا (مازندران)یونس امامی(تهران)
  61 کیلوگرم: بهنام احسان پور- ایمان صادقی- آرش دنگسرکی (مازندران) مرتضی غیاثی (لرستان) جلال علیزاده (خراسان شمالی)میثم حیدری(زنجان)
  65 کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور – سید احمد محمدی- مهدی یگانه جعفری (مازندران) علی اصغر جبلی (گلستان) جمال عبادی (خوزستان)نیما اشقاقی(مازندران)محمد متقی نیا(خراسان رضوی)
  70 کیلوگرم: حسن یزدانی- ایمان رحمانی زاده (مازندران) سمیر یاوری (کرمانشاه) حمید زرین پیکر (تهران) سبحان محمدزاده (مازندران)
  74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی (لرستان) مرتضی رضایی قلعه- رضا مظفری- کامران قاسم پور (مازندران)  بهمن تیموری (کرمانشاه)
  86 کیلوگرم: میثم مصطفی جوکار (همدان) علیرضا کریمی (البرز) عزت اله اکبری- مجتبی گلیج (مازندران) وحید شاه محمدی (همدان) اسماعیل محمودی (خراسان رضوی)
  97 کیلوگرم: رضا یزدانی- محمدحسین محمدیان - محسن سیر (مازندران) حسن رحیمی (تهران) حسین شهبازی (تهران) مهران میرزایی (مرکزی)
  125 کیلوگرم: کمیل قاسمی (مازندران) پرویز هادی (آذربایجان شرقی) امین طاهری (تهران) عبداله قمی (مازندران) یداله محبی (کرمانشاه) سید ایمان حسینی (مازندران) امیرحسین کیانیان(تهران) جابر صادق زاده (مازندران) شهاب قوره جیلی (تهران)
  سرمربی: رسول خادم
  مربیان منتخب سرمربی طبق بند یک از بخش و نظام نامه انتخاب مربیان: محمدطلایی -رضا لایق- علی اکبر دودانگه- امیر توکلیان - مسعود مصطفی جوکار- مهدی برائتی- سعید ابراهیمی- حسین کریمی- مسعود جمشیدی
  پزشک: معرفی کمیته پزشکی
  متخصص تغذیه: رامین امیرساسان
  ماساژور: محمد کواری
  فیزیوتراپ: مهدی کاظمی گرجی
  سرپرست: علی بیات

  رقابت های جام جهانی کشتی آزاد روزهای 22 و 23 فروردین ماه در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می شود.

  کشتی فرنگی :

  59 کیلوگرم: محسن حاجی پور (مازندران) محمد نوربخش (تهران)
  66 کیلوگرم: محمدعلی گرایی (فارس) امین سوری (خوزستان)
  71 کیلوگرم: افشین بیابانگرد (تهران) رامین طاهری – عظیم گرمسیری (خوزستان)
  75 کیلوگرم: پیام بویری (خوزستان) یوسف اخباری (تهران) مهرداد بهرامی (تهران)
  80 کیلوگرم: میلاد خسروی (لرستان) یوسف قادریان (البرز) علی زینتی رفاه (قم)
  85 کیلوگرم: حبیب اله اخلاقی (خوزستان) داود عابدین زاده (تهران) مجتبی کریم فر (خوزستان)
  98 کیلوگرم: مهدی علیاری (تهران) سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان)
  130 کیلوگرم: بهنام مهدی زاده (تهران) بشیر باباجان زاده (مازندران) بابک رزم پوش (مازندران) آرمان نظری (لرستان)
  سرمربی: احد پازاج
  مربیان منتخب سرمربی با استناد به بند 1 بخش (و) نظام نامه فنی کشتی کشور انتخاب مربیان تیم ملی: ناصر نوربخش، مجید جهاندیده، حمید باوفا، بهروز جمشیدی، مهدی شربیانی
  پزشک: معرفی کمیته پزشکی
  فیزیوتراپ: مهدی کاظمی گرجی
  متخصص تغذیه: رامین امیرساسان
  ماساژور: حمید شریعتی – مصطفی آزاد

  اخبار کشتی ایران

   

 • vtem slides

  دیدار نوروزی با استادان ابوالملوکی و سیدمحمدخادم، مردان تکرار نشدنی کشتی ایران  

  مردانی که با وجود مشکلات جسمانی همچنان درب خانه هایشان برای پذیرایی از اهالی کشتی باز است

  کیومرث ابوالملوکی ، سیدمحمدخادم حقیقت

  انصافا رسم و رسوم دید و بازدید به ویژه دیدار با بزرگتر ها در روزهای نخست سال نو در فرهنگ غنی ما ایرانی ها چه زیبایی ها و لذتی که ندارد و گاهی چنان رضایت روحی روانی برای انسان به همراه می آورد که غیر قابل تصور است.

  دیدار با استاد کیومرث خان ابوالملوکی نخستین مهندس کشتی مدرن ایران و استاد سیدمحمدخادم حقیقت موفق ترین رییس فدراسیون تاریخ کشتی ایران  به بهانه دید و بازدید عید نوروز صفای خاص خود را داشت .

Pause

و این یک متن نمونه است برای مشاهده شما تا بدانید در این قسمت میتوانید متنهای دلخواه خود را قرار دهید . شما امکان قراردادن متن ، عکس و هر آنچه که نیاز دارید را خواهید داشت تنها کافیست این آیتم را در مدیریت مطالب  با نام .... . پیدا و باز نمایید سپس در ویرایشگر مطالب خود را وارد و ذخیره کنید به همین سادگی

IMAGE رقابت های بین المللی کشتی نوجوانان و جوانان جمهوری آذربایجان
سه شنبه, 25 فروردين 1394
تیم منتخب کشتی فرنگی نوجوانان ایران راهی باکو شد ادامه مطلب...
IMAGE 2 مدال برنز حاصل تلاش فرنگي كاران ايران در جام وهبي امره تركيه
دوشنبه, 17 فروردين 1394
قادريان و مهدي زاده برندگان مدال هاي برنز اوزان 80 و 130 كيلوگرم ادامه مطلب...

سایت اخبار کشتی ایران