فرهنگ کشتی لیگ برتر ورود اعضاء تماس با ما پست الکترونیکی  
mod_vvisit_counterامروز4699
mod_vvisit_counterدیروز5677
mod_vvisit_counterکل بازدیدها5827938
 72 مهمان حاضر

تشک ورزشی عرفان

دکترعباسی دندان پزشک

بخشنامه لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی سال 91 اعلام شد PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط سایت اخبار کشتی ایران   
شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۲

زمان آغاز این رقابت ها اعلام نشده است

هر تیم می توان با 2 ملی پوش و یک کشتی گیر مطرح خارجی قرارداد امضا کند

یا مجاز با یک ملی پوش و 2 کشتی گیر عنوان دار خارجی به توافق برسد

ملی پوشان ایرانی شامل اعضای تیم های حاضر در کره جنوبی والمپیک هستند

کمیته لیگ فدراسیون کشتی، امروز بخشنامه ليگ برتر كشتي آزاد و فرنگي سال 1391جام ولايت را صادر، اما از زمان آغاز این رقابت ها خبری منتشر نکرد.


به گزارش سایت اخبار کشتی ایران
www.iwn.ir براین اساس شرایط و نحوه و زمان بندی برگزاری این رقابت ها به شرح زیر است:
 
1. مسابقات کشتی آزاد و فرنگی لیگ برتر سال 1391 براساس اساسنامه سازمان لیگ برگزار می شود، (اساسنامه مسابقات متعاقباً ارسال خواهد شد) .

2. تیم هایی که سال گذشته در لیگ برتر حضور داشته اند باید تا پایان وقت اداری روز چهار شنبه 28/4/91 اعلام آمادگی و نماینده تام الاختیار خود را به سازمان لیگ فدراسیون کشتی معرفی نمایند تا اساسنامه نامه لیگ و اوراق مربوطه را تحویل گردد.

3. تیم های دسته یک کشتی آزاد وفرنگی که مقام اول و دوم را در سال جاری کسب کرده و دارای شرایط لازم باشند، اجازه شرکت در لیگ برتر را خواهند داشت .

4. تیم های شرکت کننده باید مبلغ 15 میلیون تومان ورودیه بابت هزینه های مربوط به لیگ برتر را به حساب شماره 0106273464007 نزد بانک ملی ، شعبه پیام انقلاب اسلامی ، کد 098 به نام لیگ فدراسیون کشتی واریز نموده و فیش مربوطه را به سازمان لیگ تحویل ایشان گردد.

5. پس از واریز مبلغ ورودیه ، تیم ها و باشگاه ها می توانند نسبت به ثبت قرارداد با کشتی گیران و مربیان طبق مفاد اساسنامه نامه سازمان لیگ و این بخشنامه اقدام نمایند.

کلیه تیم ها تا پایان وقت اداری 2 روز قبل از آغازمسابقات کلیه مدارک خود را برای صدور کارت به سازمان لیگ تحویل نمایید.

6. نقل و انتقالات کشتی گیران ، مربیان و ثبت قراردادهای رسمی آنان در سازمان لیگ طبق مفاد اساسنامه نامه و مفاد این بخشنامه از تاریخ صدور این بخشنامه آغاز می شود و در پایان دور رفت مسابقات خاتمه می یابد.

7. هر باشگاه می تواند حداکثر با 21 کشتی گیر ، 2 تا 4 مربی کشتی، یک مربی بدنساز، یک ماساژور، یک متخصص تغذیه، یک تدارکات و یک سرپرست استفاده نماید.

*** تبصره 1 : مربیان تیم ها فقط با مجوز کتبی انستیتو کشتی وکمیته مربیان می توانند در مسابقات لیگ فعالیت کنند.

*** تبصره 2 : کشتی گیرانی که ممنوعیت برای عقد قرار داد از طرف سازمان لیگ وفدراسیون کشتی دارند، قبل از بستن قرارداد بایستی برای دریافت اجازه شرکت در مسابقات لیگ به کمیته انضباطی مراجعه و گواهی حق شرکت دریافت نمایند.

8. مسابقات طبق قوانین رسمی رقابت های بزرگسالان در اوزان 55 ، 60 ، 66 ، 74 ، 84 ، 96 ، 120 کیلوگرم (با 2 کیلوگرم ارفاق در هر وزن) برگزار می شود.

9. هر تیم (باشگاه) می تواند با2 نفرکشتی گیر تیم ملی و 1نفرکشتی گیر خارجی گیر قرارداد ببندند در غیر این صورت می تواند با یک نفرکشتی گیر تیم ملی و2 نفرکشتی گیرخارجی  قرارداد منعقد نماید.

10. افراد تیم ملی شامل کشتی گیران شرکت کننده در مسابقات قهرمانی آسیا در کره جنوبی و المپیک 2012 لندن  می شود.

11. هر تیم (باشگاه) می توانند فقط باکشتی گیران خارجی که در المپیک 2008 چین و2012 لندن که مقام اول تا سوم را کسب نمودندویا در مسابقات جهانی  2011،2010،2009 ومسابقات قاره ای 2012،2011،2010،2009،2008 مقام اول را کسب نمودند قرارداد منعقدنمایند

12. هر تیم در می تواند با21  کشتی گیرقرار داد منعقد کند.

13. تیم هایی که برای دور رفت با کشتی گیران خارجی قرارداد می بندند لازم است کلیه مدارک کشتی گیرخارجی خود را تا 2 روز قبل از شروع مسابقات دور رفت برای صدور کارت به سازمان لیگ تحویل دهند

14.  تیم هایی که برای دور برگشت با کشتی گیران خارجی قرارداد می بندند لازم است تا پایان وقت اداری آخرین روز دور رفت مدارک را جهت صدور کارت به سازمان لیگ تحویل دهند.

15.  تیم هایی که با کشتی گیر خارجی قرارداد می بندند، لازم است رضایتنامه کشور مربوطه و مجوز فیلارا به همراه داشته و همچنین مبلغ 3500 دلار آمریکا به حساب ارزی فدراسیون کشتی به شماره 1009810000057 واریز و مبلغ /000/000/20ریال بحساب شماره (0106273464007) به نام سازمان لیگ فدراسیون کشتی واریز تا پس از موافقت و صدور کارت سازمان لیگ فدراسیون کشتی با حضور کشتی گیر خارجی  پس از ورود به ایران به همراه نماینده تام الاختیار باشگاه مربوطه به سازمان لیگ مراجعه و مراحل قانونی و امضای مدارک را انجام دهند.

16. کلیه باشگاها وتیم ها برای عقد قرارداد با کشتی گیران ومربیان وسرپرستان باید قبلا اجازه کتبی هیات کشتی استان مربوطه را دریافت وارائه نمایند وچنانچه هیات کشتی استان از دادن اجازه خوداری نماید فرد یا باشگاه مربوطه می تواند مراتب را برای حکمیت به سازمان  لیگ کشتی کتبا اطلاع دهد تا موضوع با الویت، در سازمان لیگ بررسی و رای صادره شده معتبر و لازم اجرا می باشد.

17. ارائه گواهی سلامتی و نداشتن بیماری واگیردار پوستی و ایدز برای کشتی گیران خارجی الزامی است.

18. تیم ها و باشگاه های شرکت کننده ، باید حداقل با 10 کشتی گیر و یک مربی و یک سرپرست برای شروع مسابقات قرارداد امضا و کارت لیگ را دریافت نمایند، همچنین طبق اساسنامه سازمان لیگ ، تیم ها و باشگاه ها می توانند تا پایان وقت اداری آخرین روز مسابقات دور رفت در 2 گروه ، نسبت به تکمیل اعضای تیم خود تا سقف 21نفرکشتی گیر ، 2 تا 4 مربی و 1 سرپرست اقدام نمایند.

19.  در طول مهلت قانونی نقل و انتقالات و پس از پایان این مهلت تا پایان وقت اداری آخرین روز از مسابقات دور رفت چنانچه هیات استان یا باشگاه و تیم شرکت کننده و یا کشتی گیری نسبت به مواردی از نقل و انتقالات اعتراض داشته باشد، باید مراتب را رسماً و کتباً به سازمان لیگ اطلاع بدهد و موضوع از جانب سازمان لیگ بررسی و رای صادره معتبر و قابل اجرا خواهد بود.

20. فقط قراردادهایی که درسازمان لیگ منعقد شده و با مهر و امضای رئیس سازمان لیگ به ثبت رسیده باشد اعتبار دارد.

21. تاریخ برگزاری جلسه هماهنگی و قرعه کشی و تبادل نظر برای برگزاری مسابقات لیگ برتر سال 1391با حضور نمایندگان تام الاختیار تیم های شرکت کننده در لیگ برتر کشتی آزاد وفرنگی سال 1391متعاقباً اعلام می گردد.

22. در صورتی که 8تیم در مسابقات کشتی (آزادوفرنگی) لیگ برتر در سال 91 شرکت نمایند، مسابقات در یک گروه وبه صورت دوره ای ( رفت وبرگشت)برگزار می شود، در غیر این صورت مسابقات در 2 گروه (رفت وبرگشت) و دیدار های پایانی که به صورت ضربدری و به صورت رفت وبرگشت برگزار خواهد شد.

23. مدیر ،سرپرست وکلیه مربیان تیم ملی (آزاد و فرنگی )در رده سنی بزرگسالان حتی پس از استعفا هم نمی توانند با تیم های شرکت کننده در لیگ برتر در سال 1391  قرار داد ببندند .

24. 5 درصد از کل مبلغ  قرار داد کشتی گیران شرکت کننده در مسابقات لیگ برتر (آزادوفرنگی )در سال 1391 متعلق به هیات کشتی استان مربوطه می باشد که باشگاه مربوطه موظف است از کل مبلغ قرار داد کشتی گیر کسر طی یک فقره چک به هیات کشتی استان پرداخت نماید .

25.  5 درصد از کل مبلغ قرارداد  کشتی گیران  شرکت کننده در مسابقات لیگ برتر (آزادوفرنگی ) متعلق به مربی که توسط خود کشتی گیر معرفی می شود (پس از تایید هیات کشتی استان ) می باشد که باشگاه مربوطه موظف است از کل مبلغ قرار داد کشتی گیر کسر طی یک فقره چک به مربی پرداخت نماید .

مدارک لازم برای صدور کارت و مجوز شرکت کشتی¬گیران خارجی در لیگ برتر کشتی ( آزاد و فرنگی)

1.     درخواست باشگاه با نامه تایید هیات کشتی استان مربوطه با ارائه کارنامه کشتی گیر در میادین جهانی و قاره ای پس ازتایید روابط بین الملل فدراسیون کشتی .

2. درخواست باشگاه از طریق فدراسیون کشتی به فدراسیون متبوع کشتی گیر خارجی برای اعلام موافقت و صدور رضایت نامه با ذکر تاریخ و زمان قرارداد و نام باشگاه متعهد و درخواست کننده.

3. ارائه رضایت نامه رسمی فدراسیون مربوطه به فدراسیون کشتی ایران.

4. درخواست مجوز از فیلا با ارائه رضایت نامه ازطریق روابط بین الملل فدراسیون کشتی .

5. واریز حق ترانسفر کشتی گیر خارجی به مبلغ 3500 دلار آمریکا به حساب ارزی فدراسیون

کشتی به شماره حساب  1009810000057 نزد بانک ملی شعبه پیام انقلاب اسلامی کد 98

6. حضور کشتی گیر خارجی با نماینده تام الاختیار باشگاه در محل سازمان لیگ فدراسیون کشتی برای عقد قراداد الزام است،کارهای اداری باید قبل از ورد کشتی گیر خارجی به ایران برابر بندهای 11و12 انجام شود .

7. ارائه گواهی سلامت ، نداشتن بیماری های واگیر دار پوستی، ایدز وتهیه  بیمه درمانی.

8. ارائه مجوز کار و اقامت و تعیین تکلیف و شفافیت مالیاتی.

9. واریز مبلغ /000/000/20یال به حساب سازمان لیگ فدراسیون کشتی به شماره 0106273464007 نزد بانک ملی شعبه پیام انقلاب اسلامی کد 98

10. صدور کارت.

همه این موارد در زمان نقل و انتقالات یعنی از تاریخ صدور این بخشنامه تا پایان وقت اداری آخرین روز دور رفت باید به انجام برسد.

لیگ برتر

آخرین به روز رسانی در شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۵۴
 
 

تصاویر منتخب

11.jpg

-------------------

2.jpg

-------------------

Kudukhov3.jpg

-------------------

phoca_thumb_l_FS 55KG AZE-MGL-1.jpg

-------------------

2.jpg

-------------------

2.jpg

-------------------

2.jpg

-------------------

2.jpg

-------------------

1.jpg